Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Májová koťátka 2010

Ahojky, všechny čekatelky májových koťat sem ! Já našla // včera a jsem moc šťastná. A co vy? <3
Celkem 261 odpovědí Zobrazit jako strom
Tak přispeji i já svým štěstím. Dnes jsem 21tt. V pondelí jsme byli na UZ, a po delsi dobe videli nase miminko. Mimi je krásné, zdravé. Celkove ho nemerili a kdyz jsme se ptali jak je velke, tak je velke asi jako banan Mimi bylo pekne ciperne, zrvona i "papkalo". Hybala se mu bradicka, kopalo nozikama, drbalo se na hlavicce, zakryvalo si oblicejicek rucickama. Byli jsme tam asi 15minut, byl to skvelej zazitek! Pohlavi nevime, ani nechceme. Nechame se prekvapit
Tak jo, my mame krasny vanocni darek, a vám všem preji krásné a spokojené Vánoce, pohodu v briskach a v novem roce hodne stesti a zdravi.
Vendelin
Odpovědět To se mi líbí0
Álo, vítám tě mezi náma Neboj bříško ti poroste, já byla až do minulého týdne na nervy, že nemám břicho a až teď pár dnů se mi konečně vylupuje Jsem 20+4 a ono to bříško fakt začíná více růst po 20. týdnu. Guinea: já jsem pohyby začala cítit v 18. týdnu, ale pořád je cítím slabě, jen když ležím Neboj ono to brzo přijde
Odpovědět To se mi líbí0
@guinea Guinea: moc moc a moc gratuluju a s těma pohybyma, uvidíš, že dostaneš krásný dárek pod stromeček od své malé holčičky .... <3
Odpovědět To se mi líbí0
@ÁLA Ahoj Alo,
jasně, přidej se . Já vím jak ti je, pohyby taky ještě necítím a nemůžu se jich dočkat. Snad už nás naši mimísci nebudou dlouho napínat. A o miminko jsem přišla letos, takže ve mě je taky pořád strach. Vždycky týden po prohlídce jsem v klidu a pak mě to zase přepadne. Ale určitě se dočkáme krásných miminek neboj.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, jsem tu nová, můžu se přidat? Dnes jsem 19+4 a začínám mít trošku obavy...bříško zatím moc neroste (ikdyž to může být dáno postavou - nikdy jsem nebyla nejhubenější, tak je možné, že to na mně nebude vidět jen tak), ale zatím necítím ani pohyby :'( srdíčko teda miminku bje krásně, prý je vše v pořádku, ale na velký UZ jdu až první týden v lednu....o jedno mimi jsem vloni přišla, tak se nemůžu zbavit strachu...přeji vám všem krásné a klidné vánoce a hlavně ať jsou ty naši drobečci zdraví
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jsem včera byla na kontrole srdíčka miminka a tluče jako zvon a mělo by být v pořádku, doktor ho dlouho zkoumal. A taky mě i manželovi ukazoval další orgány a obličejíček i 3 D a pak taky potvrdil holčičku, říkal že si je jistý <3 . To je krása. Nosím malou holčičku. Už se ji nemůžu dočkat . A s těma pohybama říkal, že do dvou týdnů bych je měla cítit, tak těch už se snad taky dočkám.
Odpovědět To se mi líbí0
@Miska Miska: co čekáme jsme si nenechali říct, ani poprvé, chceme se nechat překvapit, tak uvidíme, ale tak nějak tuším holčičku, no uvidíme. Na takové ty rady, jak se říká, když jíš sladké-bude to holka nevěřím, u prvího jsem nejedla nic kromě sladkého, kokinek a tak a stejně máme chlapečka. A navíc je nám to jedno. Tak uvidíme , ale už teď se nemůžeme dočkat. A termíny mám dva, 3. a 6. května, tak si ještě chvilku počkáme <3 . No a jak jsi psala že ti bříško roste pomaleji, kdyby jsi viděla při prvním těhu mě- v 5. měsíci jsem byla jako v 9. Ted je to spíš opačně, mám ho takové menší, ale dorosteme . S tím, jak přibírám se nebojím že ne
Odpovědět To se mi líbí0
@guinea Guinea: myslím, že jsi o týden po mě, tak to dělá u mrňousků dost, rostou rychle. A mě to měřili když jsem byla 20.týden.Pohyby já osobně cítím už od 16.tt, stejně jsem to cítila i u prvního, ale z okolí co vím, tak kámoška cítila až po 20.týdnu, takže si myslím, že když to ještě necítíš, že to ještě nevadí, u každé je to jinak, a neboj, brzo to bude
Odpovědět To se mi líbí0
@zuzla Ahoj Zuzi,
my měli stehenní kost v 18+1 25 mm. Tak jsme asi trošku menší. A možná proto ještě necítím pohyby. Cítíte už je všechny? Já jsem dneska 19+1 a pořád nic.
Odpovědět To se mi líbí0
Jj já čekám první miminko, tak proto mi to bříško asi roste pomaleji A už víš, jestli k chlapečkovi přibude další, nebo to bude tentokrát holčička... Mi říkal doktor, že na 80% holčička, ale já jsem přesvědčená, že budu mít klučíka. Mám bříško do špičky a taky mi to bylo předpovězeno a u nás v rodině se teďka rodí sami kluci
Odpovědět To se mi líbí0
@Miska Miska: díky . No a s tou mírou-je to síla jak nám ti mrňousci rostou co? Je to nádhera. A čekáš první miminko? Já už mám doma 4-letého chlapečka, zrovna se s tatínkem rochní ve vaně tak mám chvilku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Zuzli, klidně se k nám můžeš připojit Díky za info ohledně velikosti miminka, já si furt říkám, že to není možné, aby už mělo přes 20cm :o) Ani moje bříško na to totiž nevypadá Já jsem dneska 20+2.
Odpovědět To se mi líbí0
@zuzla s mírou té nožičky jsem se překlepla, bylo to nějak 34 mm :-[
Odpovědět To se mi líbí0
zdravím nastávající maminky v květnu. Všimla jsem si až te, že je tady i diskuse na květen, jinak si už píšu s holkama co čekají svoje zlatíčka v dubnu-zdravím Guinea. Nevadilo by, že bych se k vám dö diskuse sem tam připojila??? Jinak já jsem dneska 20+3, mám už za sebou - dá se říct- ty nejdůležitější testíky a všechny nám naštěstí vyšly jak nejlíp mohly. Ptala jsem se, jak je ted miminko velké a prý už má přes 20 cm, všimla jsem si, že jste tady o tom psaly. Na netu to taky sleduju, ale tam to myslím píší od hlavičky k zadečku. Mě ted měřili stehenní kost-teda spíš miminku a mělo asi 341 mm. Byla to nádhera. Akorát že na 3D UTZ nejdeme, máme nemocnici, kam jsme jezdili na screening trošku z ruky, ale normálních foteček máme už 7, tak se mám čím kochat.
Odpovědět To se mi líbí0
@Miska Ahojky, vůbec nevím, jak rychle ty prckové rostou, myslím ale, že by něco přes 20 cm už mohlo mít :) Když jsem koukala na netu po různých tabulkách, tak všude je to jinak..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, Sabi tak to je fajn že víš jak máš velké mimi a že je vše v pořádku. Tak ty jsi o týden napřed, to znamená, že to mé by mohlo mít kolem 20cm, nebo miň? Vím akorát, že má 302g.
Odpovědět To se mi líbí0
@lalinka66 Ahojky, to je zákon schválnosti, že nešel UZ, naposled se mi to také stalo :) Ale dočkáš se, je to za chvilku, hlavně že je vše v pořádku :) Mě zase mrzí, že nejde pořádne poznat to pohlaví, už bych tak chtěla nakupovat věcičky..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojik.SABI:Tak to jsem rada že maš vše v pořadku < Tak aspon tobě vyšel ten UZ.Tak mam aspon představu kolik měří to moje.... <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, právě jsem se vrátila z UZ, miminko je naprosto v pořádku, měří 25 cm, váží 345g Akorát mělo skrčené nožičky, takže nevíme, co to bude Paní doktorka tam prý možná viděla chlapečka, ale ruku do ohně by za to nedala, tak si budemme muset počkat na 4D, tam jdeme 23. 1.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojik Majova kotatka,tak jsem byla dnes v poradne mam vsechno v poradku.Jen jsem trochu zklamana ,protože mi pan doktor nedělal ultrazvuk. :'( Ma tu mašinku rozbytou.Tak si musim pockat do 30.12.tam už mimiska uvidim urcitě. <3 Pěkné těhulkovaní <3
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme