Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

MÁJOVÁ MIMINKA 2013

Nazdárek maminky, tak zítra začínáme 7.tt a bude to naše třetí a poslední miminko... K doktorovi jsem objednaná až 22.10. ale už se nemůžu dočkat, až mi na ultrazvuku ukáže toho tvorečka... Budu moc ráda za další maminky s květnovým termínem porodu... Ráda bych, abychom si tu vyměňovaly svoje pocity, názory, strachy a radosti a společně si užili radosti i strasti těhotenství... Přeju všem aby jsme všechny byly hlavně zdravé a těšily se z každého dne... Krásný den všem přeje Janina a už se na Vás moc těším... <3 <3
Celkem 849 odpovědí Zobrazit jako strom
Holky zase ty desny vedra,jak travite cas s mimisema? Me se ven do toho vedra vubec nechce,to se proste neda.
Odpovědět To se mi líbí0

Holky, tak já mám zatím štěstí, že na to jak málo kojím, tak stále nic... ale taky bych to přisuzovala té antikoncepci... něco za něco...
Odpovědět To se mi líbí0
Hoj Luci ja to dostala hned jak jsem začala brat antikoncepci...a byl to teda masakr...skoro 14dní jsem krvacela fakt hodne.....ted už dobry tak snad doufam že se vše uklidnilo a zase až za rok:::)))))taky mi to přišlo zvlastni když kojim že jsem to dostala ale myslela jsem že jeto tou antikoncepci...nu nevim....
Odpovědět To se mi líbí0
Holky tak jsem to vcera dostala :( prije mi to dost brzo nato,ze kojim,to je fakt divne.Uz jste to nektera dostala?
Odpovědět To se mi líbí0
Holky díky za zkušenosti,já se právě ptám s tímto zkušenosti nemám,ale uvidíme co a jak bude příští rok nerada plánuji dopředu a hlavně ty mrchy finance s nimi je to na prd!!!
Kdyby byli tak asi cestujem taky k moři

Každopádně děkuju za názory a zkušenosti
Odpovědět To se mi líbí0
Gaborko souhlasim,s rocnim prckem uz se to da v pohode,ja zvazuji pristi rok taky letecky ale mozna to jeste nechame na chorvatsko autem,ja chorvatsko miluju :) a mozna dalsi rok letadlo,uvidime podle male hlavne.Jinak litaj s,fakt drobkama takze v roce bych to neresila uz asi.
Odpovědět To se mi líbí0
Normenko, co se týká dovolené, tak jestli našetříme na příště, tak jedem určitě... chceme to střídat ob rok, aby jsme jednou byli doma, něco investovali do domečku a pocestovali po naší zemi a druhý rok k moři... hlavně příští rok to bude ještě prcek zdarma (pokud nebudou všechny děti, že bychom vychytaly akci)... Štěpánkovi budou rok a skoro 3 měsíce, loni jsme byli se Šímou a to mu byl rok a půl a v pohodě.... v letadle cestou tam 2h nezamhouřil oka, ale ani neplakal až cestou zpátky trošičku... jiné dítko tam řvalo víc... navíc při sestupování můžeš kojit nebo dát pít, aby tak ty ouška nezalehly... a co se týká stravy tam, tak vždycky se tam něco najde co se bude dát jíst... navíc já děti na normální jídlo zkouším už od půl roku, začínám dietnějšíma jídlama, ale jedly vždycky to co my, jen jsem jim odebrala dřív, než jsem kořenila a solila... takže už se těšíme na příští rok...
Odpovědět To se mi líbí0
holky naše prdelína, včera jí byli dva měsíce kočičce naši

Odpovědět To se mi líbí0
@lklimova Jsem na tom stejně po 21h jsem kaput a manžel chudák pomalu už ani neví co je sex,za prvé jsem kaput a za druhé není kdy :-@
Odpovědět To se mi líbí0
Normenko tak to jo :) ja si dam obcas pivko a nebo vinko,ale je fakt ,ze neni tokik chut jak ckivek vi,ze moc nemuze.Uz se ale tesim az vyrazim nekam za zabavou a nebudu muset resit kolik muzu vypit,to si ale jeste pockam :).Holky posledni dny jsem vecer uplne k.o v 9 vecer usinam u tv a nevim jak dlouho jeste tohle temoo zvladnu nez to semnou sekne :( mate nejaky receot jak dobit energii?
Odpovědět To se mi líbí0
@lklimova né ,že neřeším kolik vypiju to néééé!!
Dám si tak decku vína a ani ťuk víc,to né že neřeším kolik,ale že neřeším,že si sem tam dám.

Nikdy bych si nedala víc asi jak dvě deci,to ne.Nejsem blázen,nechci malému ublížit
Odpovědět To se mi líbí0

holky stim alkoholem jakoze neresite kolik vypijete?Jo davate nektera cajik? Ja dneska zacala trochu fenykloveho.
Odpovědět To se mi líbí0
@gaborka Ahojky ,to je dobře,že atb zabraly.
Taky nějak alkohol neřeším v rozumné míře nevím proč to řešit.
Příští rok by jste chtěli k moři jo?I s tak malým prckem?Já právě zvažuji v kolika tak malá mimča mohou k moři aby to bylo rozumné.Přeci jen ten let letadlem je na uši záhul docela hodně velikej.

Konečně se udělalo hezky tak užíváme léta jsem ráda.Ale uvidíme na jak dlouho nám to vydrží
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky holky, tak atb zabraly rychle, takže dnes už skoro necítím ani krk a funguju více méně normálně... my letos taky nikam, chceme udělat plot a v sobotu jsme se byli podívat na něj, a jen branka s vjezdovýma vratama stojí 25000 a kde je zbytek... ale na příští rok to chceme našetřit a jet k moři... max. jsem přemýšlela o nějakém prodlouženém víkendu na podzim, ale nějak ty svátky nevychází dobře, takže spíš to bude o výletech... jinak Eli mám u svojí mamky, domů se jí nechce, tam má bazén, u sousedů kloučka co si spolu vyhrají, všichni se věnují jen jí a ikdyž mamka už zase chodí do práce, tak je tam prababi a tety, dnes prý jednou do Prahy po nákupech... tak jsem zvědavá... já si občas zase dávám vaječný koňak co dělám a pivko... až tak to moc neřeším, dávám mu poslední měsíc a začnu jíst všechno, ať se děje co se děje... užívejte si prázdnin a sluníčka , ikdyž včera u nás šíleně funěl studený vítr...
Odpovědět To se mi líbí0
@lklimova Ahojky,já si dávám sem tam decku červeného mám ho ráda a myslím,že decka malému neuškodí nějak.Jinak my letos nikam nejedeme a možná příští rok někam po ČR ,uvidíme co bude.Holky chuděry jsou celé prázdniny doma,babi s dědou jaksi nefungujou a tak nemají kam jet.Ale zase je tu banda dětí tak se aspoň vyblbnou
Odpovědět To se mi líbí0
Gaborko koukej se dat dohromady brzo.A manzelovi vzkaz at ti pomuzr s domacnosti trochu :) uzivate ji oba tak ho zapoj pekne.Jo holky zvladli jsme to dobre s jednim prikrmem :) svatbu jsem si tak nejak uzila,nemohla jsem ale pit tak to nebylo uplne ono,na zacatku jsem si dala jednu dvojku vina a pak nealko pivo a nealko.Takze tak.Planujete nektera dovolenou s prckama? My letos vynechame more a jestli pojedeme nekam tak jenom tady unas mozna konec srpna zacatek zari.Jeste uvidime co mala.Matejicek ten jede s babi a svagrovou atd k mori koncem tohoto mesice tak jsem rada,ze ten se vycaka v moricku.Ale jela bych hned taky.
Odpovědět To se mi líbí0
pěknou neděli holky, tak já už jsem to včera nevydržela a jela na pohotovost, teploty jsem měla stále, v noci vždycky propocená na ždímání a polykat bylo to nejhorší... dostala jsem antibiotika a doufám, že brzy zaberou, na malýho moc nechci ani mluvit natož dýchat... navíc mi to sedlo i na hlasivky, tak tady tak různě skřehotám a sípu, no prostě děs... Luci, doufám, že sis svatbu pěkně užila, a co se týká toho zaplácnutí, jsem si taky vždycky myslela, že UM je sytější a miminka proto i víc přibývají... ale teď si fakt nejsem jistá, protože když malý vypije 120 UM tak za 3h nejdýl dává zase 120 a padá mu to do prázdnýho bříška... a naopak třeba večer je zvyklý se ududlat u prsa, ze kterýho nevytáhne skoro nic, podle toho jak je utahaný, ale stejně víc jak 50ml tam mít nebude, tak pak spí až do +- 2h ... dneska jsem klukům udělala řízek a okurkový salát a Šimonek mě tak potěšil, povídal, že to byl dobrý nápad a baštil, až se mu dělali boule za ušima... konečně se po týdnu pořádně najedl, jinak to byly samý piškoty a sladký kraviny, ale byla jsem ráda, že jsem do něj alespoň něco nacpala... jak jsou děti nemocný je to děs... Štěpánek je zatím dobrej, možná bude mít trochu zadní rýmy, ale zatím mu to tak nechrastí a tak to neřeším... holky, jdu ležet, je tu klidno, ale bordel.... on stejně počká na mě... manžílek se k úklidu moc nemá, ale řve, že je tu bordel... bych mu nakopala prdel... devil mějte se fajn a ať se Vám nemoci vyhýbají... <3
Odpovědět To se mi líbí0
Luci to je super že ste to takhle skvěle zvládli.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky tak NICOLKA dostala jeden prikrm ,chvilku se pry prala lahvi ale pak pila a vypila,jenom 80tku je to proste dost hutne asi.PILA VE 20:45 a kojeni bylo az ve tri 3:19 takze to toho prcka zaplacne vic nez to moje mlicko.No a dalsi bylo teda kojeni a to se normalne chytla a pila,takze v pohode.A me se nalili tak prsa,ze jsem musela odstrikat odsavackou a,mam doma v mrazaku 120 citku kdyby nekdy bylo potreba :)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak holky mam odsatou padesatku,uvidim co jeste do zitra odsaju,kdyztak ten jeden prikrm asi da mamka a bude .To se snad jednou nic nestane a na lahev si nezvykne projednou snad,kopila jsem i nejakou novinkulahvicku od aventu s lepsim dudlikem tak uvidime.Ja jinak jeste ve velkem obchodnim centru nebyla protoze v Benesove nemame a v Pze jsem jeste s malou nebyla,takze my jenom nakupy v potravinach a drogeriich atak.Tak zatim a krasny vikend
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme