Maminka.czDiskuzePočetí

mamatest comfort 10, prosím o pomoc

Ahojky, prosím o pomoc. Jaké máte zkušenosti s mamatestem comfort 10. Dělala jsem si test a mam druhou čárku slabounce pozitivní, ale nevím si rady. Máte nějaké zkušenosti? Jsem nebo nejsem těhu.. O<img  class=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" /> :-S
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj,
udělej Damiánkovi radost, potřebuje tvůj hlas. na adrese: http://www.hvezdyeuronics.cz/user/106846 a klikni na tlačítko Hlasuj.
A pokud ho chceš podpořit, sdílej všude !

MocMocDěkujeme
Odpovědět To se mi líbí0
Také jsem si dělala tento test mám pořád jen jednu čárku měla jsem to dostat už 23.9 a pořád nic tak nevím čím to je pořkám ještě týden a uvidíme
Odpovědět To se mi líbí0
@Eva P. Evička děkuji moc za podporu doufám že to vyjde... mám nepravidelnou menstuacii tak počítam 38cyklus takže ješte 5dní do menstruace..
Odpovědět To se mi líbí0
Pokud je slabá ale je, tam pravděpodobně těhotná budeš. :-) Podle Mého by ale bylo nejlepší, si zajít na gynekologii. ;-) Takhle by jsi to věděla na 100%.
Odpovědět To se mi líbí0
Sachmettt, v tvém případě rozhodně není problém v testu, ducha by ti ukázal kterýkoliv druh testu. :-) Pokud jsi ho děláš teprve před očekávanou MS, a došlo-li k otěhotnění, je to teprve pár dní a hladina HCG je ještě velmi nízká, aby se ti ukázala na testu silnější čárka. Takže tam budeš mít ducha pořád. Asi jsi netrpělivá, podle toho kolik testů sis už dělala, ale přesto zkus počkat pár dní po vynechání MS a jsi-li těhotná, uvidíš, jakou pak budeš mít na testu dálnici. ;-) Já si dělala test týden po vynechání MS a 2 čárky byly jasné a zřetelné. :-[ Tak ať ti to vyjde. O<img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj hannik ja mám ten istý problém s tým istým testem... tak nevim...Menstruacii mám dostat18.7... A už jsem udelala 7testú mama a ješte jeden druh a je tam stále duch...Držím palce..
Odpovědět To se mi líbí0
Pokud je slabá, ale je, pravděpodobně těhu budeš. Záleží, kdy sis test dělala. Kolik dnů po vynechání MS a dělala sis ho z ranní moči? Zkus test zopakovat za pár dní, čárka by měla zesílit. Tak hodně štěstí. :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Střelec Je dobře, že myslíte na svůj kariérní růst a neusínáte na vavřínech. Spojte své vnitřní síly a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vladislav, Vladislava, Priska

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu