Maminka.czDiskuzePočetí

Máme nedonošené miminko

bellis.e 14. 2. 2012 11:35
Zdravím všechny maminky, kterým se narodilo nedonošené miminko. Zajímaly by mě pocity a starosti, které z toho plynou, a také zkušenosti, které maminky mají. Já sama mám holčičku, která se narodila ve 30+4 tt a vážila při porodu 1490 g.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Barca736 13. 3. 2012 18:31
Zdravím všechny maminky,
jsem studentkou posledního ročníku magisterské psychologie na Fakultě sociálních studií MU v Brně a píši diplomovou prácí, ve které se věnuji pohledu otců na situaci předčasného narození jejich dítěte. Jsem přesvědčená, že výsledky mé práce mohou pomoci rodinám, které se v podobné situaci v budoucnosti ocitnou. V ČR i Evropě se objevuje zájem odborníků o téma předčasného porodu dítěte, jen zřídka je ale brán ohled i na tatínky. Myslím si, že i oni situaci prožívají velmi výrazně, je pro ně náročná, musí být maminkám oporou a přitom se sami vyrovnávají s celou řadou pocitů. Proto bych si s nimi ráda popovídala o jejich osobní zkušenosti. Píši do této diskuse, abych Vás, maminky, poprosila o pomoc. Pro dokončení výzkumu bych potřebovala mluvit s tatínky, kterým se děťátko narodilo předčasně a stále ještě nebylo propuštěno z porodnice. Pokud by Váš partner byl ochoten si se mnou popovídat, budu moc ráda. Pokud třeba i znáte někoho, kdo by se výzkumu mohl zúčastnit, budu moc ráda, když mu na mě předáte kontakt. Bydlím v Brně, ale přijedu kamkoli. Můžete mi psát na email: b.triskova@mail.muni.cz nebo volat či psát na mobil: 736 541 555.

Ještě upřesním, že se nejedná o žádné dotazníky, jednalo by se o volné rozhovory, pro které mám připravených pár otázek, je ale jen na tatíncích, o co se se mnou budou chtít podělit a o čem si budeme povídat. Anonymita je samozřejmostí, jména ani žádné další osobní informace nikde figurovat nebudou.

Budu vděčná za každou pomoc. Přeji vám všem i vašim dětem hodně zdraví a štěstí do budoucna!
Barbora Třísková
Odpovědět To se mi líbí0
kariera 12. 3. 2012 15:33
Ahoj, vím že to sem zrovna moc nepatří, ale spousta lidí je bez práce nebo hledá nějaký přivýdělek. Já nabízím skvělý přivýdělek, stačí mít doma internet a telefon, vše se ovládá přímo z domova a pracovat můžete kdy máte zrovna čas. pokud by to někoho zajímalo tak se koukněte na http://www.cinnostdoma.cz/zsprace
Odpovědět To se mi líbí0
Rena82 14. 2. 2012 11:45
já teda nemám zatím žádné, jsem zatim jen těhu a předčasné to narození nebude, jen jsem chtěla říct, že moc držím palec a jste zdraví...dneska je medicina naše česká perfektní, věřit dr. a bude to v pořádku.jinak chápu, že pocity musí být občas depresivní.ale bude líp flower flower flower flower flower
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu