Maminka.czDiskuze

Maminky i těhulky odkudkoliv

Miri 29. 4. 2012 14:26:14
Ahojky holky, tak od včerejška máme druhýho zuba... hned po deseti dnech po prvním.. a má je dole, takže kojení zatím dobrý... V poledne dáváme brokoličku nebo mrkvičku, vždy tak tři dny.. brokolice nám teda moc nejede, takže dneska dostal mrkvičku ve skleničce a ta je prej nej nej nej.. slupnul hned tak sedm lžiček, pak jsem ho dokojila... a byl spokojenej až dojíme mrkvičku, tak plánuju bramboru.. že uvařím, rozmixuju a sředím mým MM, aby to bylo mňam mňam.. no a pak nevím co dál... ještě jsem si nic pořádně nepřečetla... zatím jen trénujem náš signál Tomášku HAM.. dneska to bylo teda nejlepší, to krásně otvíral pusinku, šikovej byl.. jinak se s tím pereme..dva dny mi prořval, že prostě přikrm nechce a jíst to prostě nebude.. no a to byla právě ta brokolice... Do dneška jsme se taky prali s rýmou, děs běs.. to bylo řevu a to kojení s ucpaným nosem.. no hrůůůza, naštěstí teda bez teploty a kašlíku.. ale i tak už když prďolka slyší vysavač tak kouká a už začíná natahovat... ach jo, ale tak už je lépe. Jinak stále máme kočárek, teda jako korbičku, ještě se nám tam vejde a máme polohovatelný zádíčka.. ještě nějaký ten den počkáme, než mu dáme sporťák. Dneska nám venku spinkal krásný dvě hodinky, venku byl vítr jako blázen, ale svítilo sluníčko.. tak jsem seděla na lavičce a četla si cenné rady o miminkách každej časopis radí něco jiného... To i od mojí máti jsem pomalu dostala pucunk že v tomhle věku jsme už furtrovali omáčky a já se s tím tak crcám, prej.. že vše děláme pomalinku, pomalinku si zvykáme na papání a tak... prej mu mám dát rohlík a je to... No nevím nevím... já si to kojení teď užívám, je to fajn a bude mi to scházet No nic, jdu juknout na ty příkrmy jak pokračovat a co dávat a jak ty kaše... no ještě toho hodně nevím maminky mějte se bájově, užívejte slunečních paprsků a popusujte ty vaše mláďátka
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme