Maminka.czDiskuze

maminky nad 100 kg sem :))

gaborka 1. 11. 2010 9:08:50
ahojky, buď v klidu, je super, že se Ti povedlo krásně otěhotnět, což znamená, že jsi zdravá... Ve 12tt máš to nejrizikovější asi za sebou.... Hezky si užívej, choď na procházky, hodně pij neperlivou vodu pokud možná a jez min. 5x denně dost ovoce a zeleniny... Uvidíš, že tolik toho nenabereš... Navíc to máš přes zimu, rodíš na jaře, kdy nebudou taková vedra a nebudou Ti snad tolik otékat nohy a ruce... Ale všechno se dá zvládnout... Dnes nás doktoři hodně sledují, takže buď v klidu a miminko určitě na ultrazvuku uvidíš... Dělá se min. 3x za těhotenství, ve 12.tt, 20.tt a 30tt... ve 12tt se nejvíc dělá vnitřně a to vidíš nejlíp, pak už se jezdí jen po bříšku a vidět je to taky dobře... záleží taky na tom, jak tam ten mrňousek leží, a jaký má mudr. ultrazvuk, můj má takovou starou chrchlu, ale vidět to bylo dobře... Jen bude škoda, že si toho svýho bříška tolik neužiješ jako jiné štíhlé maminky... Skoro nikdo na Tobě nepozná, že čekáš miminko... Já jsem ve 28tt a mám zatím nahoře jen asi 2kg, ale i tak se každého vážení u doktora bojím... Ty čísla co ukáže vždy váha nenávidím, ale co nadělám... nikdy jsem nebyla hubeňour, takže buď pokud možno v co největším klidu a pohodě, raduj se z každého dne... kdyby Tě cokoliv zajímalo, písni... Měj se hezky a drž se... <3 P.S. výchozí váha pro těhu je těch 119kg?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme