Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Maminky Otrokovice - porod duben 2011

ahoj, najde se tu nějaká maminka z otrokovic s TP v dubnu 2011?
Celkem 10 odpovědí Zobrazit jako strom
@stistko98No tak to nemám nárok si stěžovat, vážím se jen v poradně a min.týden 34+6tt jsem měla navrch 9,5kg... do schodů funím jak starý kuřák, svahy už nevyjdu, to by byla moje smrt, a celkově jsem taková těžkopádná a neohrabaná.Jé a pitomá, přinde mi, že si vybírám těhu demenci za všechny těhule ze Zlína
Odpovědět To se mi líbí0
@VermunJo jo, kočárek mám. Mám takko fast rieder, chtěla jsem něco prostorného kvůli zimě, nějaký, kterým se dá houpat a nebude to tříkolka. Splnilo to mé očekávání, snad budu spokojená. A jak se jinak cítíš? Já už toho začínám mít plné zoubky, přibrala jsem 20 kg.
Odpovědět To se mi líbí0
@VermunMožná, že potkáme To já tašku začala balit pro jistotu dřív, ještě něco dokoupím a jsem připravená (až na nervíky ) a to ostatní už nechám na miminku Pohlaví bude překvápko. Co kočárek, už máš? Sem myslela, že to bude hračka vybrat, ale pořád nevím
Odpovědět To se mi líbí0
@berunkaAhoj, tak to se možná potkáme v porodce. A co čekáš?Já teprve dnes balila tašku...
Odpovědět To se mi líbí0
@VermunAhoj, jsem ze Zlínka a TP mám stejně jako Ty Vermun - 6.4.
Odpovědět To se mi líbí0
@VermunAhojky jsem 10+3
Odpovědět To se mi líbí0
@stistko98ahoj, tak to gratuluji. to jsi v kolikátém týdnu?
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem z Otrokovic, ale termín porodu mám v září.
Odpovědět To se mi líbí0
@ahojky, to je super, já jsem původně napajedlačka. Kdy máš termín?Já 6. 4. A co čekáš?
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky,jsem z Napajedel a termin porodu duben
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme