Maminka.czDiskuze

maminky samoživitelky

Vanesa 31. 8. 2012 19:09:16
Dobrý den, já mám trochu jiný problém. Samozdřejmě se to týká bývalého, prosím, kdo by mi mohl poradit, tak budu mmooc vděčná. Bývalý si od mého otce na směnku půjčil 250 000Kč. Je za pár měsíců splatná a on nezaplatil ani korunu. Kvůli jeho dluhům zadlužili asvůj dům, aby mu pomohli. Peníze rozházel a po rozvodu mi vyhrožoval, že nkdyž já mám směnku, tak mi vezme naše obě děti. Nadělal dluhů skoro za milion a to bez mého věědomí, neměli jsme co jíst. Vůbec se o rodinu nestaral. Vdala jsem se a on zjistil, kolik můj nynější manžel bere na výplatě a díky své matce, která chodila po úřadech, školách, lékařích, jaká jsem špatná matka, že děti týrám jak psych. tak fyzic. Děti tak moc zmanipuloval, že opravdu o mě řekly to nejhorší a soudkyně mu děti přiklepla. Jenže jeden ze synů chce zamnou zpět. Ten druhý spolupracuje s otcem a neustále mě neprávem obvinuje, ponižuje. Bývalý dětem lže, neustále mě špiní, ale i jeho matka a přítelkyně. Cíleně mě omezuje ve styku s dětma, neustále si klade nějaké podmínky. Nedá se s ním dohodnout. Má vzhled seriozního podvodníka. Dodnes za něj platím dluhy, ke kterým se nechce hlásit a díky nim by rodiče přišli o dům. Jemu je to jedno Chci bojovat o syna dál, ale sociálka mě tahá po psychol., prý musíme změnit vztah, který k sobě máme já a bývalý, ale já se vždy dohodnu v klidu, on pořád něco vymyšlí, aby mě poškodit. Mladší syn mě neustále prosí, kdy už o něj zažádám, že nechce být u otce, ale když se ho zeptá sociálka, tak řekne, že je mu po mě smutno, ale neřekne, že chce být semnou. Hrozně se otce bojí. Nemá odvahu se mu postavit. Sociálka pořád tvrdí, že bude stát za synem, ale úplně jistý to není. Psychol. mi to taky stěžuje. prostě jsou všichni na straně otce a mě berou jak nějakou špínu. Synek se tak trápí a já nic nezmůžu a ještě ani nevím, jestli sám necukne ze strachu z otce, když o něj zažádám. Jsem už na tom sama s nervama v háji a nevím, co dělat. Pro syny se jezdím skoro 200Kč, přesto bývalý jezdí do blízké obce k matce. Poprosila jsem ho, že si pro kluky dojedu a on mi je už několikrát schválně odvezl, abych si musela pro ně jet těch 200km. Už mu také zabavil telefon, který jsem mu koupila, takže mu nmohu ani volat. prosím poradte mi co dál. karticky00@seznam.cz
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme