Maminka.czDiskuze

maminky samoživitelky

sputinka 15. 9. 2010 7:42:07
Dobrý den Ráda bych se zptala na jednu věc.Jsem samoživitelka,otec od nás odešel,než se dcera narodila,protože mi neustále vyhrožoval,že dceru odveze a už ji neuvidím,nenechala jsem ho zapsat ani do rodného listu,Raději.Ale to není můj problém.Po třech letech jsem konečně našla partnera,který mi velice vyhovoval a podle jeho slov a činů já i dcera jemu také. Po nějaké době,protože je starší muž mi sdělil,že by si ještě přál dítě.Já souhlasila.Jak jsem otěhotněla,tak jsem se měla velice dobře,byl opatrný,pozorný. A najednou se vypařil.Na telefon nereaguje,nic,jen tak přestal komunikovat.Vrátila jsem se tedy domů a přemýšlím,jaké mám dál možnosti,potrat už nejde a vypadá to,že opět budu na vše sama.Samozřejmě ho do rodného listu nahlásím,ale vykládal mi o své manželce,tedy už je rozvedený,že po něm chtěla vysoké alimenty,ale on má velice dobrého právníka a tak na dceru z prvního manželství přispívá jen 1000,-Kč.Jenže já pobírám dohromady 5300,-Kč a do práce mě teď nikde nevezmou. Nevím si v této chvíli vůbec rady. Vím,že se mu nic nestalo,prostě žije spokojeně dál. Velice děkuji
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme