Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

mast na pindíka

Ahoj všem, dnes jsem byla se synem (7 let) na preventivce u dětské a zhrozila se, že stále nejde přetáhnout předkožka a hrozila obřízkou. Dala nám recept na mast Triamcinolon, ale koukala jsem a jsou to kortikoidy a že to není nic moc pro to dítě. Proto jsem rovnou koupila i Pinďa mast včetně té směsi do koupele a přemýšlím jestli nezkusit pouze tu Pinďa mast a když nezabere tak teprve jít do těch kortikoidů a nebo to nějak kombinovat obě dvě mastičky, jeden den tu druhý den tu, nevím. Řešila jste některá se synem stejný nebo podobný problém, že jste museli něčím mazat? Máme přijít za 14 dní na kontrolu a když tam nebude posun k lepšímu, tak jdeme řezat, což samozřejmě nechci. Můžete mi prosím poradit? Děkuji mockrát
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Holky, už od miminka se musí přetahovat pomalu a s citem ve vodě při koupání. Dělat to hlavně pravidelně. Kůžička povolí a je to hlavně běž bolesti a masticek.
Odpovědět To se mi líbí0
Olga 15.3.2024. Ahoj zdravím chtěla jsem se zeptat psala tu jista Monika zkrz syna jak to dopadlo stim přetahováním pindika jestly ta mast pomohla mame taky problem taky nam rekla ze je to na operaci po jake dobe pouzivani se to zlepšilo.dekuji olga.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme