Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Masturbace

chtěla jsem se zeptat, zda je normální, když před Vámi začne partner masturbovat. Co si o tom myslíte?
Celkem 37 odpovědí Zobrazit jako strom
normalni to je protože muj muž to dělá každou chvílí
Odpovědět To se mi líbí0
Proč ne, normální je to, co si sami nastavíte. Pro každého něco jiného. Třeba tě tím chce vybídnout k aktivitě. Po mě třeba manžel vyloženě chtěl jako dárek umělou vaginu. My se před sebou nestydíme a klidně si splníme jakékoliv sny.
Odpovědět To se mi líbí0
@85Martinka Zaujímave,ak žena chce zvádzať partnera a začne pred ním onanovať je to erotické zvádzanie.Ale ak muž skúsi ženu zvádzať takým spôsobom že pred ňou onanuje ženu to nevzrušuje,nepridá sa,Zrazu je to pre ženu divne dokonca sa urazí.Čo je na tom zle ak muži sa chcú vyrovnať ženám mysliac si že ak bude pred ženou onanovať ženu to privedie do varu,
Odpovědět To se mi líbí0
@František 1972 kojení dospělého je způsobem, jak ukojit erotickou fantazii muže a zároveň uvolnit napětí v prsou ženy, při větší tvorbě mléka. jsou ženy, které mají větší produkci mléka, než jaké jsou schopny udat mladému a nalitá prsa bolí.není na tom nic zvláštního, když oba souhlasí :-)
Odpovědět To se mi líbí2
@alex partnerka je věřící? mnohé by to vysvětlovalo. také by její naštvání vysvětlovalo, pokud by přicestovala z 19. století.v klidu si o tom promluvte, řekněte ji o Vašich potřebách a zeptejte se jí, proč je naštvaná. musí pochopit, že to není nic špatného (dělá-li se to v soukromí) a že je to zdravé.v případě, že i po slušném vysvětlení Vašich potřeb nebude ochotna tolerovat masturbaci, není důvod v tomto vztahu nadále zůstávat. prostě si najdete jinou, která Vám třeba i pomůže :-) .hádám, že jste mlád a pak není jediného důvodu být v celibátu.nic ji nevyčítejte, je prostě jen jinak vychovaná. jen se k sobě asi nehodíte. hádám, že sexuální nesoulad je častým důvodem k rozchodu, takže nebudete prvním ani posledním párem.
Odpovědět To se mi líbí0
myslím že to normální je ,ale dnes mě partnerka přistihla jak masturbuji ve sprše a udělala mi hroznou scénu,že jsem č...ě,proč to dělám,že to není normální,přitom,když prosím o intimnosti tak nemá zájem,mrzí mě to ,že teď semnou nemluví a je naštvaná a to nám není 15
Odpovědět To se mi líbí0
@JANA Ahoj Janka, prosím ťa aká je to sprcha a kartáček ? Mohla by si mi opísať ? Veľmi rada masturbujem a chcela by som vyskúšať ! Ďakujem !
Odpovědět To se mi líbí1
@blabla Ahoj muzu se zeptat kolik ti je let?Me je 13 a pokud chces si uzit ale opatrne bez protrhnuti pannenske blany, tak postevak je to misto ktere je fajn!. Na postevak pomahaji: prsty, sprchaaaa je bozziiiii. A je nejaka rada pro me na masturbaci?
Odpovědět To se mi líbí0
@kiss Ahoj , Jo to je mokrý orgasmus , hodně mužů se to líbí
Odpovědět To se mi líbí4
@85Martinka Masturbace je zcela normální /sám, sama, nebo společně/. Pokud jsi frigidní a styk jen "podržíš", je třeba se zaučit /možná to partner neovládá, nebo je sobec :tleskani
Odpovědět To se mi líbí3
@fasoi má stur bace je do brá něj lepší ve spr še dyš si sed nete ale jeto heski :hm
Odpovědět To se mi líbí0
Ja masturbuji az 3 denne,a pritelkyni to nevadi.Nekdy se prida.
Odpovědět To se mi líbí9
myslím ,že ano.musíš být neobičejně vzrušující.
Odpovědět To se mi líbí5
Jani, vaz si toho a vyuzij tuto skutecnost ve svuj prospech.Zkus se pripad a onanujte spolecne, je to vynikaji oziveni spolecnych chvil.
Odpovědět To se mi líbí9
@František 1972 Fakt,u každého je individuálne sexuálne chovanie.Partnerku najviac vzrušuje moje vyvrcholenie pri masturbovaní,dokáže dosiahnuť orgazmus.
Odpovědět To se mi líbí4
@iva Nevidím dôvod prečo by partner(ká) nemali masturbovať či už sólo ale bo spoločne.Ak sa dohodnú môžu masturbovať spolu, je to vzrušujúce vidieť partnera(ku) a zistiť čo im najlepšie vyhovuje.
Odpovědět To se mi líbí3
To je hodně individuální, to co je normální v jedné rodině, je zase v jiné rodině zvlážtní. Já například nechápu kojení dospělého chlapa. Z mého pohledu je to hodně zvlážtní.Prostě to nechápu. To už bych chápal spíš tu masturbaci.
Odpovědět To se mi líbí12
Po vzájomnej dohode obidvoch partnerov nevidím v tom problém ak pred partnerom ukážete ako vám to robí dobre.Môže to byť ako predohra alebo súčasť milovania pri prerušovanej súloži.Ale pripadá to divné keď bez vzájomnej dohody začne pred vami masturbvať.Iné je ak už masturbáciu mate ako súčasť pre spoločne milovanie a partner vás chce prekvapiť,pre niekoho je to vzrušujúce vidieť partnera masturbovať ale nie každý príde tomu na chuť.
Odpovědět To se mi líbí10
Je to neobvykle,Mal by sa partner opýtať na váš názor na masturbáciu,nie každý je zvedavý na sebaukájanie.Je to intímna záležitosť jedinca.Ale v spoločnom intímnom vzťahu a po vzájomnej dohode ak obaja súhlasia je masturbácia pre partnerom vzrušujúca ako predohra pred milovaním.Nie každý dokáže vpustiť do svojho intímneho života niekoho,je to veľa o dôvere k partnerstve.Masturbovať pred partnerom ale po vzájomnej dohode.
Odpovědět To se mi líbí8
Niektoré ženy vzrušuje pohľad na partnera ako masturbuje.Napr.moja partnerka .ak ma chuť na spestrenie mi povie aby som sa pred ńou predviedol.Vzrušuje ju ako pred masturbujem neodolá a pridá sa.Máme to ako spestrenie pred milovaním.
Odpovědět To se mi líbí17


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu