Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Máte 14měsíční dětátko a nechodí?

kykča 28. 8. 2012 18:44
Ahoj holky,mému chlapečkovi bude 14 měsíců a pořát nechodíme:( záda už mě tak bolý,je pěkně těžkej pacholek <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/27.gif" /> Máte doma taky takového lenocha?Dcera už mi chodila v 9 měsících,tak jsem z toho taková nesvá
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
jitka 10. 4. 2017 8:28
dobrý den mam 14 měsíční holčičku ktera se ještě sama ne postavi a ne udela a ni krůček .jenom chodi kolem na bytku a sama se ještě ne pusti
Odpovědět To se mi líbí0
kykča 30. 8. 2012 12:59
Tak děkuji holky,mě už se to právě zdá dlouho.Malá právě zase ve všem byla hrozně rychlá i taková samostatná a tady s tím pacholkem si tedy užíváme :-D až mi je kolikrát do pláče,je hrozně steklej,večer se každou chvilku budí a ještě se s ním pořát tahat :-( Toníček se taky občas pustí,ale hned už zase kouká čeho se chytnout a když ho vezmu za ručičky aby šel,tak se začne hrozně vztekat a jde hned na zadek-pacholek:)Tak snad za ty 2 měsíce už bude chodit ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
ZdeničkaP 29. 8. 2012 8:53
ahojky....náš Zdenda začal sám chodit taky až v 16měsících,do té doby pouze kolem nábytku a nebo jsem ho jenom nosila,bylo to hrozný,ale pak lítal docela rychle :-) :-) :-) ale my jsme byli ve všem pomalejší,mluvit se naučil až ve třech letech,ale o to líp snad :-\ :-\ takže přeji pevné nervy a ať záda nezlobí ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Markéta81 28. 8. 2012 19:49
Náš malej začal chodit v 16. měsících, cca od 14. měsíce se občas pustil ale jen mezi křesli a udělal tak jeden krůček, poprvé se pustil až v 16. měsících a dvou dnech. Podle dr. a jejich tabulek, na samostatnou chůzi mají děti čas do 18. měsíců. Hold každé dítě je jiné.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu