Maminka.czDiskuze

Máte doma nejedlíka?

11. 5. 2012 22:18:32
Ahoj, řeším ten samý problém, ale už přes rok. Synátor se ve 2 letech rozhodl přestat jíst (před tím jedl ukázkově a nestíhala jsem vařit obídky a večeře). Doktorka si myslela, že je to projev žárlení (dostal v roce a třičtvrtě brášku) a že to brzy přejde. Stále je jen na Nutrilonu (vypije ráno 240, v poledne 240 a večer 120) a jinak za den sní max. 10 kukuřičných křupek, polovinu rohlíku s lučinou a max 10 kuliček hroznového vína. Jednou jsem ho zkusila vydíráním donutit sníst polívku a vyzvracel hned první lžičku. Dokonce byl kvůli zvracení (nějaká virózka) před půl rokem, týden bez mlíka a nesnědl nic jen pořád brečel, že chce mlíko a přemlouval. (nejhorší bylo, že jsem v té době kojila malího a i jeho, tak věděl, že mlíko je) Jen asi potřebuji vědět, že to někdy přejde. Musí s náma sedět u obědu u stolu, ale jídla se nedotkne, všechno má prý sníst jeho bráška. Ani asi nemá pocit hladu, když mu mlíko nedám, tak nejí nic, to že je asi hladovej se pozná podle toho, že začne bejt zlej a říkat, že chce zlobit a ubližovat, a příjde a začne třeba zničeho nic do mě kopat a křičet. I tak ale sní jen křupky nebo rohlík. Nechce ani čokoládu nebo sladkosti. Pije jen studenou vodu a mlíko. Jinak je prý akorát, ve 3 letech nosí 104 a váží 15 kg.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme