Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Máte nápad na výlet ? - Praha a okolí

Ahoj maminky, máte nápad kam vyrazit s dětmi ? Prahu známe téměř celou a děti památky moc nezajímají. Koupáky máme hlavně teď v létě zmáknuté takže co jiného doporučujete ? :)
Celkem 15 odpovědí Zobrazit jako strom
@Martina M Moc děkuji! láska
Odpovědět To se mi líbí0
@Barborka Ber to. Dívala jsem se na web a v pohodě. Nic levnějšího neseženeš.
Odpovědět To se mi líbí0
@Barborka Ahoj, Trója, je tam nádherná vyhlídka, vinice, zámek, zoo a botanická zahrada. Fata morgana 21/26 říjen je uzavřena. Vyšehrad a hřbitov. To je pecka. Ohledně ubytování, ubytovny jsou nejlevnější. Budeš ráda, když se dostaneš kolem 200,- za osobu. Ale počítej s tím, že sociálky jsou společný (wc v pohodě, sprcha taky). V těchto ubikacích jsem nikdy nezažila hluk. Není se čeho bát. Já spala v Liberci a bylo to fajn. Většinou jsou to dělníci, který ráno vstanou a jdou do hokny. No, a když je společná sprcha, tak si vezmu trepky proti plísni.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky :) Nejsem z Prahy, ale děti se tam moc chtějí kouknout, tak tady sbírám z vašich tipů inspiraci. Potřebovala bych jenom poradit kde doporučujete s dětmi v Praze na jednu noc přespat. Ideálně něco levného, mé finanční možnosti nejsou moc bohaté. Líbilo se mi tohle ubytování http://www.ubytovnypraha.net/ubytovani/standard ale mám trochu strach z toho že je to ubytovna. Ale kdybyste věděly o něčem ve stejné cenové kategorii, dejte mi vědět :)
Odpovědět To se mi líbí0
Zhruba hodinku cesty z Prahy je Jítravský Dvorec https://www.jitrava.cz/ Člověk se tam ocitne v naprosto jiném světě klidu
Odpovědět To se mi líbí0
A co treba lanový park? teda pokud nemáte prcky v kočárku
Odpovědět To se mi líbí0
Termín: 17. - 18. Září 2016 SOBOTA 10:00-17:00 NEDĚLE 10:00-14:00Kontakt: http://www.woodcraft.cz/tocnik/2015/- Kateřina Sadílková – Ileyawin sadilkova.k@post.cz 723 443 657- GPS souřadnice: 49.8906097N, 13.8872011E- Cena: klasické hradní vstupné + 30 Kč příspěvek na program- Kategorie akce: Volný čas, Pro děti, Rodinná akce- Účinkující: Liga lesní moudrosti, Walden Singers, tanečníci Pow wowVydej se na hrad Točník mezi Indiány a staň se jedním z nich!Liga lesní moudrosti vás srdečně zve na akci otevřenou všem, kteří si rádi hrají.Přijeďte s celou rodinou a dobrou náladou, domů se vrátíte s indiánským malováním na tváři, váčkem s bylinkami na krku a spoustou nových zážitků!Který bojovník bude mít nejpřesnější mušku v Lukostřelbě, či nejrychlejší nohy v Setonově běhu? Která z bojovnic pozná nejvíce Souhvězdí?Naučíte se rozdělat oheň i bez sirek, pojmenovat ptáka, co vám sedá u okna i motýla, co právě přistál mamince na dlani. Zatancujete si za zvuku bubnů společně s indiánkami a indiány v tradičním oblečení, nebo se pobavíte u loutkového divadla. O víkendu 17. - 18. září 2016 obsadí hrad Točník indiáni a vy u toho nesmíte chybět!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj byl jste nekdo s detma vyzkouset takovou tu arenu s trampolinama v praze? diky
Odpovědět To se mi líbí0
Maminky máte nějaký nápad na výlet v tomhle deštivém počasí? Jsme po chřipce, takže bazén zamítame
Odpovědět To se mi líbí0
@Bettka Že bych to zkusila ? zkusím to navrhnout manželovi co on na takovou zábavu řekne. Každopádně díky.
Odpovědět To se mi líbí0
@Karluše V Proseku je lanová a bobová dráha....byli jsme tam když se trošku ochladilo a byl to příjemný výlet. ..dali jsme si točenou malinovku a pizzu a děti byly spokojené , vyřáděné a najezené.-za mě to byl rozhodně pěkný výlet a hezky strávený čas s dětmi, bylo to zase něco jiného než koupáky a památky..
Odpovědět To se mi líbí0
@kamila336 Právě na koupáku a ve vodě u známých jsme pořád chci mít záložní plán kdyby se trochu ochladilo Přes rok na děti nemáme moc času kvůli práci , tak jim to chci teď trochu vynahradit .Co je v Proseku ? Neslyšela jsem o tom ..
Odpovědět To se mi líbí0
my chodíme jen na koupaliště a už to mi dává zabrat na nějaký velký výlet v tomhle horku to rozhodně nevidím. Jedině třeba pronajmout chatu na víkend někde u rybníka či s bazénem ale s těma mýma dvouma raubířema bych si musel akoupit energy tyčinky abych jim stačila někde na výletech
Odpovědět To se mi líbí0
A co Prosek ? Byli jste tam ? Zbáte to tam ?Tam to moje děcka celkem baví .
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Ryby Pracovní sféra je mimořádná, protože si hledíte svého a o nikoho se nestaráte. Tímto směrem se ubírejte…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Kristián, Kristian, Christian

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné