Maminka.czDiskuze

Mateřská

1. 7. 2011 16:27:29
Dobrý den maminky, prosím o radu. Mému synovi bude 23.7.2011 - 3 roky a v současné době jsem na začátku těhotenství, mateřskou mám na 3 roky a chtěla jsem od Vás poradit. Byla jsem tento týden na gynek. kontrole a zažádala jsem o neschopenku (z práce mě už nějakou dobu uháněli jestli nastoupím) a neschopenku jsem si nechala napsat od 1.7., ale nevím jestli jsem udělala správně, jestli jsem si jí neměla napsat až od doby, kdy synovi dorší 3 roky, má to nějaký vliv na vyplácení peněz z práce? Slyšela jsem, že asi první 3 týdny platí zaměstnavatel a zbytel sociálka, znamená to že peníze za 3 týdny z práce nedostanu, nebo nechají mateřskou doběhnout a pak až naváží na neschopenku a vyplácení. Díky moc za odpovědi, nevím jestli jsem něco nepokazila a v případě že ano, dá se to nějakým způsobem opravit. S pozdravem
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme