Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

MD září 2009

Nevím, jestli už někdo nezakládal.
Celkem 10 odpovědí Zobrazit jako strom
@hel.novaNás zápis čeká 2. května. Také se klepu, aby Haničku vzali. Chodí teď do jeslí. Do práce chodím už od prosince.
Odpovědět To se mi líbí0
V pondělí nás čeká zápis do školky, tak jsem zvědavá, jestli Martínka vezmou. V září jdu do práce, nějak to moc rychle utíká.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak v květnu jdeme s Haničkou na odstranění nosní mandle. Má ji sice nezvětšenou, ale je celá obalená hnisem, takže musí ven. Tak snad se zlepší ta nemocnost, která nás dost trápí. Na alergologii nás nakonec neotestovali, protože Hanička měla pár dnů před testy laryngitidu a musela dostat dithiaden, takže testy nešly udělat. Vzali jí ale krev a dostali jsme aerius. Dle doktorky je Hanička na 99% alergik....ekzém, opakované laryngitidy.......Tak snad to také pomůže.
Odpovědět To se mi líbí0
@TehllaAno, známe se už z jiné diskuze, ale nováčci jsou samozřejmě mezi námi vítáni.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, mám syna narozeného v září 2009....ale vy už se asi znáte z jiné diskuze?
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsem si konečně vzpomněla a syna změřila, momentálně tedy měří 96 cm.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak takhle teď Emi vypadá, je to fotka z vánoc, novější nemám, je to zázrak ji vyfotit :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky maminky, jsem moc ráda, že jsem tuhle diskuzi našla, nenapadlě mě projít všechny "druhy" diskuzí :) Emička roste fakt jak z vody, tak jako Hanička od Helenky se teď pěkně rozpapala, dokonce už zkouší i nové věci (to dřív neexistovalo), tak mám radost, hlavně že i dobře kadí, protože jsme s tím bojovaly:( jinak váží asi 15 kg, zkusím sem hodit nějakou čerstvou fotku, ať si to přestavíte:) Je taky atopik a momentálně má ekzém opravu hezký (musím fest zaklepat). Jinak kecá a žvaní taky od chvilky, kdy otevře oči a rovněž jsem s manželem tlumočníci, něco jde rozumět krásně, ale jelikož na všechno používá stejné hlásky (např. čůrala a schovala = tojaja), tak ji moc lidí nerozumí. V noci má stále plínku, je to tak, že třeba 4 dny ji má suchou, pak dva dny mokrou, tak to teď ještě nechávám tak a zkusím řešit víc na jaře. Snad se nás tu sejde víc, stejně jako na MD.
Odpovědět To se mi líbí0
@Helen13Říkala jsem si, jestli jsi už právě ty stejnou diskusi nezaložila. Já jsme teď měla nějakézdravotní problémy a mám zakázáno cokoliv zvedat, nosit, tahat, tak se o syna přechodně stará babička. Určitě vyrostl, to vidím na oblečení, ale pořád se nemůžu dostat k tomu, abych ho změřila. Odrážedlo kolo dostal před prázdninama a naučil se na něm jezdit parádně, motivuje ho i to, že ségra jezdí na kole. Sám si vždy bere helmu. První odpověď (automatická) na cokoliv je: No to já nevím, pak se teprve zamyslí, přehodnotí a když uzná za vhodné, tak zformuluje nějakou jinou odpověď.
Odpovědět To se mi líbí0
Jé, zrovna dneska jsem dostala stejný nápad. Díky
Jak rostete? Hanička se už zase krásně rozjedla (od narození byla jedlík a asi před půl rokem najednou nic a každé jídlo byl problém). Od začátku prosince chodí do jesliček, protože jsem šla do práce. Zvládla to naprosto v pohodě a bez scén, tak jsem moc ráda. Do jesliček se vždycky moc těší a je vidět, že se jí tam líbí. Jinak žvaní od rána do večera. Pusinu má zavřenou jen když spí. Zatím jí ale rozumíme jen já s manželem a starší dcerou. Ostatním musím tlumočit.
Jinak se nám pořád zhoršuje atopický ekzém, takže máme doporučení na alergologii (i kvůli častým laryngitidám), tak tam jdeme posledního ledna, tak jsem zvědavá jak dopadneme.
Jinak Haňulka dostala od Ježíska nové odrážedlo (firs bike) a nechce na něm jezdit. Jakmile se ji na něj posadíme, tak začne brečet a slézá dolů. Tak snad až bude venku dobře a budeme ho moct vzít ven, tak že se jí to zalíbí.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme