Maminka.czDiskuze

Měření bazální teploty - grafy - poraďte prosím

Jana80 16. 2. 2010 22:27:51
Ahoj holky, jsem tu zase, malinko jsem lehla, taxem tu pár dnů nebyla... koukala jsem znovu na ten graf a řekla bych, že ovulace byla určitě někdy před 14.2. Podle teploty se fakt pozná hlavně to, že už byla, ale taky jsem se setkala s názorem, že někdy ten pokles před zvýšením je ovulace. Vyhrává ten, kdo ho má, já to nikdy neměla. Jinak myslim, že snažení obden je akorát, někdy méně je více, prej denně není ideální, aby byl čas na obnovu kvalitního materiálu. Ale tenhle názor nemám potvrzenej od doktorů... Tak přeju, ať se zadaří, vypadá to i docela nadějně, u druhýho těhu (který bohužel nedopadlo), jsem to taky poznala podle citlivých prsou a žaludku na vodě. Já budu patřit mezi snažilky ještě asi nějakou dobu, minulej tejden mi dr. zjistil špatný výsledky štítný žlázy... Uvidíme. Ještě mě napadlo, čistě pro případ, že by to bylo ještě někdy potřeba - abys věděla třeba i z jinýho zdroje, kdy ta ovulace fakt je, tak se daj koupit ovulační testy... vypadaj a používaj se stejně jako těhu testy, tak to spíš jenpro info. Jinak je nejlepší to nechat přírodě, sama ví, kdy je na to tělo nejlíp připravený.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme