Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Mimi březen 2012

Jak jsem se tak dívala, tak jsoutu lednáčci, únoráčcí a pak i dubňáci a březnové mimísky tu nikde nevidím, tak doufám, že nedabluju Takže všichny čekatelky březňačky, vítám vás a všechny sem! <3 <3
Celkem 4174 odpovědí Zobrazit jako strom
tak podprdu jsem sehnala, vypada v pohode tak doufam ze mi to jedno zas nevypadne ja mam na obvod stejne, velikost taky ale jak jsem vic kojila z leveho tak je vic vytahany (( !!! a dela mi to takovej faldik nad kosickem a o cislo vetsi me zas odstava, no je to boj!!! po druhym ditku je asi budu rolovat
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, no to zni strasne s tema klicema. Toho jsem se vzdycky bala co jsme bydleli driv, ted uz se to snad nastesti nestane. My ted travime cele dny venku, rozhodla jsem se mit vlastni zeleninu, tak kazdy den rejpu jak blba kus travniku, no, de to ztuha, ale uz jsem roztahla jahody, mame v zemi hrasek, cesnek, spenat a cibuli a na zbytek zatim nemam plac . Dyne, cukety, rajcata a papriky zatim buji za oknem, tak snad na ne do 10teho stihnu pripravit . No a doma je nejak dusno, chlap ma asi sve dny nebo co, vratil se nam ze zahranici a je na zabiti :-X . Paajaak, tak to jsme na tom stejne, ale ja se rozhodla, ze mi ty podprdy zas budou, strasne me totiz drou, jak jsem kostice nenosila no skoro 3 roky, ale dle metru jsem stejna, malou odstavuju, takze uz mam i stejne velka (mala) prsa, takze jen tu kuzi navyknout, poctive to mazu purelanem co mi tu zbyl z kojeni a dneska uz docela dobry, no jinak je budu mit jako babka az ke kolenum , protoze sportovni podrda me zase skrabe u krku .
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, dnes rano jsme absolvovaly vylet v manduce na zadech a batohem na brise hodinovou cestu s kolem v ruce ...pritel ho potreboval nutne dat do servisu...mala uz se pekne pronese..nastesti skoro celou cestu prospala. Ale domu jsme uz jeli busem..to bych asi nedala.
Koupila jsem si dalsi dva truhliky tak se bude sazet...ve Valech na trhach jsem nakoupila spousta bylinek a popinavek a previslých muskatu a jedno previsly rajce...tak se bude sazet uz se tesim az mi to pekne pokvete...letos mam poprve k dispozici 3 okna a ne jen jedno tak jsem toho radne vyuzila
k obidku si dame gulasek a pofrcime na prochajdu, i kdyz je tam pod mrakem, snad nas nestihne plavak....musim si poridit novou podprsenku....ty puvodni mi bohuzel uz nepasujou...vam jo??? mam dve krasny a k prdu !!!
vcera jsem delala pravou krupicovou kasi z krupice a mlika, tak jjak nam to delavala nase mamka kdyz jsme byli mali a dali jsme si vsichni vcetne tatinka
Odpovědět To se mi líbí0
No to musel být horor, asi bych zešílela. Ségře se stalo něco podobného, ale naštěstí měla Emičku u sebe. Nechala totiž klíče zevnitř a zabouchla a pak už to nešlo otevřít. Stalo se ji to v neděli dopoledne a na zámečníka se nedovolala a otevřeli ji to až v pondělí ve 4 odpoledne. To by mě zajímalo, jak dlouho by to trvalo, kdyby tam měla dítě!
Odpovědět To se mi líbí0
My davame klice kdyz jdem ven ze strany venkovni.uz se nam totiz zabouchlo a to Olik ani na svete nebyl.s hasicema za 5 litru vc.policie , zjistila,ze je to vas byt.takze jsme sehnali zamecnika spis.
My na pisku taky kamenozrout a pisek vyhazoval.a zatim hodne na 4 venku.zatim ze by sel vedle kocaru nehrozi teda.
Golfky vyuzijem v nedeli na nakupy.
Odpovědět To se mi líbí0
jde mi z toho mraz po zadech.. brrr, nam se to malem stalo taky, pruvan zavrel dvere, ..kdyz jsem sla otevrit okno na chodbu...klice v zamku zastrceny zevnitr!!!a mala za dverma doma...nastesti nechala mezi dverma hracku a dvere nedoklaply...to by bylo na hasice. od te doby co se to stalo nechavam mezi dverma botu nebo vytahuju klice a davam z druhe strany. Vcera se mi mala tak rychle rozebehla po ctyrech ze sem ji sotva chytla pred schodama..taky hrozna predstava...kdyby spadla ze schodu nebo nedejboze proklouzla pod zabradlim.....
dnes jsme byli poprve na piskovisti..mala nemela moc naladu tak spis jen koukala a ukazovala kterou babovicku a lopatku chce do ruky a pak na ni jen koukala, vic se ji libilo kdyz prisla mala holcicka a zacla se klouzat po klouzacce to viskala jako blazen
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, musím se pochlubi devil , včera jsme měli drama.... Možná to pro někoho bude varování :-$
Táta musel náhle odjet, tak jsem oblíkla Toma na ven, že půjdeme s pejskem. Bydlíme v paneláku, naproti má soused květináč, odtud Tom hned čapl šroubek s podložkou, vyndala jsem mu to s pusy, chytla do ruky čepičku, že mu ji nasadím... Ale.... Tom se nejspíš rozběhl domů pro hračku a hned zabouchl dveře (netrvalo to dýl než 2 vteřiny =-O ).
Já na chodbě s nachystaným kočárem a psem, Tomáš vevnitř prázdnýho bytu. Volala jsem mámě (byla 50 m od baráku v práci spinning ale zrovna začla hodina tak byla nedostupná) ségře, bydlí 200 m od nás, máme s našima stejný klíč, ségra ovšem klíče půjčila příbuzným, kteří bydlí u našich kvůli rekonstrukci bytu a kteří byli ještě v práci. Ségru naštěstí napadlo zavolat babičce (500 m od nás) u ní bydlí zbytek příbuzných a babička naštěstí má ještě jedny náhradní klíče. Bylo to nejhorších 20 minut v mým životě. Dokud Tom řval za dveřmi nebylo to tak strašný jako když najednou zmlk.
Poté co jsme otevřeli, Tomáš seděl uprostřed obyváku mazlil se s housenkou a v puse měl zavřenou skleničku mých léků místo dudlíka (proto neřval). Nevím kdo z nás měl větší svíčkuu u nosa a kdo byl mokřejší od slziček, ale vím určitě, že si nechám udělat takovej ten zobáček ve dveřích proti zabouchnutí devil
Odpovědět To se mi líbí0
Krasne foto vsech.
Jsme vcera byli ve meste a muzem dostat dalsi davky.nevim sice co budem jist do dalsiho mesice,ale budem na dovo krasni
Jeste ze mame tatinka clamp
Dnes bude krasne a na plavani sem zvedava co budem delat dnes zase
Odpovědět To se mi líbí0
Krasne foto vsech.
Jsme vcera byli ve meste a muzem dostat dalsi davky.nevim sice co budem jist do dalsiho mesice,ale budem na dovo krasni
Jeste ze mame tatinka clamp
Dnes bude krasne a na plavani sem zvedava co budem delat dnes zase
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jsme dnes měli pořádný karambol na hlavu. Chtěl žuchnout ze stoje na kolínka na posteli, ale odrazil se jak na trampolíně a přistál hlavou dolů na čelo o koberec - odřenina a fialová boule jako hrom. Naštěstí jen to, nic vážnějšího. Uf, a to jsem byla u něj, bych si nakopala :-@ Jinak dnes došla naše autosedačka.

"Připraven a nachystán."
Odpovědět To se mi líbí0
dekuji flower flower
Odpovědět To se mi líbí0
Paaji nádherné fotečky
Odpovědět To se mi líbí0
za rucicku šla sama a moc se ji to libilo
Odpovědět To se mi líbí0
ahojda holky tak my jsme si vikend uzili v podkrkonosi u nasich...jarni prochazka byla bajecna nedele jak vysita. Byli jsme skoro cely den venku a mala mela tolik zajimavosti ze skoro vubec nespala...zato dnes dospava za cely vikend...vstavala v pul 10 a za hodku to znovu zalomila a uz spi dve hodiny
posilam foto z prochazky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, Maify už jsem se lekla těch stoliček 6 zubů máme taky 4 nahoře a 2 dole, ale od čtvrtka zase slintá ve velkým (teda teče mu to neustále takže má ze slin provázek až na zem, když stojí, takže zas bryndáčky, šátečky devil ). A ještě se mu spustila rýma, takže chrochtá a sopel se mu mísí ze slinami, bléé :-$
Reno to je blbý s tím nočníkem, ale to nevadí, určitě to časem vychytáte. Tom sedí na nočníku radši než na židličce, vždycky si vezme knížečku, dálkové ovládání nebo nějakou jinou zajímavost a nechce dolů a občas z něho i něco vypadne...
V poledne jsme byli na zahrádce a Tomík zažil svůj 1. piknik neboli oběd v trávě, bylo to fajn
Tak se mějte sluníčkově a podlachněte trochu prcky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, po krásných dnech nám sprchlo, ale v týdnu už má být zase léto My přesedlali na golfky uplně, i když sporták mám pořád nachystaný vedle. Líp se mu v nich sedí, ve sporťáku jsou mu ještě volné popruhy dost ... jinak jsem zjistila, že mu vylezly dvě horní stoličky, a dvě dolní budou hned následovat, takže teď máme oficiálně už zubů 6, jen je večer o kapku protivnější, tak snad už to brzy překonáme. zítra máme v rodině pohřeb (v kostele na vesnici), tak zůstáváme s malým doma, nevím jak by to tam zvládl ...
Odpovědět To se mi líbí0
KAZDE DITE JE JINE,JA UVIDIM NASEHO.
MY JSME BOJKOTOVALI NOCNIK A TO TOTALNE,NESEDI VUBEC.SNAD JSEM NECO NEPOKAZILA,CH JO :'(
NAS JE TED EXTRA PROTIVNEJ ASI ZUBY A TO NACHLAZENI ZAROVEN,TO BUDE JESTE.
VIKEND HNUS POICASI CO
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já jsem hodně dlouho používala sporťák. Od 9 měsíců do 21 měsíců (pak se narodila Betka a Stela musela přesednout na skate za kočárek ) Golfky máme taky (Polské - Jimmy), Stela je používala od roku skoro do 3 let, hlavně v nákupňáku nebo na dovolené, když jsem si chtěla v klidu něco prohlédnout a nemuset se za ní pořád ohlížet, kde je. Nechtěla totiž chodit za ruku. Nebo když s ní jeli na výlet naši, tak taky do golfek a celé loňské léto (Stela od 2 let do 2,5 let) jsem s manželem jezdili se dvěma kočárky (on golfky a já kočár a psa). Stela bude mít v květnu 3 roky a asi 2 měsíce můžu říct, že je samostatná. Umí chodit po kraji, dává pozor na auta a když je třeba, chytne se mě za ruku. Takže při výběru golfek bych asi počítala s tím, že se budou používat skoro do 3 let.
Odpovědět To se mi líbí0
@AntoanetTy jo,me to nejde zobrazit, ten odkaz, hlasi, ze obsah nebyl nalezen...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, to se nam tam udelalo krasne. Manzel nam odletel na 14 dni pryc, tak sme byly ted par dnu u meho tatky. Holky tam byly jak andilci, Elinka chvilku protestovala, ale pak se taky srovnala a ted se snazim ten rad udrzet i doma. A pocasi nam tomu nahrava, ted jsme byly kazdy den cely den na zahrade. Vecer jsem navarila, posuchala domacnost a zahradnicime s holkama. Elinka se uci na odstrkovadle, uz jsem jim i pripravila piskoviste, vyndala skluzavku a pohodicka. Vic takovych dnu. Akorat prochazky ted flakame, ujdeme jen to, co ujde Elinka v kuse sama a pak hura zahradnicit, nemam zahony, tak ryju a ryju a kopam A co je u vas noveho ?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme