Maminka.czDiskuze

miminka 2010

Lilian 29. 5. 2011 16:16:39
Ahoj Paffi a Certiku-asi jsme tu posledni na diskuzi My jsme přemýšleli o zahraničí tak na 3 dny-letadlem- a jestli s malou nebo bez malé, nakonec jsem to úplně zavrhla, ještě mám strach, kdyžtak až příští rok. Pojedem s ní max na týden někam tady v ČR, snad ještě seženem nějaké nepředražené a dětem přátelské ubytování..My zas nemáme na baráček-svůj- jinak ten bych taky určitě upřednostnila před dovolenou S Aničkou je to teda zajímavé-to jak si ten vývoj uspořádala po svém V mat. centru, kam chodíme, ještě v 11 měs. některé děti taky jen válely sudy a plazily se-některým byla doporučena Vojtovka, jiným ne, takže je to asi pořád ještě v normě. Na chození má určitě ještě čas! Mně jen přijde zajímavé, že to všechno přeskočila a ťape v chodítku. Protože kámoščin chlapeček byl na tom donedávna podobně-nic krom válení sudů- a pak teda najednou skok a za 1 měsíc zvládl plazení,lezení, stání s oporou-ale kdyby ho dala k chodítku, tak se mu podlomily nohy. Tak má Anička asi hodně pevné nožky Naše Sofinka ťape sama, někdy to jsou infarktové stavy, jako když se mi třeba rozběhla ráno po posteli..a už si teda pěkně určuje,kam chce jít a kam ne! mám čím dál větší problém ji motivovat- tak teď půjdem dát prádlo do pračky, když ona zrovna chce strávit třeba 10 min lezením do schodů nahoru dolů pořád dokola apod. Taky jí nemůžu pořád vysvětlit, že kamínky nepatří do pusy, na troubu se nechytá, oblečení z šuplat se nevyhazuje atd atd., asi to znáte. Jak jste na tom s mluvením? Nevím, co by děti "měly" umět kolem 1 roku. My umíme akorát mama, tata, babu-to je babička a dede-děda, tam, tady. Jinak spousta neidentifikovatelných zvuků a slabik-viz dnes ráno "boa"- netuším, co to je, říkala to na všechno oblíbené je taky "taj" přejem všem pěkné nadcházející léto!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme