Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Miminka listopad 2010

Ahojky sem v 6+2tt takze rodit budu v listopadu.snad nebude moc tuhá zima..
Celkem 3690 odpovědí Zobrazit jako strom
Tak vidím, že nám to tady moc nefrčí Jde znát, že už nejsme těhulky čekájící na nového člena rodiny Tak jak jste se poslední měsíce měli? U nás celkeme pohoda, oslavili jsme Natálčiny 3. narozeniny, Kubíkovi 7. narozeniny - užili jsme si krásné Vánoce a pořádně zapili starý rok < Teď už jen doufat, že ten letošní bude lepší a bude se dařit - zatím to tak tedy nevypadá. Stále jsem nezaměstnaná, což mě teda dost s.re, když to napíšu na plnou pusu. Kdekoliv příjdu, tak se mě ptají na děti a tam to taky většinou pohoří :-X Jako by nikoho nezajímalo, že o děti mám postaráno a pracovat se prostě musí takže zatím jedu tu svou brigádku. Od pondělka začínám chodit na noční - přes týden i víkendy, aby byli penízky - nadšená z toho nejsem, jelikož bych raději nějakou tu jistotu, ale co už nadělám Lepší než kop do zadku Jinak z Nanynky už je velká slečna a taky velká diktátorka Paní učitelka ve školce jí říká Natálie, takže jí taky musíme říkat doma, chová se jako velká holka a já ani nevím, kdy se to stalo <3 Ve školce se jí stále líbí a je moc spokojená. Kupodivu ani nemusím řešit ty časté školkové nemoci, jak to bylo u Kubíka - ten byl doma co druhý týden, dokud nezačal chodit do školy, co chodí do školy, byl nemocný zatím jen jednou. Natynka si odmarodila první dva měsíce, když byla co dva týdny doma a od listopadu je zdravá - musím zaklepat...Jinak po preventivce Naty váží 13Kg a měří 97cm, nožku má 23, takže koukám, že mám doma celkem drobka A jak to vypadá u vás a vašich rodinek dámičky?
Mějte se krásně a budu doufat, že se tady některá z vás brzy objeví a něco napíše clamp
Odpovědět To se mi líbí0
@MarčelaTeda to je Vikča kus baby ada má 15 kg,98cm a nohu 24
Odpovědět To se mi líbí0
Ahooj holkyy... teeda..tak to co se vám delo je hrozný..díky bohu že je to uz pryc a doufam ze uz bude vse jen ok.. u nas je situace asi takova..Viky má 17kg 98cm a 27 nohu..momentálně má rýmu..v úterý nastupuje poprvé do školky ale prozatím jen na 2 hodinky at si pomalu zvyka..kdyz to bude bez problemu tak pak uz pujde po obídku..a pak i po spinkání..verím jí že to bude dobrý.mooc se na děti těší..tak uvidíme.. já jsem zatím v práci nebyla a nejspíš půjdu až od Ledna.v práci mi to takto umožní tak jsem ráda..HA neberu a ani brát nebudu..dáváme si prostě pozor a mimi zatím v plánu není ale pokud by přislo pryc bych ho urcite nedala! ozvu se vam jak zvladame skolku..tak zatím paaa
Odpovědět To se mi líbí0
@zapoměla jsem se přihlásit - 19ewicka

Evča
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, tak jak to tady čtu, tak se Vám moc nedařilo :( tak snad už bude lépe!!!
Míšo to s tím tvojím je hrozné, měl opravdu štestí, že se mu nestalo něco horšího...
A hlavně děti že už jsou vpořádku!!! musela jsi zažívat hrozné chvíle...
Antoanet- to jsi teda dobrá, že to tak super zvládáš- chodit do práce a ještě se starat o děti.

My se máme naštestí dobře, Adámek už chodí do školky, i tam spinká a je spokojený, úplně jsem se toho bála, sem tam ráno nechce jít, ale ani nebrečí, spíš to na mě jen zkouší doma je pak pěkněj dábel, vzteká se a hází hračkama- ve školce je jak andílek, tam si nic nedovolí, tak si to vynahrazuje doma!
Jinak se pěkně rozmluvil a pořád si zpívá
Já jdu ted na 2. měsíce do kauflandu na brigádu na pokladnu a v listopadu 25. se vrácím do Otrokovic jako laborantka, už se i těším doma už mě to nebaví, nic se mi nechce dělat, pořád se jen válím a přibírám
Včera jsem byla trhat další 8 a musím říct oproti minulejšku co mi ho řezal a čtvrtil aby ho vytáhl, tak ted byl zub za 2 min venku, ani zašívat mi to nemusel, ani mě to moc nebolí, takže jsem ráda, ješte 1 a budu to mít zkrku
Další mimi se nám zatím nedaří, nijak to nehrotím, až to bude tak to bude času ješte dost

mějte se pěkně, už aby bylo zase lééétooo, ono to tak uteklo
Odpovědět To se mi líbí0
Takže se vám taky "dařilo" tento je rok je nějaký prokletý - fakt mazec :-X Já mám teď manžela taky na nemocenské - jelikož ho minulý týden napadla 8členná skupinka nějakých magorů a totálně ho zřídila - naštěstí to přežil, ale holky pocit to byl hrozný - na čele má 9stehů, pohmožděný krk, takže dostal límec a pohmožděné zápěstí, na koleni otevřenou ránu - měl tam 2stehy, ale ty mu museli vyndat, jelikož do toho dostal zánět No prostě parádička, zvlášť když mi dojde, že mi mohl umřít, stačilo ho nějakou špatně kopnout do hlavy, říkal, že ležel na zemi, kryl si hlavu a ty hyeny do něj kopaly :-X No mám husinu jen z toho pomyšlení, co vše se mohlo stát :-$ Takže už chodíš do práce a jak to doma zvládáš - myslím děti a tak? Taky mě to čeká, zatím chodím jen víkendy - to už rok, ale teď si hledám něco lepšejšího, tak snad do konce roku najdu a co vy holky, jak jste na tom se zaměstnáním?
Odpovědět To se mi líbí0
Miso, to byl teda mazec. At jste v novem spokojeni Namted taky vsechno utika. Manzel byl nejdriv nekolik mesicu neocny, pak prisel o praci a ja musela vseho nechat a vratit se do puvodni prace. Musim rict, ze vlna doma byla poradna a jsem rada, ze jsme to ustali. Dost nas to sblizilo . Od cervence delam na plny uvazek, hodku a pul dojizdim, no je to proste pecka, ale zase abych nekecala, delam 50 %) z domu. Akorat vydelam o tretinu min nez manzel, tak je to dost znat , ale uzivi nas to se vsim vsudy jen na blbosti neni, no . Sarinka nam nastoupila do skolky, nesnasi 1 ucitelku, ale jinak se ji libi moc. Je to uz velka slecna a hodne se zmenila. Uz se chce libit a but holcickovska, takze vyrazujem ze satniky vsechno s letadlama a vlackama, to donedavna nejoblibenejsi . Elinka uz si taky zvykla byt bez maminky, zvlada to na jednicku, vzdycky rekne maminka work? Tatinek odpovi, ze jo, a mala si de v klidu hrat . Bude ji rok a pul, ale az na nocnik je to samostatna holka, ktere by uz neuskodila skolka, dotahla Sarinku, i mluvi jak ona, jen jeste nevyslovuje tak dobre.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, tak se hlásím po opravdu dlouhé době, i když mě to léto strašně rychle uteklo a ani jsme si ho neužila Konečně se nám zadařilo a vybrali jsme si a kooupili nový byteček - teď už v něm měsíc bydlíme takže jsem konečně spokojená, prostředí je oproti tomu, kde jsme bydleli naprosto super! Kubík si tady našel rychle kamarády Obě děti jsem přehlásila na novou školu i školku, takže jim nehrozili žádné zbytečné přestupy, Kubajs má školu cca 2 minuty od baráku - vidím na ní z okna Je pipinek ve škole moc spokojený a já jsem na svého školáka samozřejmě hrdá, akorát den před nástupem do školy, jsem to hezky obrečela, tak rychle to jeho dětství bez poviností uteklo :'( Nanynce se taky ve školce moc líbí - učitelku mají úžasnou - má strašně ráda děti, takže jsem s výběrem moc spokojená Nám se v létě celkem dost sralo, hlavně před stěhováním: týden před stěhováním jsme prckům koupili novou patrovou postel a když jí Lukyn s kámošem nesli nahoru, tak Lukynovi spadla na nohy a zlomila mu palec, v úterý mi volal stěhovák, který nás měl ve středu stěhovat a odřekl nám to, takže jsme to museli posunout na sobotu, ve čtvrtek jsme museli odvézt Nanynku do nemocnice s dehydratací - bylo to poprvé, co některé z mých dětí muselo do nemocnice a já z toho byla strašně špatná - s manželem jsme to pořádně obrečeli - vypadala strašně chudinka naše, navíc to bylo 2 dny před stěhováním, tak jsem tam s ní nemohla zůstat, naštěstí mi dovolili aby tam s ní zůstala moje ségra, takže to jsem taky obrečela - mohlo mi puknout srdce a doufám, že už to nikdy nezažiju. V den stěhování - teda už večer jsem se složila já, takže jsem odpadla s horečkou a vyčerpáním no a den na to jsem musela s Kubíkem na chirurgickou pohotovost s prvním opravdovým úrazem - rozsekl si skatem tu část mezi očima, takže tam měl dva stehy Uffff takže to byl výčet toho absolutně nejhoršího za celé léto jsme se dostali akorát na prodloužený víkend do Kvasic, počasí nám naštěstí vyšlo nádherné, takže jsme si to mohli užít Co si rozhodně neužívám je teď ta hnusná vlezlá zima - vůbec mi teda nechyběla No nic budu končit a doufám, že brzy některá z vás pisne
Odpovědět To se mi líbí0
@typkovaVelka gratulace < , at ste obe zdrave, holky . U nas uz je asi konecna. Po vlnach doma jsem nastoupila zpatky do prace na plny uvazek a hledame system jak se nezblaznit, ale co, treba jeste na treti miminko jednou dojde
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holčiny tak se ozývám po delší době, určitě jste si už všimly, že je Pavlínka na světě Můžu říct, že jsem měla šílenej strach z porodu a co bude s Moničkou.. nakonec to vyšlo tak "pěkně", že jsem musela jít na vyvolání, takže se hlídání dalo předem domluvit a Pavel nemusel být nervózní, že nás pošlou dom, že to ještě není ono Ve čtvrtek jsem nastoupila do porodnice, odpoledne mě dali tabletku na uvolnění porodních cest (byla jsem pořád zavřená), večer kolem 6 kontrakce po 4 minutách, který jsem zaspala takže ráno o půl 9 jsem dostala další tabletku, o půl 11 otevřená na dva prsty, tak mě praskli vodu a pak už to byl hukot Pavel dojel o půl 12 a měla jsem kontra už po minutách, no šílený, ani jsem si neodpočnula a kolem 1 už jsem byla otevřená na 7 a za chvilku se šlo rodit.. bylo to asi bolestivější po té tabletce, ale rychlejší, za co jsem byla ráda.. protože rodit 24 hodin jak Moniku, tak se utopím ve sprše Malá měla 3730g a 51 cm, bez nástřihu, měla jsem suprovou porodní asistentku, vždycky mě řekla, co jde dělat, všechno popisovala, fakt super ženská No a v pondělí nás pustili dom, malá měla ještě žloutenku, ale už nám zesvětlala je hodňoučká, Monička je pravá ségra, chodí se mnou přebalovat, vozí kočárek, tak snad jí to zůstane

Jinak držím palce všem snažilkám a čekám na samé dobré zprávy < < < tak se mějte, zatím papa flower
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky,

jakpak se máte? my celkem dobře, už se těším na dovolenou, alspon nějaká změna, jedeme 22 do špindlerova mlýna. tak si zajedeme do zoo do Dvora Králové, pak bych se chtěla podívat k Máchovu jezeru a možná do Prahy, budeme tam 7. dní tak budeme asi výletovat. byli jste někdo ve špindlu?? nevíte co se tam dá dělat??? o mimi se už snažíme 1. měsíc- doufám, že nám to do listopadu výjde máme ted pokažené auto, tak už jsme byli 2 x na výletě vláčkem, adámkovi se jízda vlakem líbí, tak zas jedeme i ve středu zítra volím asi koupák, at si odpočineme
Marci, taky bych kolikrát šla radši do práce, ale už mě malinké mimi chybí tak se na jednu stranu i těším, alspon budou děti u sebe a pak už budeme jen výletovat a užívat si jak děti povyrostou
nic jdu chrnět, mějte se moc pěkně.papa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky noo váhám....mám se kam vrátit.mam v praci smlouvu na dobu neurcitou takze by me vzali zpet ale bude to hned na 12h smeny a ja si to moc neumim predstavit..a zrovna na zimu...mam z toho strach.. =-O Malou by vozil do skolky přítel ale ze skolky by to bylo tezsi...pak vim ze pokud bych stihla druhe dite porodit do 4 let veku prvniho smlouva na dobu neurcitou pokracuje a pak bych po druhe materske mohla nastoupit...jedna kamaradky co tam pracovla ted ma prave porodit druhe mimi.. teeda 11 dní spozdení tak to urco budes tehu... clamp a pocitujes neco???krom vynechani MS...?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky tak jsem zde po dlouhé době zavítala v tom krásném počasí nějak nestíhám nic jsme furt venku Marcel nevím jak je to u vás s prací, ale pokud se máš kam vrátit tak bych šla asi na chvilku do práce u nás práce není a vrátit se nemám kam takže u nás vede druhé mimčo zatím to vypadá tak že mám zpoždění 11 dní test nic neukázal takže čekám dále jelikož u Kubíka se mi to na testu ukázalo až v 3 měs. dneska jsme byly s malým na horách a zvládl to super sice pak v autě odpadl jak hruška ale byl šikula A když deme na koupák tak je jak ryba ve vodě sice klepe zubama a má fialové rty, ale ven prostě nepůjde je to masakr vždycky ho musím na něco nalákat aby byl alspoň chvilku na dece jinak u nás nic nového jo ještě nás přijaly do školky byly jsme nepřijatí nad čarou a jelikož se uvolnilo místo tak nás vzaly tak jsem zvědavá s jakým sprostým slovem přijde jako první jelikož tam přijaly i jednoho přičmoudlého sígra co bydlí hned na patře a ten je sprostý jako dlaždič
Odpovědět To se mi líbí0
A ještě jedna..
Odpovědět To se mi líbí0
Přidávám fotečku ze Zoo.byly jsme ve Dvoře králové...
Odpovědět To se mi líbí0
Holky já mám nejak dylema... pořád přemýšlím jestli jít ted do druhého mimi nebo nee..ty pocity se mi strídaji jako na houpacce..jednou stranou bych rada sla do prace a mela na nejaky cas zase zmenu.ale vim ze to bude docela tezke ze zacatku..pak kdyz jdu vecer spat rikam si jak je to fajn ze Viky uz ted pekne spi a vstavam kni tak 2x za noc..nikdo neplace nechce nakojit atak.. ale pak zase jake to bude az budu muset vstavat do prace pred 5 hod..?? takhle jsem pekne doma a vstavala bych ,,jen" k Viky nebo mimi... jela bych si podle sveho planu s detma..já teda fakt nevím,asi jsem divná.. kdybych ted nahodou otehotnela mela bych urcite radost ale zaroven strach jak to zvladnu pak se dvema detma...rodina mi říka at neblaznim a jdu ted do prace se odreagovat mezi lidi..jsme mladí tak asi proto mi to říkají nebo nevím...????mám vtom zmatek..... nevím jestli je to srozumitelný ale potrebavala jsem to nekde zminit...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky teda tady to pěkně vááznee... jak se mátee?????
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky je to tu nejake chcíplé nojo neni divu kdyz je venku tak krasne.. a co je u vas noveho???unas celkem nic.jen ze nas vzali do skolky a od rijna Viky nastoupí.. jinak uz 3tí měsíc neberu HA.doslu ktomu tak ze jsem si sla k mudr pro prasky na poslední chvíly a ona mela dovcu..tak uz jsem tam pak nesla.. nic konkretniho v planu neni,ale muj chlap mi rika at je neberu ale kdyz se ho ptam jestli chce mimi tak mi rekne ze ted nee.. no chapete to?? já nee.. tak si teda davame pozor a je to..MS mam docela pravidelnou tak to nehrotime.. zítra mame vplanu jed do Zoo do Dvora Králové tak se těším.. byla jsem tam naposledy jako malá holka.. tak neco pisnete holky at vim jak se mate.. paa
Odpovědět To se mi líbí0
Holky tak jsem vážila Viky a má 16kg 93cm a 26 nohu.:) je to kus baby!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky tak po hooooodně dlouhé době taky něco pisnu u nás stále jenom Kubík ale máme v plánu mimčo na příští jaro papání je u nás v pohodě malý je šikula jogurtky papá hezky pojívku už taky moc nevybryndá a druhé už vůbec takže připraveni do školky na zápisu už malý byla vypadá to dobře u nás ve školce to berou že každý rok přibírají 25 dětí a berou to podle toho kdo dřív přijde ten dřiv mele takže my sjme měly pořadové číslo čtyři takže budeme přijati mám školku hned naproti baráku takže luxus jinak doma pořád hodně práce šití šití šití dneska jedu do prahy na veletrh a nemůžu už dospat jak se těším jak malé dítě na vánoce malý je jinak v pohodě občas když je unavenej tak dělá ostudu posledně jsem byla u kamarádky a on začal kňourat a bouchat mě do noh, tahat za vlasy a škrábat po rukách takže masakr musela jsem s ním jít domů jak mi bylo trapně doma dostal vylágoš jelikož vyváděl ještě ve výtahu a za dvě min. chrněl jak zabytej takže jsem zjistila že se musím vyvarovat jeho únavě. Nevím sice kde to viděl byl to ale masakr. naštěstí si uvědomil že se to nedělá a po vyspání mě chodil pořád hladit po vlasech a pusinkovat jinak plynule ještě nemluví někdy jo jak se mu chce jinak to flinká, ale dorozumíme se hezky mluví prostě ve zkratkách ale strašně rád zpívá takže když si hraje tak si u toho pobrukuje a já ho za rohem sleduju a rozplívám se jinak nevím co už bych pisla tak se mějte hezky a zas někdy příště papa
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme