Maminka.czDiskuze

miminko a PC

petra beranova 29. 7. 2010 21:38:36
Ahojky,já si myslím že mu to nijak neuškodí já mám 4měsíční holčičku a taky už od začátku jsem si jí občas musela vzít k PC a myslím si že jí to nijak neuškodí...Ted když už mi může hačat na klíně tak mi i občas sahá do klávesnice a strašně jí to baví,i když já pak nemůžu pracovat,ale tak co jsou to děti a když jí to baví....Ale aby jsme se vrátily k tomu tématu,myslím že doktoři by z toho nebyly zrovna nadšení že máme tak malé prcky u PC ale já osobně i moje kamarádka si myslíme že jim to nijak neublíží,ovšem pokud se moc dlouho nedívají na monitor to by se jim potom mohly zkazit očíčka (to je to samý jako z televizí,taky se nemohou moc dlouho dívat moc blízko na televizi) ale pokud se na ten monitor nekoukají celou dobu ale jen třeba občas jim tam očička nasměřujou tak si myslím že to nevadí...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme