Maminka.czDiskuze

miminko v prosinci 2011

zonan 24. 11. 2011 19:24:59
mich.elle: měsíc před porodem je doporučeno užívat 5 gr. ráno Arnica Montana 15 CH. Ta zajistí přípravu porodních cest a působí preventivně na únavu a případná poranění během porodu. Arnica se užívá nejen u porodu. Prostě ona hojí porušené tkáně (zuby, krvácivé hemoroidy, atd.). Během první doby porodní se rozpustí 5 gr. Arnicy 15CH a 5 gr. Gelsemium Semprervirens 15 CH do 1/2 l vody a to po doušcích popíjí. Jak jsem přečetla v jedné brožurce (dostala jsem ji v lékárně), tak Gelsemium Semprervirens pomáhá kromě jiného proti strachu z porodu. Rekonvalescence po porodu přirozenou cestou: Arnica Montana 15 CH a Sepia 15 CH po 5 gr. 1x denně. Po porodu císařským řezem znovu Arnica Montana 15 CH a Staphysaria 15 CH po 5 gr. 1x denně. Jo, a pokud se potřebujeme rozkojit, tak RICINUS COMMUNIS 5 CH. Ohledně babských rad k vyvolání porodu věřím v to, že miminko si samo určuje, kdy přijít na svět (pokud nezasáhnou doktoři). Takže někdy rady fungují, někdy ne. Já ale dle babských rad popíjím ještě čaj s listu maliníku a pojídám namočené lněné semínko. Vzpomínám si, že babička ho dávala ovečkám, které měly mít jehňátka. Ale to vše je neověřené a nikdo neví, zda opravdu pomáhá . Já věřím, že jo
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme