Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

miminko v prosinci 2011

Ahojky najdou se tu maminky co čekají miminko v prosinci 2011. Na popovídání atd.
Celkem 160 odpovědí Zobrazit jako strom
@dasenka6 Mě pohlaví říkala doktorka už v 17. týdnu a byla si docela jistá, včera mi to potvrdili i na UZV v Brně. Takže jsem spokojená, bude to holka:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Did Z toho si nic nedělej já jsem ve 21tt a taky jsem přibrala pouze kilo. Jinak naposled měl prcek 15 cm ale to už je 5 týdnů, na kontrolu jdu zítra tak uvidíme jak povyrostl a snad i co to bude
Odpovědět To se mi líbí0
@dasenka6 Ahoj,
taky čekám mimčo na konci prosince, resp. začátek ledna. V úterý jsem byla na amniocentéze- takže pohlaví víme na stopro - je to chlapeček. Holky, kolik jste doposud přibraly? Já mám nahoře 1kg a začínám 18tt. Zvracela jsem pouze jednou - když se mi utopila masařka v kafi a já se málem napila, takže to nebylo nevolnostmi, pouze odporem se mi zvedl žaludek. Nevolnosti mne ani moc netrápily - sem tam tlak. Ale tak si říkám, že to zatím není moc kil navíc - mimčo je 16cm velké a váží 230g. Jak jste na tom Vy?
Odpovědět To se mi líbí0
@sarinka14 No ja jdu jeste 10.8., to budu uz v prostredku 18.tt, tak kdyz bude miminko mit naladu, tak snad to uvidime. Ale muj doktor neni zrovna z tech, co by se na to moc soustredil, asi si o to reknu, aby se trochu vic snazil to odhalit
Odpovědět To se mi líbí0
@LULU A nejsou to hemoroidy? Já si je teď udržuji v celkem bezproblémovém stavu, ale často konečník myju a vtírám tee tree olej spolu s levandulovým nebo slézovým krémem z Justu. Můžeš si zakoupit i jiné krémy v lékárně. Určitě poradí. Tee tree olej je antiseptický, takže pomáhá s hojením drobných ranek.
Odpovědět To se mi líbí0
@dasenka6 no mě pohlavý zjistily už v 17 týdnu a vidět to bylo na genetickým ultrazvuku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, ja to mam sice az na leden, ale docela rada bych videla obrazky z ultrazvuku od nekoho kdo je priblizne ve stejnym obdobi Pry se pozna pohlavi i trochu podle hlavicky, ja jeste nevim co to bude. Miminko se maskuje
Odpovědět To se mi líbí0
@miskynka Ahojky, teda jen kilo je super :) Já mám nahoře 6 a bříško je tedy pořádné. Už se do ničeho nevejdu a malá hraje kopanou hlavně večer, tak dvě hodinky jí to baví kolem půlnoci :) Napiš pak, jestli je to ta holčička. Mě to potvrdili včera, respektive prý na 90%, kluk může vždy překvapit. Naopak to prý ž nejde, jakmile jednou vidí něco navíc, tak to holka nikdy nebude :) papa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj já jsem 22.týden termín mám 6.12.2011 pohyby cejtím 3 týden,a při bodběru plodové vody mi oznámily že to bude kluk zatím mám nahoře 3,5 kg
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holčiny, mohu se k vám přidat? dnes jsem 20+1 a pohyby cítím už tak dva týdny, ale až ted jsou to kopance Zatím to vypadá na holčičku, na kontrolu jdu v pátek tak se těším a doufám že nám už řekne dr co to bude Jinak já zatím přibrala jen kilo, bříško už konečně taky začalo trochu růst Hezký den
Odpovědět To se mi líbí0
@Dada Ahoj, jsem 20+3 a mám nahoře 7kg a pohyby pořád necítím. Ale strašně se na ně těším. Zítra jedu na velký ultrazvuk do Brna, tak doufám, že bude vše oka. A taky doufám, že nám potvrdí pohlaví:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Pelucita Ahojky, jsem v 21tt a mám nahoře 6 kg, takže jsi určitě v normálu :) Pohyby cítím od 17tt, teď je to však mnohem intenzivnějjší. Nejčastěji to je večer, když ležím, nebo kolem půlnoci. To je jako by malé hrálo fotbal :) V úterý jdu na velký ultrazvuk. Nemůžu se dočkat, až mimi zase uvidím a hlavně jsem zvědavá, co to bude. V 17tt se ke mě nechtělo otočit :). Držím palečky!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky,
taky jsme v tom, mimi krásně roste a já s ním, už mám 3,5kg navrch tak nevím jestli jsem v normálu (17tt), ale neva hlavně že vše bude ok. ve 14 tt jsem krvácela strašně jsme se lekli ale nakonec to vypadá na nízkou placentu, tak čekáme na další ultrazvuk ale myslím už bude vše ok <3 Jinak pohyby zatím necítím,ale už se nemužu dočkat...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky Andrísku jasně,určitě ráda popovídám
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky těhulky tak já se přidávám k Vám také čekám miminko v prosinci.Termín máme zatím stanoven na 12.12.Já musím říct,že průběh těhotenství je zatím super.Jediné,kdy mě za celou dobu bylo špatně tak bylo od 6-8týdne.A občas když jsem jela do práce.Ale jinak super.Bříško krásně roste a pohyby cítím už od 17+00tt a to jsem prvorodička!!!Tak krásně užívejte těhotenství!!!!papa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, čekám své první dítě, termín mám 9.12. První tři měsíce byly fakt strašné, nejen ranní nevolnosti, ale celodenní, myslím, že to bylo spíše stresem. Teď už je nám fajn:) Bříško už roste, zatím ale miminko necítím, trochu mi dělá potíže delší cestování a pobyt na sluníčku. Ale když si sednu do bazénku a ochladím se, je to lepší. Mám pocit, žese mi chce pořád čůrat. Jediný problém, který trochu řeším je, že se mi v posledním týdnu objevilo trochu krve z konečníku. Gynekoložka říká, že se to může v těhotenství stát, že je to překrvením pánve, ale nevím jestli bych neměla k praktické. Ta mi sice vezme jen výtěr a pošle ho na rozbor, protože žádné léky ani jiné vyšetření asi podstoupit nemůžu. Tak nevím.
Odpovědět To se mi líbí0
@andrissek Ahojky, zatím to je všechno tak nějak v normálu. Ani jsem neměla žádné těhotenské nevolnosti a tak. Jen mě pálí žáha, ale to je asi klasika. Spíš mě trápí hodně časté chození na malou. Chodím furt, čtyřikrát do hodiny a tak desetkát přes noc. Ale jinak to je krásné, bříško mi docela rychle roste, taže vypadám tak na 6 měsíc (ted jsem v 19TT) :)) A už krásně cítím pohyby miminka, to je asi to nejkrásnější. Jak se máš Ty?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,já mám termín 20.prosince Jak se vám daří?
Odpovědět To se mi líbí0
@dasa Ahoj ,já mám termín 16.12
Jak prožíváš těhotenství?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoky, také mám termín teď v prosinci, 7.12. :))
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme