Maminka.czDiskuze

Mimoděložní těhotenství

Pejuska26 26. 6. 2011 20:09:17
Ahojte holky, tak jsem si četla vaši diskuzi a já jsem prožila úplně to samé a taky pořád na to musím myslet. v květnu jsem zjistila, že jsem těhotná,všichni jsme byly hrozně š´TASTNÍ, ALE PAK KDYŽ JSEM ZA TÝDEN PŘIŠLA NA ULTRAZVUK TAK MI DOKTORKA ŘEKLA, ŽE JE TO MIMODĚLOŽNÍ, V ORDINACI JSEM SE TAM Úplně složila, začala jsem brečet a nešlo to vůbec zastavit, pak jsem měla hned nástup do nemocnice a tam mi řekly že jsem byla 7 týdnu a hned jsem šla na laparo. vzali mi taky pravý vejcovod a řekli mi že vaječníky a ten levý vecovod mám v pořádku a že se máme snažit až za 3 měsíce . Pořád brečím a je mi to hrozně moc líto, mimi jsme si hrozně moc dlouho přáli a zkoušeli to tak 3 roky. Teďka už jsem měsíc a půl na nemocenské, protože jsem se vůbec necítila na to abych nastoupila už do práce, navíc jsem dostala slabý zánět, který je už vyléčený, tak to mi na psychice taky nepřidalo, doufám že se nám to podaří a že brzy otěhotním. Moc vás pozdravuji a přeji všem HODNĚ ŠTĚSTÍ, HLADKÝ PRUBĚH TĚHOTENSTVÍ A ZDRAVÉ MIMINKA.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme