Maminka.czDiskuze

mladé maminky

Lenka Kočicová 22. 1. 2011 22:38:00
Jejda chudáček malý... Vám doktorka nakázala byt doma?My museli každý den na hodinu ven,ale tak my měli jen chycené průdušky bez teplot, a pomohlo to docela.Tak já to vždycky podusím chvilku aj jabka aj hrušky,tak nám to říkala naše por.as.,že prvních 14 dnů se má podusit ovoce,ale banán jsme taky dávali syrový.Jinak dnes jsem malému zkoušela dát čerstvé jablíčko s hruškou,ale nadrobla jsem mu tam sušenky,protože on by to nechtěl,jak by zjistil,že je to trochu kyselé A a čočka už pro tak malinké jak máme teď?To se mě nějak nezdá.Ale vím,že jsem se taky po ní už jednou dívala,chtěla jsem zkusit pomazánku z ní,ale přišlo mi to dost drahé,tak tu asi vynecháme úplně.Kašičky jsme dneska pikupovali,mají je v tescu v akci,tak jsme si udělali docela zásobu,včera jsem zkoušela Adámkovi dát ochutnat malinovou a myslela jsem že to nebude chtít jak je to trochu ovocné a on to zblajznul jedna radost To máš ale supe muže,ten náš se dnes vrátil z práce už dopoledne a po obědě šel spát a já dřela jak mourovatá a když jsem ho šla vzbudit (po třech hodinách) ať jde za malým,že mám ještě moc práce,tak mě ještě vyhuboval Taky bych chtěla být tak odvážná...Já bych taky někam zašla,ale já bych to bez malého nevydržela,já jsem si ho na sebe a i sebe na něho hrozně upoutala,takže já se z domu jen tak nedostanu...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme