Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Mohu být těhotná? jaké příznaky jste měli vy?

Martina 8. 9. 2014 15:30
Dobrý den,s přítelem jsme měli nechráněný pohlavní styk. HA beru pravidelně. MS jsem dostala o den později, ale byla slabší než obvykle. Bolí mě podbříšek, točí se mi hlava a je mi na zvracení a to mi u MS nikdy nedělalo. Mohla bych být těhotná i přes to, že jsem MS dostala?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Veruš 28. 9. 2014 19:17
Jak se říká, nikdy neříkej nikdy:-)...ale za mě bych řekla, že pokud bereš antikoncepci pravidelně, tak je šance na otěhotnění minimální. Mimochodem - pokud bereš antikoncepci pravidelně, tak jste nechráněný pohlavní styk neměli:-).
Odpovědět To se mi líbí0
Kachidlo 27. 9. 2014 22:21
Já jsem tušia, že jsem těhotná už 2 dny před MS. Pořád jsem měla dobrou náladu. Žádný premenstruační syndrom, kdy jsem byla pravidelně podrážděná jak hrom a nateklá a na partnera jsem nevystartovala kvůli blbostem, i když mně občas zabolelo v břiše :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Lucka 13. 9. 2014 11:33
Já když jsem otěhotněla cítila jsem se unaveně a hrozně podrážděně plačtivě. Také jsem čekala MS a dostavila se za pár dnů. Jak ale píše Petra tak též jen dva dny. Pak jsem se někde dočetla že to není MS ale zahnízdění oplodněného vajíčka. Udělala jsem si test a byla jsem v tom. :-) Určitě si ho také udělej popřípadě zajdi na gyndu tím nic nezkazíš.
Odpovědět To se mi líbí0
Petra 12. 9. 2014 21:23
Já jsem dostala MS a těhotná jsem byla :-) dostala jsem jí o pár dní později, ale byla taková hodně slabá asi dva dny, pak už nic. Zkus za pár dní test a uvidis :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu