Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Moje žena nemá moc ráda sex

Dobrý de, Píši sem o radu, moje žena se kterou jsem už dvacet let. Přestala mít ráda sex. Milujeme se jen tři krát do měsíce, ale tak že se ani nechce líbat a nemá moc ráda když se jí dotýkám. Když se jí dotknu přes den nic to sní nedělá, jako by nic už necítila. Dříve to bylo normální, přímo nádherný, ale před sedmi lety se to všechno změnilo. Miluje se se mnou jen z povinnosti, sice mi tvrdí že to není pravda, ale já to poznám. Vyzkoušel jsem snad všechno co mi kdo poradil a nic nepomáhá. Proto zkouším psát o radu sem a doufám, že zde najdu trochu lepší odpovědi než na jiných stránkách. Najdi si milenku, vykašli se na ni a podobně, dokonce jsem místo odpovědi dostával nabídky ke schůzkám. Tak tohle opravdu nechci.Moje žena je pro mě všechno, dala mi dvě krásné princezny a za to si jí budu do smrti moc vážit.
Celkem 23 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj,Já píšu z té druhé strany...jsem na tom asi jako Vaše žena ... Svého muže miluju a nechápu absolutně, kam se chuť na sex ztratí. Ale prostě je to tak, jestli se to dá změnit netuším...Za sebe bych zkusila takto: zeptejte se jí, co jí je nepříjemné, co prostě nedělat no a třebas si to říct, že dnes tedy ano... Ona se s tím srovná ... Hlavně si promluvte,ale bez výčitek...
Odpovědět To se mi líbí0
Určitě s ní promluvte v klidné a příjemné atmosféře. Zkuste přes den pohladit po vlasech, ruce..pošlete jí sms, že ji máte rád, jak je krásná, jak si jí vážíte... Pořiďte lubrikant. Pusťte si romantický film, kupte jí romanticku knihu...Zamykejte ložnici, aby nemělavstrach z návštěvy dětí. Povyprávějte jí nějakou pěknou sexuální představu, jak jste někde spolu...Umyjte nádobí, vyluxujte, obstarejte děti....Kupte jí malinký dáreček...Pomodlete se za tuto situaci...Kéž se Vaší rodině daří.
Odpovědět To se mi líbí0
ze zkušenosti vím, že když ve vztahu nefunguje sex, je to začátek konce. Zkus to jinak. Jdete na večeři. udělejte si masaž, pomazlete se, zkus i nějaké afrodiziaka, veřím, že to pomuže. Nebudeš přece cely život masturbovat, nebo ojíždět nafukovací pannu
Odpovědět To se mi líbí0
Na vztahu třeba pracovat
Odpovědět To se mi líbí0
co španělské mušky? Umí zázraky. Nezkoušeli jste?
Odpovědět To se mi líbí0
když nepomohly afrodiziaka a nejaká rozumná řeč, tak tomu asi nepomuže nic. Nevím, je to těžké.Ani nevím, jak bych to dělala a chápu, že vy to potřebujete. Mužu vědět jak to děláte? Rukou, nebo máte nějakou hračku?
Odpovědět To se mi líbí0
Když tu čtu reakce, rovnou píšu, že ani já Vám neporadím. Jen narozdíl od většiny, co tu píšou, mám prostě pocit, že je dost normální, že zaměstnaná žena se dvěma dětmi, které - podle první věty - už nejspíš není ani 25 ani 30 ani 35 let, o sex prostě už bůhvíjaký zájem nemá, zvlášť pokud je to u vás také tak, že kromě práce a péče o rodinu a domácnost už několik let nic jiného nestíhá a v posteli postupem času chce hlavně ten klid. Nemá třeba pocit, že jí sex prostě okrádá o klid a spánek nebo na něj prostě večer už kvůli únavě nemá chuť - tak to mívám já. Mezi mnou a manželem je podobná nerovnováha a protože si to uvědomuju, řeči o sexu a návrhy na jeho zpestření (doma i třeba někde přečtené) mě tím spíš štvou, rozhodně nenaladí. Nemyslím, že se to nějak zázračně změní a bude to jako zamlada. Naprosto vědomé ignorování dotyků apod. během dne taky dobře znám - aby náhodou nebyla moje reakce vnímána jako chuť na sex (na který chuť nemám). Uvědomuju si to a snažím se, aby se takové moje chování nestalo normou. Třikrát za měsíc? To není taková katastrofa (někde to bývá mnohem horší), zvlášť pokud to bude pěkný sex pro vás oba. Kromě únavy a věkem přirozeně (u spousty žen) klesajícího libida za tím můžou být i (třeba drobné) gynekologické nebo jiné zdravotní problémy, kvůli kterým se ženy sexu vyhýbají. Je normální mít hodně sexu ve dvaceti. I hodně 40ti a 50tiletých (a straších) žen se rády často milují, ale je taky opravdu hodně těch, které to v tomhle věku už prostě mají jinak.
Odpovědět To se mi líbí2
nějaké afrodiziaka na chut k sexu jste zkoušeli?
Odpovědět To se mi líbí0
To jste na tom jeste dobre. Znam pripady vic nez 3 roky bez sexu. Vy to mate alespon 3x mesicne...
Odpovědět To se mi líbí0
nevím, mám opačný problém. vypadám dobře, štíhlá, sportovní postavy, totálně zdravý životní styl, striktní, pořádná, skromná.....myslíš, že po mě muži šílí? já mám slušné libido, mohla bych furt a moji přítelové mě nedokázali odrbat ani jednou za měsíc, prý jsem moc nadržená. kecy o tom, že muži jsou nadržení, jsou jeden velký mýtus....potřebují k sobě buď obludy nebo zoufalky, aby se před nimi necítilli zakomplexovaní. víc nevím, píši z vlastní zkušenosti. chlapi mě chodí hlavně udávat na úřady, protože mám to či to, co oni ne. žádné plácenutí po malém, vysportovaném zadku....tvoje žena buď někoho má nebo je frigidní, za což může nezdravý životní styl jako chlast, cígára, kafe, hodně sladkého, nízká aktivita fyzická...což se můžeš dočíst v odborné literatuře. nebo ji taky nepřitahuješ, ale zase otázka, kde si to kompenzuje, pokud frigidní není.
Odpovědět To se mi líbí1
@FilipPrůměrněVybaven Sex se přeceňuje...
Odpovědět To se mi líbí1
@FilipDobřeVybavený Myslím, že součástí života je nechat jisté věci od jistého bodu být. Neboť věci nejsou krásné, protože trvají, věci jsou krásné, protože jak poplyne čas, nezbydou nakonec žádné, neboť všechno končí a to je vždy smutné, všechno ale začíná znovu a nanovo, a to je vždy důvod k radosti...
Odpovědět To se mi líbí0
Žárlí na přetrvávající vitalitu tvého mužství!
Odpovědět To se mi líbí0
nemuže to bát třeba tím, že ju to neuspokojuje, proto to nechce?
Odpovědět To se mi líbí0
zkus afrodiziaka, nějaké španělské mušky, masaž, vínko, společná koupel a třeba to pujde. Držím pěsti
Odpovědět To se mi líbí0
Bud je prepracovana nebo nekoho ma!
Odpovědět To se mi líbí0
A co takhle krásný večer ve dvou? Lahvička.....koupel...... malá masáž.... Nezabralo by to trochu?
Odpovědět To se mi líbí0
To je pravda, doporuciji nejake eroticke hracky!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Edita No ano, v kazde loznici to musi jiskrit, jak je jiskra pryc, je vztah do kytek:(
Odpovědět To se mi líbí0
zkusila bych nějaké erotické hračky, bude to třeba takové zpestření a třeba to ženu začne i bavit
Odpovědět To se mi líbí0


Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné