Maminka.czDiskuze

RE: Moje žena nemá moc ráda sex

Alena 11. 8. 2020 12:10:08
nevím, mám opačný problém. vypadám dobře, štíhlá, sportovní postavy, totálně zdravý životní styl, striktní, pořádná, skromná.....myslíš, že po mě muži šílí? já mám slušné libido, mohla bych furt a moji přítelové mě nedokázali odrbat ani jednou za měsíc, prý jsem moc nadržená. kecy o tom, že muži jsou nadržení, jsou jeden velký mýtus....potřebují k sobě buď obludy nebo zoufalky, aby se před nimi necítilli zakomplexovaní. víc nevím, píši z vlastní zkušenosti. chlapi mě chodí hlavně udávat na úřady, protože mám to či to, co oni ne. žádné plácenutí po malém, vysportovaném zadku....tvoje žena buď někoho má nebo je frigidní, za což může nezdravý životní styl jako chlast, cígára, kafe, hodně sladkého, nízká aktivita fyzická...což se můžeš dočíst v odborné literatuře. nebo ji taky nepřitahuješ, ale zase otázka, kde si to kompenzuje, pokud frigidní není.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme