Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Moje žena nemá moc ráda sex

Dobrý de, Píši sem o radu, moje žena se kterou jsem už dvacet let. Přestala mít ráda sex. Milujeme se jen tři krát do měsíce, ale tak že se ani nechce líbat a nemá moc ráda když se jí dotýkám. Když se jí dotknu přes den nic to sní nedělá, jako by nic už necítila. Dříve to bylo normální, přímo nádherný, ale před sedmi lety se to všechno změnilo. Miluje se se mnou jen z povinnosti, sice mi tvrdí že to není pravda, ale já to poznám. Vyzkoušel jsem snad všechno co mi kdo poradil a nic nepomáhá. Proto zkouším psát o radu sem a doufám, že zde najdu trochu lepší odpovědi než na jiných stránkách. Najdi si milenku, vykašli se na ni a podobně, dokonce jsem místo odpovědi dostával nabídky ke schůzkám. Tak tohle opravdu nechci.Moje žena je pro mě všechno, dala mi dvě krásné princezny a za to si jí budu do smrti moc vážit.
Celkem 34 odpovědí Zobrazit jako strom
nevím, mám opačný problém. vypadám dobře, štíhlá, sportovní postavy, totálně zdravý životní styl, striktní, pořádná, skromná.....myslíš, že po mě muži šílí? já mám slušné libido, mohla bych furt a moji přítelové mě nedokázali odrbat ani jednou za měsíc, prý jsem moc nadržená. kecy o tom, že muži jsou nadržení, jsou jeden velký mýtus....potřebují k sobě buď obludy nebo zoufalky, aby se před nimi necítilli zakomplexovaní. víc nevím, píši z vlastní zkušenosti. chlapi mě chodí hlavně udávat na úřady, protože mám to či to, co oni ne. žádné plácenutí po malém, vysportovaném zadku....tvoje žena buď někoho má nebo je frigidní, za což může nezdravý životní styl jako chlast, cígára, kafe, hodně sladkého, nízká aktivita fyzická...což se můžeš dočíst v odborné literatuře. nebo ji taky nepřitahuješ, ale zase otázka, kde si to kompenzuje, pokud frigidní není.
Odpovědět To se mi líbí1
@FilipPrůměrněVybaven Sex se přeceňuje...
Odpovědět To se mi líbí1
@FilipDobřeVybavený Myslím, že součástí života je nechat jisté věci od jistého bodu být. Neboť věci nejsou krásné, protože trvají, věci jsou krásné, protože jak poplyne čas, nezbydou nakonec žádné, neboť všechno končí a to je vždy smutné, všechno ale začíná znovu a nanovo, a to je vždy důvod k radosti...
Odpovědět To se mi líbí0
Žárlí na přetrvávající vitalitu tvého mužství!
Odpovědět To se mi líbí0
nemuže to bát třeba tím, že ju to neuspokojuje, proto to nechce?
Odpovědět To se mi líbí0
zkus afrodiziaka, nějaké španělské mušky, masaž, vínko, společná koupel a třeba to pujde. Držím pěsti
Odpovědět To se mi líbí0
Bud je prepracovana nebo nekoho ma!
Odpovědět To se mi líbí0
A co takhle krásný večer ve dvou? Lahvička.....koupel...... malá masáž.... Nezabralo by to trochu?
Odpovědět To se mi líbí0
To je pravda, doporuciji nejake eroticke hracky!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Edita No ano, v kazde loznici to musi jiskrit, jak je jiskra pryc, je vztah do kytek:(
Odpovědět To se mi líbí1
zkusila bych nějaké erotické hračky, bude to třeba takové zpestření a třeba to ženu začne i bavit
Odpovědět To se mi líbí0
Mám radost z toho, že ne uvažujete o jiné ženě, ale že chcete problém řešit. Napadá mě, že důvod, proč nechce sex může být nějaký vnitřní problém o kterém by Vám třeba ráda řekla, když byste navodil příjemnou atmosféru. Ten problém třeba vůbec nemusí být v sexu, ale třeba v nějaké věci ze života, kvůli které je "zablokovaná". Také bych vyzkoušela třeba u skleničky si popovídat, co jí dělá dobře (které doteky ji vzrušují/jaké polohy má ráda) nebo v jaké chvíli se cítí být milována(když za ní uděláte nějakou práci /když jí koupíte dárek/když ji pochválíte/když jí věnujete čas a pozornost /když se s ní milujete/masírujete...). Držím vám palce.
Odpovědět To se mi líbí2
Kamarad mel neco podobneho, zena nechtela sex, vyresit to tim, ze trochu okorenil cas v loznici a o hodne se to zlepsilo!
Odpovědět To se mi líbí1
Upřímně? Takhle jsem se chovala já, když jsem měla milence. Na to jste se ji ptal? Ale zase sedm let je dost dlouhá doba.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme