RE: Múj přítel dal dceri pohlavek

Mirek 18. 3. 2019 14:57:10
Ahoj Sabino,

uvědom si, že Tvůj přítel Tvoji dceru nepraštil, oni si jenom, vzájemně , vymezovali hranice. Tato situace je problematická a pokud do toho matka vůbec nezasahuje, je to ideální. Dcera na přítele byla drzá a dostala ji? Naprosto v pořádku, protože zjistila, kde vede ta hranice, za kterou ona nesmí. A Ty máš dvě možnosti: Buď to přejdeš bez komentáře, případně s komentářem k dceři, "že dostala to, co si zasloužila a pokud ona bude pokračovat, bude pokračovat i druhá strana." Nebo začneš obhajovat a omlouvat dceru, že drzá sice byla, ale že on ji nemůže nikdy praštit a pak, pokud je Tvůj přítel chlap, a ne "ňouma pod pantoflem", odejde od Tebe, protože si uvědomí, že nemá cenu a je pod jeho důstojnost se nechat urážet od puberťáka a partnerka nic.
A to mluvím ze své zkušenosti, jak to dopadlo kdysi u mně, když se mně "puberťák snažil stavět do latě" přítelkyně, dnes již bývalá jej neustále omlouvala, takže puberťák si ke mně začal dovolovat víc, než by si dovolil ke svému vrstevníkovi. Ano, neskončilo to pár fackami puberťákovi, i když chuť mi nescházela, protože i tak se před všemi příbuznými litoval, jaký on je chudák, že občas musí doma něco udělat a že mu nekoupíme mobil, jaký by si on představoval a podobné "výlevy" Ale skončilo to rozchodem.

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

• Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.

Horoskopy

Ryby Na první dojem působíte sebevědomě, ale všechno se ve vás bije. Nyní oplýváte velkou fantazií, ale ta…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Erika, Aron, Áron

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

Výhodné předplatné

Objednat předplatné