Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

Múj přítel dal dceri pohlavek

Dobrý den, Chci se Vam svěřit s menším problémkém, ktery se týka mé 15-tilete dcery a meho přítele s ktery uz s nama zije 7 let A ma dcerka si ho oblibila, ma ho celekm i omotaneho kolem prstu a dobre s nim vychazi, ale hodne si k nemu dovoluje, je na nej tak drza a nachval ho provokuje a ildyz na ni zarvu tal to porad pokracuje.. ale jednoho dne se přítel už vytocil a dal ji lehce silny pohlavek..Dcera pak odesla trucovat do pokeje.. a jako mne se to taky nelibilo, ja dceru nikdy nebila a v 15-ti mi prijde zbytecne aby dostavala nejaky pohlavky..Přitel mi na to odpovedel, ze musi znat hranici… od te dobz uz dcera na neho neni drza, ale bojim se, ze to zase zacne… Jiank dcera nezna sveho biologickeho otce, prizel se ji snazi nahradit otce , ale prece ji nemuze davat pohlavek.. Mohu znat Vas nazor prosim na tuhle situaci? Jaka by byla vase reakce?
Celkem 25 odpovědí Zobrazit jako strom
@FrvonDr Pohlavek si představuji malou přes pusu (tvář), samozřejmě nejlepší pořádně přes zadek, když si to dítě zaslouží. Nikdy bych dítěti nedala velký pohlavek na hlavu - podle Vás mozek. A nějaký poucovani? Taky si myslím, že je to neúčinné.
Odpovědět To se mi líbí2
@Dana Pozor! Nemlaťte dítě přes mozek (i když si myslíte, že tam není). Ale parádní facka přes půl "obličeje" ve vhodný okamžik je lepší než hodinová přednáška s poučením.
Odpovědět To se mi líbí7
Ahoj Sabino.Úplně nechápu, co řešíš. Tvůj partner vystupuje v roli otce tvé dcery. Holčina byla drzá a hubatá, tak on jí nastavil mantinely a funguje to. Facka je někdy v komunikaci s přidrzlým a přechytralým puberťákem účinnější, než dalekosáhlé vysvětlování. Jasně, že nebudu děcko tlouct jako žito, ale jsou situace, kdy je tohle řešení nejefektivnější. Věř mi, že není potřeba tohle krajní řešení mockrát opakovat, holka si to bude pamatovat.
Odpovědět To se mi líbí12
@Dana Dano, ja jsem ji potrestala za to , ze hyla na pritele drza dala jsem dceru domaci vezeni a sebrala jsem ji mobil na 2 tydny , ale nepomohlo to porad byla drzaNa me by si ale to co na pritele ani nedovolila , jen ne myho pritele tohoe zkousiDcerka nikdy nebila bita a byla pekne prekvapena , kdyz ji ten pohlevek od pritele prilitnulJa osobne byla prekvapena taky , nelibi se toAle tak dcera uz na nej ne ni drza , ale tak nevim jak ji to dlouho vydrzi
Odpovědět To se mi líbí1
Sama říkáš, že je dcera drzá, schválně přítele provokuje a na Tvé okriknuti nereaguje - jednoduše si o tu facku dlouho koledovala a je dobře, že to přítel udělal, když ty ji nikdy nepotrestáš.Proč by ji nemohl dát pohlavek? Jen pro to, že není biologický otec? Však ale tu roli zastává, když s vámi tak dlouho žije. Když si myslíš, že ji pohlavek dát nemůže, tak ji ho dej sama.Kam ta doba spěje, dříve rodiče používali vařečky a dětem dali co proto. Když dítě přineslo ze školy poznámku či špatnou známku, dostali "zaracha". A dnes? Druhý den by rodiče letěli do školy si to s učitelkou vyříkat a ještě ji budou tvrdit, že si na ně zasedla.Někdy děti potřebuji ukázat, co si můžou a nemůžou dovolit.
Odpovědět To se mi líbí23


Horoskopy

Vodnář V druhé polovině velikonočního týdne jste mnohem výkonnější a troufáte si na složitější úkoly. I doma…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Dušan, Dušana, Dustin

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné