Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

můj synáček je krypl

Ahoj holky, dnes můj syn dostal výsledky ze skoušek na střední školu, ale je to debil a neprošel. Tak se vás tu ptám, jak mu pomoci, případně čím ho zabít? zelenáč zelenáč tleskání
Celkem 16 odpovědí Zobrazit jako strom
@Jolanda jn
Odpovědět To se mi líbí0
Je to kokot !
Odpovědět To se mi líbí0
Pošli ho do konctrentračního tábora do školy tam se zaučí a nebo se prostě na něj vyser a dej ho zpět do baby boxu a pokud se tam nevejde tak ho zdroguj a nech u popelnice vpodstatě to samé Hezký den
Odpovědět To se mi líbí0
Pánvičkou přes dřžku, podřízni krk kočce, utrhni manželovi péro, kopni synka do kokotka a skoč s okna. Možná je to genama.
Odpovědět To se mi líbí0
@Adéla svata pravda!
Odpovědět To se mi líbí0
Treba pasuje jinam,muze jit treba se ucit a byt truhlarem nebo sevcem,proc tak osklive o nem mluvite??Moje dopadly taky spatne ale u me to bylo neco jineho...zkuste s nim pekne promluvit a hlavne neargumentujte hloupe jako treba"kdyz nevystudujes tak budes leda pracovat na karlovym moste",nezlobte se ale neni chyba ve vas??
Odpovědět To se mi líbí1
Zásadní problém dětí současné společnosti je mamánkovská nevýchova a ženská nesebekritičnost - i když ženy tvrdí opak!
Odpovědět To se mi líbí1
@Karol Kde jste byl na tom Y ?? Počeštěné slovo pochází z cizího slova začínajícího na c a Y tam nemá co dělat.
Odpovědět To se mi líbí1
To má po mamince [skoušek]
Odpovědět To se mi líbí5
@Karol Dívala jsem se do pravidel českého pravopisu a tam je kripl s i. Ne, že by to bylo v tomhle případě důležité.
Odpovědět To se mi líbí2
@Výr Naprosto souhlasím
Odpovědět To se mi líbí0
@Kura Kura Krypl se píše s tvrdým Y opravdu...nicméně hrubky tam má a nikdy bych takto svoje dítě nenazvala....pokud je to černý humor, tak fakt trapný..existuje spoustu možností jak svoje dítě podpořit, ale ta paní evidentně na to nemá...
Odpovědět To se mi líbí1
A o jaké školy šlo? Mysleli jste si na gymnázium? Ony ty nové přijímačky, co dělá Cermat, každému nesednou. Takže učňák? Nebo co nějaká soukromá škola? Synovi bych tedy svoje zklamání takhle najevo nedávala.
Odpovědět To se mi líbí0
No to je dobrý. Ženská která udělá dvě hrubky ve dvou větách se rozčiluje, že její syn neudělal přijímačky. To nevymyslíš!
Odpovědět To se mi líbí3
Marně přemýšlím, kdo může své dítě takhle naplno označit za kripla a debila. Milá Jolando, on i ten kripl se podle mně píše s měkkým i. Takže ze sebe laskavě nedělej takovou hvězdu.
Odpovědět To se mi líbí3
Promiň, ale jestli je po mamince........Ale teď vážně, naprosto nechápu, co řešíš. Podle tónu tvého dotazu předpokládam, že ty ses na střední dostala v pohodě a odmaturovala jsi levou zadní (i když ty SKOUŠKY na to moc neukazují). Jako správná a zodpovědná matka jsi syna určitě podporovala v přípravě na přijímačky, pomáhala jsi mu s těžkými úkoly a vypracovali jste hory cvičných testů. Navíc jsi jistě měla očekávání, která odpovídají jeho dosavadním školním výsledkům.Neúspěch tvého syna může mít víc důvodů:1) Je zmatkař a trémista a i když znalosti má, tak je nedokázal prodat. V tomhle případě mu rozhodně prospěje, když ho budeš veřejně nazývat debilem, to jeho sebevědomí určitě prospěje.2) Syn na střední školu prostě nemá a bude mu líp na učňáku.3) Syn na to sice má, ale je flink. To bys o něm ale měla vědět a podobný špatný výsledek čekat.Takže asi tak.
Odpovědět To se mi líbí7


Horoskopy

Beran Nemyslete jen na špatné věci a přemýšlejte o pozitivním změnách. Stejně je budete za chvíli opět řešit.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Nikola, Nikol, Nicol

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu