Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Muž starší o 28 let

Ahoj, prosím o radu, případně probuzení nebo něco. Je mi 31 let a zamilovala jsem se do chlapa o 28 let staršího.Pokud bychom měli společnou budoucnost, děti už nechci (mám 2).Jeho argument, je jak to bude za 10 let, že bude starý a já se na něho vykašlu atd atd. Jak tento argument změnit? Jak ho přesvědčit? Dělat to?Kdyby mi někdo řekl, že nastane taková situace, neuvěřím. Ale bohužel zamilovaní jsme a asi teď po roce, už je třeba to někam posunout... Nedokážu si nyní představit život bez něj.Děkuji za odpovědi.
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
jenže i kdyby bral něco na podporu erekce, tak to přece není problém. Pokud se milujete, vydržíte a překonáte všechno
Odpovědět To se mi líbí0
pokud si sedíte jak mentálně, tak i fyzicky, tak kde je problém?
Odpovědět To se mi líbí1
jestli jim to sedí i v sexu a miluji se, tak proč ně. I když takový věkový rozdil je už opravdu divný....
Odpovědět To se mi líbí1
snad za par let nebudete potřebovat léky na podporu mužské erekce. At vám to vydrží :)
Odpovědět To se mi líbí1
pokud jim to klape i v sexu, proč ne. I když v tomhle věku pan už asi určitě neěco bere. myslím něco na podporu erekce.....
Odpovědět To se mi líbí1
Já mám staršího "jen" o 21 let - mně je 38, jemu 59. Funguje to zatím stoprocentně - a co bude pak, to ani jedného z nás moc netrápí . Děti jsem nikdy nechtěla, on už má dospělé a pryč z domu, je rozvedený, o penězích to taky není, protože jsme kolegové a vyděláváme oba dva stejně. Nikdy v životě jsem si s nikým tak nerozuměla, jak duševně, tak sexuálně ( pokud jde o výkonnost, tak raději se jednou - dvakrát týdně kvalitně pomiluji se zkušeným chlapem, než bych měla dvakrát denně s prominutím podržet "partnerovi" , který myslí jen sám na sebe - to jsem měla předtím a stačilo )
Odpovědět To se mi líbí1
Tak presne to mame vedle u sousedu. Jemu je 63 a ji 28 ,Vypadaji jak otec a dcera,ale o to nejde.Deti nemaji a ani mit uz nikdy nebudou.U nich to je o penezich,kuratko bez strechy nad hlavou si naslo pana s novostavbou.Starou vykopali pryc pockali az jim kompletne dodela zahradu a pak se se rozvadeli.Bez studu a charakteru.Co tvůj manzel a otec tvých deti.Snaz se o rodinnou pohodu a stastny domov nez zit se starym za chvili důchodcem,A co tvoje deti s kym by byly.Mas predstavu ze stari lidi uz nemaji nervy na deti a chteji svůj klid.Je to pravda at si každý mysli svoje se starym bych do vztahu nesla.
Odpovědět To se mi líbí0
upřimně. Měla jsem staršího. Všechno bylo fajn. Jen jsme měli menší problém s erekci, to se ale vyřešilo taky. Jestli miluješ, není co řešit.
Odpovědět To se mi líbí2


Horoskopy

Štír Štírova duševní a tělesná pohoda jsou vidět na první pohled. Lákají k sobě osoby, skrývající magické…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Daniel, Radek, Dan

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu