Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Muž starší o 28 let

Nonic 22. 2. 2018 15:07
Ahoj, prosím o radu, případně probuzení nebo něco. Je mi 31 let a zamilovala jsem se do chlapa o 28 let staršího.Pokud bychom měli společnou budoucnost, děti už nechci (mám 2).Jeho argument, je jak to bude za 10 let, že bude starý a já se na něho vykašlu atd atd. Jak tento argument změnit? Jak ho přesvědčit? Dělat to?Kdyby mi někdo řekl, že nastane taková situace, neuvěřím. Ale bohužel zamilovaní jsme a asi teď po roce, už je třeba to někam posunout... Nedokážu si nyní představit život bez něj.Děkuji za odpovědi.
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Katka úterý 11:37
snad za par let nebudete potřebovat léky na podporu mužské erekce. At vám to vydrží :)
Odpovědět To se mi líbí0
Dajana 23. 5. 2018 15:50
pokud jim to klape i v sexu, proč ne. I když v tomhle věku pan už asi určitě neěco bere. myslím něco na podporu erekce.....
Odpovědět To se mi líbí0
anita 18. 3. 2018 21:56
Já mám staršího "jen" o 21 let - mně je 38, jemu 59. Funguje to zatím stoprocentně - a co bude pak, to ani jedného z nás moc netrápí . Děti jsem nikdy nechtěla, on už má dospělé a pryč z domu, je rozvedený, o penězích to taky není, protože jsme kolegové a vyděláváme oba dva stejně. Nikdy v životě jsem si s nikým tak nerozuměla, jak duševně, tak sexuálně ( pokud jde o výkonnost, tak raději se jednou - dvakrát týdně kvalitně pomiluji se zkušeným chlapem, než bych měla dvakrát denně s prominutím podržet "partnerovi" , který myslí jen sám na sebe - to jsem měla předtím a stačilo )
Odpovědět To se mi líbí0
Klara 18. 3. 2018 20:29
Tak presne to mame vedle u sousedu. Jemu je 63 a ji 28 ,Vypadaji jak otec a dcera,ale o to nejde.Deti nemaji a ani mit uz nikdy nebudou.U nich to je o penezich,kuratko bez strechy nad hlavou si naslo pana s novostavbou.Starou vykopali pryc pockali az jim kompletne dodela zahradu a pak se se rozvadeli.Bez studu a charakteru.Co tvůj manzel a otec tvých deti.Snaz se o rodinnou pohodu a stastny domov nez zit se starym za chvili důchodcem,A co tvoje deti s kym by byly.Mas predstavu ze stari lidi uz nemaji nervy na deti a chteji svůj klid.Je to pravda at si každý mysli svoje se starym bych do vztahu nesla.
Odpovědět To se mi líbí0
MartinaBlahova 13. 3. 2018 14:24
upřimně. Měla jsem staršího. Všechno bylo fajn. Jen jsme měli menší problém s erekci, to se ale vyřešilo taky. Jestli miluješ, není co řešit.
Odpovědět To se mi líbí1


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu