Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

mzda po rd

Dobrý den . Chtěla bych se optat. Vrátila jsem se do práce po rd. Sice na stejnou pozici ale, i když jsem po dobu rd stále zaměstnanec. Na otázku. Proč nemám stejný plat jako mé kolegině ktré jsou tam stejně jako já 12let. Jsem dostala odpověď. Po tři roky, jste nebyla přínosem pro firmu. Tak přeci nemůžete chtít stejný plat. Bohužel jsem ale zjistila že neberu ani to co berou ty co jsou tam 9 let. Ale méně. Mám nárok na to aby my to zaměstnavatel dorovnal. Ve smlouvě výše platu není. Máme platový výměr.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Trochu vám ty počty nevychází, ale to je možná stářím příspěvku. Zkuste si to přepočítal na nějaké online mzdové kalkulačce... třeba www.hrubamzda.cz a myslím, že se dopočítáme podobného výsledku... ty roky jsou znát.
Odpovědět To se mi líbí0
Bohužel nemáš nárok na nic. Pouze držet hubu a krok. Já také měla o 5 000 Kč méně než kolegyně....Jenže kolegyně byly jako znamé znamých šéfa a zástupkyně šéfa atd...Já tam byla jako normální zaměstnankyně-teda přijatá ne na základě jako přímluvy známých. Když dám výpověď okamžitě dostane příležitost nějaká taková, na doporučení znamých. To okecování okolo-nejste přínosem-to se dá vždy okecat....Jinak mám 14 000Kč čistého, kolegyně 19 000Kč čistého. Soukromník může platit jak chce, Vy přece platový výměr podepisovat nemusíte, že. Stejně jako tam být také nemusíte....
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Vodnář Sem tam si vyhodíte z kopýtka a nesledujete dění kolem sebe. V tomto případě brzděte a věnujte se své…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Michaela, Michala, Michelle





Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu