Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Nábytek do ložnice

Ahoj ráda bych si zařídila moderně ložnici, ale zatím se mi nic moc nelíbilo v obchodech co jsem již už navštívila. Nemáte někdo nějaký dobrý typ?
Celkem 82 odpovědí Zobrazit jako strom
@Ryba Já nakupuji nábytek většinou z https://www.nabytek-interior.cz/ Je to místní firma a produkty mi vždy udělají radost :)
Odpovědět To se mi líbí1
Já nesnáším chození po obchodech... Proto když jsme dělali novou ložnici, tak jsem seděla u internetu a hledala různé styly. Nakonec jsme většinu objednali na ketyban.cz. Má to velkou výhodu, že nemusíte řešit, jak to co nakoupíte dostat domů. Ale v klidu nám zavolali, že je to nachystane a kdy že to chceme přivést. Prostě pohoda Akorát jsme to pak museli ještě postavit, což jsme se pěkně nasmáli Bych to brala jako manželskou terapii
Odpovědět To se mi líbí0
Zařizování interiérů miluju- nedávno už jsem se začínala trochu dívat po vánočním osvětlení. V obchodech ho sice ještě moc není, ale na eshopech už se začínají objevovat první kousky pro letošní sezónu - hezké jsem našla třeba na http://i-market.cz/165-vanocni-osvetleni Pár kousků jsem objednávala právě do ložnice s tím, že se hodí využít je po celý rok a o Vánocích případně můžou jen změnit místo...a nebo taky ne :)
Odpovědět To se mi líbí0
Všeobecně kamenné obchody, myslím tím sconto a podobné obchody, nemají kvalitní nábytek. Tedy alespoň nám se nepoštěstilo sehnat kvalitní postel. Už jsme dokonce jednu měnili. Nakonec jsme koupili tady https://www.aminabytek.cz/postele-do-loznice-z-masi... a dokupovali jsme tam rovnou i matrace. Jinak postel máme druhým rokem a vůbec nevrže, nerozpadá se. Mají i velký výběr.
Odpovědět To se mi líbí0
Je pravda, že když někomu nevadí připlatit si, tak je nejlepší nechat si vyrobit na míru. Jednou jsem nechala vyrobit krásnou malou skříňku pro mamku a je to ta nejhezčí, co doma má :)
Odpovědět To se mi líbí0
My jsme dlouho přemýšleli jakou koupit skříň do ložnice. Nechali jsme si udělat vestavěné od interiery4u a jé úžasná. Hodně úložného prostoru a vypadá skvěle.
Odpovědět To se mi líbí0
@Frnkavka78 Já prostě zas a znovu nedám dopustit na ikeu. Jednoduché, minimalistické :)https://www.letakytentotyden.cz/ikea/katalog-2019-od-16-0...
Odpovědět To se mi líbí0
To bych taky moc ráda novou ložnici
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucka Lucko já sem tu brala děckám psací stoly a s těmi jsem spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, zařizovali ste někdo ze sconta nábytek do děcáku? Líbí se mi ceny jaké mají a i výběr tak jestli to je i kvalitní?
Odpovědět To se mi líbí0
Noo černý nábytek. My máme dvoubarevnou skříň na míru a je úplně super. Máme ji totiž ode zdi ke zdi.
Odpovědět To se mi líbí0
Já velice chtěla moderní ložnici a v černé barvě... Já blbka... Pokud můžu poradit, z praktického hlediska je černá barva do ložnice děsná. Můžete utírat prach jak chcete a výsledek nikde. Dnes už bych byla chytřejší a vybírala jen ze světlého nábytku, maximálně s nějakou tou tmavší drobností. čistě bílá teď hodně frčí. Jen sama nevím jestli se mi víc líbí v lesku nebo matu. Docela dobrý výběr mají na www.ketyban.cz. Hodně jsem se zakoukala do sestavy Tirol
Odpovědět To se mi líbí0
Mě se hodně zamlouvají ložnice tady http://day-night.cz/product-category/loznice/. Dost se mi libí, že je to fakt příjemně sladěné. Není to přeplácané. A hlavně je to kvalitní nábytek, který se nemusí za dva roky vyměňovat, jako některé laciné ložnice.
Odpovědět To se mi líbí0
Jak moc moderní ložnici máte na mysli? koukněte na postel Pascale na na ketybanu
Odpovědět To se mi líbí0
Nás doma čeká nejenom výměna ložnice, ale i obýváků a já se toho docela děsím, ráda bych už něco kvalitního co vydrží a bude se líbit
Odpovědět To se mi líbí0
Maminky, chceme si s manželem udělat novou ložnici, poradíte kde mají hezký a kvalitní nábytek? Nebo radu jak si ložnici vůbec vybavit?
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, Luci, doporučila bych přečíst tento článek. http://www.curem.cz/magazin/co-dela-loznici-s...
Odpovědět To se mi líbí0
Máme stejný problém! Nedávno jsme se nastěhovali do nového bytu https://www.dukelska22.cz/ v Mladé Boleslavi do krásné lokality  ale do prázdného bytu a tak si ho pomalu vybavujeme a také se porozhlížíme po nějakém pěkném nábytku ale zatím tedy žádná sláva…Také bychom tedy uvítali nějaké ty typy 
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, miluju zařizování interiérů. Už mám čtvrtý byt a musím říct, že pokaždé jsem si zařizování nového bytu moc užila. Baví mě střídat styly a barvy...nechápu, že někdo vydrží žít ve stejném bytě nebo zařízení půl života, nebo dokonce celý život:) chápu, že některé lidi to baví a někteří strašně trpí, když se musí rozhodovat, jaké zařízení do bytu pořídí. Spoustu lidí dnes už využívá interiérové designéry, mají to sice dražší, ale je to bez práce. pravda je, že pokud si chce někdo zařídit byt nábytkem, aby něco vydržel, tak by měl dát na doporučení, firem, které nábytek nabízí je spousty, ale kdo se v nich má vyznat:) Já bych si určitě nechala poradit, obešla bych pár obchodů s nábytkem a nechala si udělat cenovou kalkulaci pro srovnání. Radši ale než vybírání nábytku mám vybírání doplňků. S doplňky si víc vyhraju, ty se vybírají podle nálady a momentálního vkusu a možná i trendů, ale mají kratší dobu spotřeby a když vás přestanou bavit, můžete je s lehkým srdcem vyměnit. Výběr doplňků je ještě větší než nábytku, tak si člověk musí jen rozmyslet v jakém duchu, aby se doplňky vzájemně doplňovaly. Mohou se kombinovat různé značky, ale styl by měl zůstat podobný. Já si každý byt zařídila v jiném duchu a vždy jsem objevila něco nového. Poslední byt už mám zařízený, ale občas ještě někde něco objevím, nebo trochu změním. Naposledy jsem objevila moc hezké věci u zn. Cellbes, kde obvykle nakupuji jen oblečení a byla jsem příjemně překvapená kolik hezkých věcí mají i v sekci bydlení. Na Vánoce si určitě ještě něco pořídím:)
Odpovědět To se mi líbí0
Holky chci malé koupit novou kolebku, máme bílou ložnici, tak bych ráda zachovala tu barvu. Máte nějaký tip?
Odpovědět To se mi líbí0


1 2 3 4 5

Horoskopy

Střelec Poslední květnový den je pro vás ani tím nejlepším za dlouhou dobu. Urovnáváte si myšlenky v hlavě a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Laura, Pamela, Nikodém





Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné