Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Nábytek do ložnice

Ahoj ráda bych si zařídila moderně ložnici, ale zatím se mi nic moc nelíbilo v obchodech co jsem již už navštívila. Nemáte někdo nějaký dobrý typ?
Celkem 86 odpovědí Zobrazit jako strom
máme ho na zakázku, ale ted jsem si tam ještě udělala pracovní koutek a koupila si nový kancelářský stůl a kancelářskou židli
Odpovědět To se mi líbí0
Já si nechala udělat ložnici na zakázku, bylo to nejlepší rozhodnutí, protože jsem do toho mohla kecat.
Odpovědět To se mi líbí0
Mám podobný problém, nábytek na zakázku nechci, ale mám i jasnou představu co bych chtěla pořídit, takže se mi hledá dost špatně. :/
Odpovědět To se mi líbí0
Pokud máš nějakou představu, tak se nakupuje špatně :/. V tomto případě je lepší si nechat udělat ložnici na zakázku.
Odpovědět To se mi líbí0
@RybaJá nakupuji nábytek většinou z https://www.nabytek-interior.cz/ Je to místní firma a produkty mi vždy udělají radost :)
Odpovědět To se mi líbí1
Já nesnáším chození po obchodech... Proto když jsme dělali novou ložnici, tak jsem seděla u internetu a hledala různé styly. Nakonec jsme většinu objednali na ketyban.cz. Má to velkou výhodu, že nemusíte řešit, jak to co nakoupíte dostat domů. Ale v klidu nám zavolali, že je to nachystane a kdy že to chceme přivést. Prostě pohoda Akorát jsme to pak museli ještě postavit, což jsme se pěkně nasmáli Bych to brala jako manželskou terapii
Odpovědět To se mi líbí0
Zařizování interiérů miluju- nedávno už jsem se začínala trochu dívat po vánočním osvětlení. V obchodech ho sice ještě moc není, ale na eshopech už se začínají objevovat první kousky pro letošní sezónu - hezké jsem našla třeba na http://i-market.cz/165-vanocni-osvetleni Pár kousků jsem objednávala právě do ložnice s tím, že se hodí využít je po celý rok a o Vánocích případně můžou jen změnit místo...a nebo taky ne :)
Odpovědět To se mi líbí1
Všeobecně kamenné obchody, myslím tím sconto a podobné obchody, nemají kvalitní nábytek. Tedy alespoň nám se nepoštěstilo sehnat kvalitní postel. Už jsme dokonce jednu měnili. Nakonec jsme koupili tady https://www.aminabytek.cz/postele-do-loznice-z-masi... a dokupovali jsme tam rovnou i matrace. Jinak postel máme druhým rokem a vůbec nevrže, nerozpadá se. Mají i velký výběr.
Odpovědět To se mi líbí0
Je pravda, že když někomu nevadí připlatit si, tak je nejlepší nechat si vyrobit na míru. Jednou jsem nechala vyrobit krásnou malou skříňku pro mamku a je to ta nejhezčí, co doma má :)
Odpovědět To se mi líbí1
My jsme dlouho přemýšleli jakou koupit skříň do ložnice. Nechali jsme si udělat vestavěné od interiery4u a jé úžasná. Hodně úložného prostoru a vypadá skvěle.
Odpovědět To se mi líbí0
@Frnkavka78Já prostě zas a znovu nedám dopustit na ikeu. Jednoduché, minimalistické :)https://www.letakytentotyden.cz/ikea/katalog-2019-od-16-0...
Odpovědět To se mi líbí0
To bych taky moc ráda novou ložnici
Odpovědět To se mi líbí0
@LuckaLucko já sem tu brala děckám psací stoly a s těmi jsem spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, zařizovali ste někdo ze sconta nábytek do děcáku? Líbí se mi ceny jaké mají a i výběr tak jestli to je i kvalitní?
Odpovědět To se mi líbí0
Noo černý nábytek. My máme dvoubarevnou skříň na míru a je úplně super. Máme ji totiž ode zdi ke zdi.
Odpovědět To se mi líbí0
Já velice chtěla moderní ložnici a v černé barvě... Já blbka... Pokud můžu poradit, z praktického hlediska je černá barva do ložnice děsná. Můžete utírat prach jak chcete a výsledek nikde. Dnes už bych byla chytřejší a vybírala jen ze světlého nábytku, maximálně s nějakou tou tmavší drobností. čistě bílá teď hodně frčí. Jen sama nevím jestli se mi víc líbí v lesku nebo matu. Docela dobrý výběr mají na www.ketyban.cz. Hodně jsem se zakoukala do sestavy Tirol
Odpovědět To se mi líbí0
Mě se hodně zamlouvají ložnice tady http://day-night.cz/product-category/loznice/. Dost se mi libí, že je to fakt příjemně sladěné. Není to přeplácané. A hlavně je to kvalitní nábytek, který se nemusí za dva roky vyměňovat, jako některé laciné ložnice.
Odpovědět To se mi líbí0
Jak moc moderní ložnici máte na mysli? koukněte na postel Pascale na na ketybanu
Odpovědět To se mi líbí0
Nás doma čeká nejenom výměna ložnice, ale i obýváků a já se toho docela děsím, ráda bych už něco kvalitního co vydrží a bude se líbit
Odpovědět To se mi líbí0
Maminky, chceme si s manželem udělat novou ložnici, poradíte kde mají hezký a kvalitní nábytek? Nebo radu jak si ložnici vůbec vybavit?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme