Maminka.czDiskuze

RE: Nábytek do ložnice

valentina22 21. 11. 2017 14:39:08
Ahoj, miluju zařizování interiérů. Už mám čtvrtý byt a musím říct, že pokaždé jsem si zařizování nového bytu moc užila. Baví mě střídat styly a barvy...nechápu, že někdo vydrží žít ve stejném bytě nebo zařízení půl života, nebo dokonce celý život:) chápu, že některé lidi to baví a někteří strašně trpí, když se musí rozhodovat, jaké zařízení do bytu pořídí. Spoustu lidí dnes už využívá interiérové designéry, mají to sice dražší, ale je to bez práce. pravda je, že pokud si chce někdo zařídit byt nábytkem, aby něco vydržel, tak by měl dát na doporučení, firem, které nábytek nabízí je spousty, ale kdo se v nich má vyznat:) Já bych si určitě nechala poradit, obešla bych pár obchodů s nábytkem a nechala si udělat cenovou kalkulaci pro srovnání. Radši ale než vybírání nábytku mám vybírání doplňků. S doplňky si víc vyhraju, ty se vybírají podle nálady a momentálního vkusu a možná i trendů, ale mají kratší dobu spotřeby a když vás přestanou bavit, můžete je s lehkým srdcem vyměnit. Výběr doplňků je ještě větší než nábytku, tak si člověk musí jen rozmyslet v jakém duchu, aby se doplňky vzájemně doplňovaly. Mohou se kombinovat různé značky, ale styl by měl zůstat podobný. Já si každý byt zařídila v jiném duchu a vždy jsem objevila něco nového. Poslední byt už mám zařízený, ale občas ještě někde něco objevím, nebo trochu změním. Naposledy jsem objevila moc hezké věci u zn. Cellbes, kde obvykle nakupuji jen oblečení a byla jsem příjemně překvapená kolik hezkých věcí mají i v sekci bydlení. Na Vánoce si určitě ještě něco pořídím:)
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme