Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Najde se nějaká kamarádka na pokec??:( :)

B.Jennynka 2. 6. 2010 16:09
Ahojky děvčata... jsem těhulka teprve chvíli, od přítele mám zakázané komukoliv o tom říct, nechce to zakřiknout, a přitom bych to nejradši vykřičela do celého světa, jak moc jsem šťastná.. <3 < proto hledám nějakou kamarádku těhulku, nebo budoucí těhulku , která by si se mnou pokecala nejenom o tomhle. Je mi 21 a jsem z jižní Moravy...
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Trinitka 28. 6. 2010 12:04
nazdárek,,, jo jo,, chápu tě,,,, já jsem taky z moravy resp. z Brna,,, klidně s tebou pokecám a moc ráda,,,, takže čekám na vzkazík,,, ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
beveron 10. 6. 2010 14:53
ahoj holky, já jsem ted již ve 27 týdnu těhotenství a termín mám v září. jsem z prahy 3. a je mi 27 a jako na potvoru všechny mé kamaárky se mateřství buď vyhýbají jako čert kříži nebo už mají dítka roční. je škoda, že to člověk nemá s kým pořádně prožívat.
pa verča
Odpovědět To se mi líbí0
B.Jennynka 8. 6. 2010 13:32
Tak to jsem ráda, že mám konečně s kým pokecat. :-) Abych pravdu řekla, ještě jsem nebyla ani u doktora, na první prohlídku jdu teprve zítra, ale po tel. mi řekl, že podle příznaků a asi šesti pozitivních těhu testů je to jisté. :-) pokud dobře počítám, tak bych měla být teprve v 8. týdnu. S přítelem jsme se snažili od ledna, takže jsem strašně sťastná, že se to podařilo tak brzo. <:-) nejradši bych to říkala všem na potkání... <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> jenom aby se to udrželo..ale na to si zakazuji myslet, takže se to určitě povede. 8-)
Odpovědět To se mi líbí0
Mishelka1987 8. 6. 2010 11:29
@Tesssay Ahojky maminy ;-) ráda bych se k vám přidala je mi 23let a jsem 16+3tt, ráda bych si taky s někým popsala :-[ Mám kolem sebe jen maminky co právě porodily a žádnou těhulku...toto těhotenství je mé druhé ;-) Domá už mám 3letého ďáblíka Jakoubka <3
Odpovědět To se mi líbí0
Tesssay 8. 6. 2010 11:07
Ahoj :-) Mně je 28 let, jsem z Prahy, těhotná 16.týden...a o mém těhotenství ví už skoro všichni :-D ale bohužel kolem sebe nemám nikoho, kdo by byl právě těhotný a s kým bych si mohla popovídat a svůj "stav" konzultovat, proto hledám kamarádku tady. Jak dlouho jsi těhotná ? Víš už termín porodu? Já bych měla rodit 24.11.2010.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu