Maminka.czDiskuze

RE: Nano pěna

Radka 5. 1. 2016 10:55:22
Ono záleží, jako jste si pořídil. Když jsem do svého eshopu shopeek.cz hledala nové zboží, očekovala jsem si na trhu několik variant. Proslustrovala jsem si i dodávající společnosti. A vyhrála ta, co ve finále sama dost návykově používám. Jenom se to s ní musí umět. Např. napoprvé jsem ji nanesla na celé umyvadlo a byl to omyl. Nadávala jsem, protože jsem nevychytala tu správnou dobu pro setření a pak to nešlo dolů. Byla to ale má chyba, protože jsem akčně zkusila něco, bez přečtení návodu. Podruhé už jsem to vychytala. A když jsem viděla výsledek, tak jsem umyla zrcadlo (na tom mi pak nedržely přesýpací hodiny na přísavku,c o používá dcerka k čištění zubů), ale naoplátku se pak nemlžilo, kdykoliv jsem si dala vanu. A nedalo mi to a postupně jsem v ten samý den použila celé balení, protože jsem to zkusila i na plastové víko záchodu, pak i uvnitř záchodu, na plastovou vanu, nerezové věci.... Jen je důležité mít správný postup a jde to. Nejdůležitější je mít suchý povrch. A na utírání se mi osvedčila papírová role pevných utěrek. Jediné, co mi vadilo, byl divný zápach...ale já všeobecně jsem citlivá na všechny smrady :) Udělali jsme s tím i okno u auta v létě a mušky nachytané při jízdě pak šly lehce odstranit jen vodou. Přítel si to dal i na plexisklo u skutru. Co nedoporučuji jsou zpětná zrcátka - zdracdlo ano, ale přítel vzal i plastový obal a ten má miniaturní póry - ty pak byly šedivé. Ale na hladký a suchý povrch paráda.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme