Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Nano pěna

Používáte někdo doma na úklid nano pěnu? Slyšela jsem, že dovede zázraky. Že udrží ošetřené věci dělší dobu čisté a obnoví u nich lesk. Jaké jsou vaše zkušenosti? Jaké používáte přípravky na úklid?
Celkem 31 odpovědí Zobrazit jako strom
Mně by zajímaly eko čistící přípravky. Kde je kupujete?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,pěnu nepoužívam ale použivam ekologicke hadříky s nanočásticemi stříbra a nemusim už dávat čistící prostředky😊strašne jednoduché a ušetří to spoustu času a peníze vlastne taky😊
Odpovědět To se mi líbí0
U nás jednoznačně nejlepší věc doma za poslednich klidně 10 let. Na začátku si to chtělo vyladit s Nanopěnou postup práce, oba jsme dělali nějakou zbytečnou chybu, přece jenom to není obyč saponát na denní šmudlání, ale my to už právě dlouho nemusíme. Dřív byl úklid často důvod k hádkám. Rozhodně ji už roky všude doporučujeme a kamarádi mají stejnou zkušenost. Když jsme se mohli večer normálně potkávat, tak jsme se občas i předháněli kdo vymýslí šílenější použití Nám možná i zachránila manželství a teď nás bude zase víc...
Odpovědět To se mi líbí1
Nanopěnu jsem znala dřív, teď jsem ji zkusila znovu když byla v akci a mám pocit, že je ještě lepší. Nechce se mi moc často šplhat po obkladech v koupelně a takhle to opravdu vydrží pěkné. I zaschlé kapičky se snadno setřou a je jich o hodně méně. Nabízeli mi i růžovou Nanopěnu pro domácnost, ale používám univerzální bílou. Jsem moc spokojená na zrcadle, kohoutkách, ve sprše i na kachlíkách. Všechno je čistší, nebo to jenom otřu, když je potřeba. Mám na to čistý hadřík, který vždycky jenom namočím a čističe jsem nepoužila už druhý měsíc. Nevíte ale někdo - můžu ji použít v kuchyni na lesklá dvířka? Ty se hrozně upatlávají a ochrana i snazší otírání by přišlo vhod. Děkuji!
Odpovědět To se mi líbí0
Souhlasím, také jsme ji vyzkoušela a opravdu jsou to vyhozené peníze!
Odpovědět To se mi líbí2
Mě teda moc nevyhovuje, nemáte zkušenost i s něčím jiným na čištění koupelen a kuchyní?
Odpovědět To se mi líbí0
@Karlos Potvrzuji, přesně tak. Nadřela jsem se zbytečně.
Odpovědět To se mi líbí0
@Adela Prosím, můžete mi napsat značku nano pěny? Koupila jsem si nano pena originál vyrobeno v Německu jak pisi na obalu.
Odpovědět To se mi líbí1
@Kokoska Upřímně nerozumím, co jste zkoušela. Nanopěna nám slouží skvěle. Teď mám dokonce doma novou růžovou, speciálně pro domácnost. Kromě letité zažrané špíny, na kterou teda patří extrémní čističe, které bych zase normálně doma vážně nechtěla, nikdy nezklamala a hlavně se díky ní doma tolik nehádáme. Příchod do koupelny mě už nerozhází jako dřív. I když mi to rodinka kazí, moji pěknou koupelnu mám zpátky jenom mokrým ručníkem za dvě minutky. A to jsem tam Nanopěnu použila naposledy před vánocema, takže je to tak čtvrt roku. Nevydrží jenom unitř umyvadla, kde tu ochranu asi ničí mýdlo a všechno možné. Jinak vážně paráda. Zkuste se zeptat někoho, kdo s Nanopěnou pracuje, ať poradí, nebo ukáže jak na to. U nás funguje bezvadně.
Odpovědět To se mi líbí10
Nano pěna je skvělá. Bez ní bych už uklízet nechtěla. Roky mě štvalo, že něco vyčistím a za chvilku můžu začít znovu. Posledních pár let s Nano pěnou je to úplně jiná paráda. Použiju ji párkrát do roka, ne jako dřív, když jsem chodila po domě s krabicí saponátů a leštěnek. Teď uklízím většinou jenom s mokrým hadrem. Ale je pravda, že vodovodní baterie, nebo zrcadlo utřu do sucha, aby bylo perfektní. Ten rozdíl je ale neskutečný. Od doby mikroutěrek jsem nic tak skvělého neměla v ruce a to toho vyzkouším opravdu hodně.
Odpovědět To se mi líbí11
@Kokoska Mám stejnou zkušenost, bohužel...
Odpovědět To se mi líbí1
Nemá zdaleka účinky jako v reklamě. Je to komerční podvod. Na Pikatec nemá. Raději si připlatit a mít opravdu nano výrobek.
Odpovědět To se mi líbí1
@Karlos Mam spatnou skusenost nano pena orginal zadna pena po namahavem protrepani nic nez rozprach na chromu fleky i po lesteni snad vodni kamen v rozich povolil voda se drzi na skle az do zaschnuti coz znamena ze to bude za chvili stejne jak pred pouzitim. Asi bude lepsi citron z octem casteji ale z efektem.
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaZa Dobry den, jakou mate znacku te nano peny? Predem dekuju za odpoved
Odpovědět To se mi líbí1
@LenkaM Díky, taky jsem ji zkusila. Všechno doma v koupelně bylo až moc snadné a perfektní, ale přece jsem narazila. U tchýně jsem šla vyčistit koupelnu, aby teda viděla a ta tam má vodní kámen tak zažraný, že to je snad na zbíječku. To Nano pěna teda nevzala, ale ani se nedivím. Ona má spoustu chytrých řečí, ale doma teda chlívek. To budou přesně ti, co se diví, že i skvělá věc hned nezabere, když na to léta kašlou a pak čekají zázraky. Jinak Nano pěna teda super. Každý den poprskané umyvadlo a zrcadlo od mých dvou ratolestí teď stačí otřít mokrým cípem ručníku a otřít kapky. Akorát pozor na takové ty americké kulaté kliky, jednu máme do sklepa a na začátku víc klouzala, musela jsem to otřít trochu víc suchým hadrem a je to dobré. Můžu doporučit.
Odpovědět To se mi líbí5
Používám Nanopěnu už pár let, asi je jich víc druhů, téhle říkají Original. Dřív víc pěnila, asi ji upravili, protože teď tolik nepění, ale pracuje se s ní mnohem rychleji. Předtím se čekalo snad dvě minuty, teď jenom třeba deset vteřin. Stačí ji použít jednou za pár měsíců, dokud funguje ta ochrana, tak si vystačím s mokrým hadrem a osuškou. Kromě dna dřezu a umyvadla, tam tu ochranu asi ničí mýdlo atd. Perfektní je i na sprše, nezůstane tam tolik zaschlých kapek a pokaždé se smyjou, když se osprchuju, dřív to byla hrůza. Jinak určitě skvělá je na kohoutcích, zdcadlech, nebo na lesklých skříňkách. Zkoušela jsem už lecos, úklid domu sebere spoustu času a ráda si to usnadním. Nanopěnu můžu doporučit. Vtipné je, že jsem na ni přišla díky sousedce, co si stěžovala, že prý nefunguje. Ale už jsem ji to naučila a dneska si i s kamarádkou objednáváme dohromady, z internetu je levnější, ale je tam poštovné, co si takhle rozdělíme a ušetříme.
Odpovědět To se mi líbí7
@ivo Dobrý den,mám naprosto stejnou zkušenost, jedná se o vyhozené peníze s nulovým účinkem.Těšil jsem se na to, že Nano pěna ušetří práci, ale opak je pravdou, po sprchování se na baterii tvoří vodní kámen a jak prodejce prezentuje na videu, že po opláchnutí vodou vše zmizí není pravda.Opravdu pokud koupíte, vyhodíte peníze z okna.
Odpovědět To se mi líbí3
@Lea Kúpil som nanopenu na čistenie sprchoveho boxu. Pri ťisteni som zistil že je to len podvod. Rýchle prachy pre predávajucich. Vyhodene peniaze
Odpovědět To se mi líbí2
@Radka Dobrý den,zajímalo by mě co je to za pojem vychytals???Ráda bych věděla přesný postup ptáce s nanopěnou,jak jste postupovala.Byla,bych moc ráda,kdyby jste mě popsala ten správný postup,abych,se vyvarovala chyb.Moc děkuji Eva Bělehradová. belehtadova.eva@seznam.cz
Odpovědět To se mi líbí3
Já také používám nanopěnu již jeden rok. Objednal jsem však 3 balení najednou, abych ušetřil za poštovné a poslední otevřená tuba mi již tak pěkně nerozprašuje, ale spíš stříká po kapkách. S čistící schopností jsem spokojený, nevím , jaké zázraky inzeruje prodejce, ale já ji využívám především na leštění oken a zrcadel, kde je výsledný efekt bezva. Souhlasím však s Františkem, že férová prodejní cena by měla být max 200,-Kč
Odpovědět To se mi líbí6

Diskuze

Doporučujeme