Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Nano pěna

Používáte někdo doma na úklid nano pěnu? Slyšela jsem, že dovede zázraky. Že udrží ošetřené věci dělší dobu čisté a obnoví u nich lesk. Jaké jsou vaše zkušenosti? Jaké používáte přípravky na úklid?
Celkem 30 odpovědí Zobrazit jako strom
@mafa Ono záleží, jako jste si pořídil. Když jsem do svého eshopu shopeek.cz hledala nové zboží, očekovala jsem si na trhu několik variant. Proslustrovala jsem si i dodávající společnosti. A vyhrála ta, co ve finále sama dost návykově používám. Jenom se to s ní musí umět. Např. napoprvé jsem ji nanesla na celé umyvadlo a byl to omyl. Nadávala jsem, protože jsem nevychytala tu správnou dobu pro setření a pak to nešlo dolů. Byla to ale má chyba, protože jsem akčně zkusila něco, bez přečtení návodu. Podruhé už jsem to vychytala. A když jsem viděla výsledek, tak jsem umyla zrcadlo (na tom mi pak nedržely přesýpací hodiny na přísavku,c o používá dcerka k čištění zubů), ale naoplátku se pak nemlžilo, kdykoliv jsem si dala vanu. A nedalo mi to a postupně jsem v ten samý den použila celé balení, protože jsem to zkusila i na plastové víko záchodu, pak i uvnitř záchodu, na plastovou vanu, nerezové věci.... Jen je důležité mít správný postup a jde to. Nejdůležitější je mít suchý povrch. A na utírání se mi osvedčila papírová role pevných utěrek. Jediné, co mi vadilo, byl divný zápach...ale já všeobecně jsem citlivá na všechny smrady :) Udělali jsme s tím i okno u auta v létě a mušky nachytané při jízdě pak šly lehce odstranit jen vodou. Přítel si to dal i na plexisklo u skutru. Co nedoporučuji jsou zpětná zrcátka - zdracdlo ano, ale přítel vzal i plastový obal a ten má miniaturní póry - ty pak byly šedivé. Ale na hladký a suchý povrch paráda.
Odpovědět To se mi líbí10
Ano, koupil jsem nanopěnu před 2 měsíci a nemohu ani omylem říct, že je špatná, jediné, co vidím jako zásadní vadu je cena, která by měla být maximálně 200,.kč
Odpovědět To se mi líbí3
Ahoj, četl jsem tu diskuzi a rozhodl jsem se nanopěnu na adrese objednat, nevím kolik je druhů, o téhle se hodně mluvilo a člověk ztratil v životě víc. Jsem jen obyčejný chlap a chtěl jsem ji na auto. Přišla včera, hned jsem ji vzal do koupelny a zkusil baterii a sprcháč, každá žena ví, jaká je to pakárna to čistit, i ta má koupil jsem to proto, aby se tak nedřela a raději se mi věnovala , byla dost skeptická, ale koukala jak rychle to šlo očistit. Starší vodní kámen jde hůř dolů, musí se trochu přitlačit, ale kdo to čistil ví, ale jaké bylo moje překvapení když naše hranaté baterie prokoukly a jsou jako zrcadlo (mají pouze rovné plochy - moje volba, žena při čištění už tak nadšená nebyla), dcera se snažila shodit moji snahu různým zašpiněním ale suchý ručník to setřel tak snadno, že mi přecházel zrak, voda odskakuje, jako na čerstvě navoskovaném autě v dešti, ještě jak dlouho to vydrží. Zašpiněný sprcháč v rohách je děs, musí se všechno setřít hadříkem, takže malé záhyby jdou hůř, ale mě to překvalipo, dávám palec nahoru, nevím jestli je to skutečně nanotechnologie, ale jako chlap to rozhodně doporučuji, už se těším, až to vyzkouším na autě. Holky do toho. David
Odpovědět To se mi líbí12
@Katschaba Také jsem NANO pěnu zakoupil. Dnes mohu zcela zodpovědně říci, že to byly zahozené peníze a s nano technologií to nemá nic společného, snad jen ten název.To, co ukázala ČT při zkoušce s nano technologií, tomu rozumím, ale toto, ani náhodou
Odpovědět To se mi líbí9
Po přečtení pár diskuzí jsem se také odhodlala a NanoPěnu zakoupila. Když máte doma malý dítko a k tomu hafana, co nechávají všude otlapy, tak už mě přestalo bavit každý večer umývat skříně apod. Mám vše ve vysokém lesku, tak tuhle věcičku opravdu oceňuji. Po očištění NanoPěnou teď sice taky chodím skoro každý večer, ale stačí mi kolikrát navlhčený hadr a nemusím otlapky drhnout, ale pouze lehce stírám, takže u mě fakt úspěch :)
Odpovědět To se mi líbí3
Všem diskutujícím .... můžete si zaplatit od pomalu jakékoliv agentury, která se stará o internetovou reklamu, která bude vyhledávat diskuze k jednotlivým výrobkům, službám, firmám, atd... a určený člověk, který to nikdy nepoužil, vám bude všelijak dokazovat, jak je to výborné, apod.
Pak pošlou jednou za měsíc objednavateli scan, kam všude dal odkaz, jak to vychválili, nebo kde nenápadně takovou diskuzi založí a rozjede!!!
Pak se k tomu přidá pár nedůvěřivých, ale ty příspěvky vyvrátí, jen aby dokázal, jak je to kvalitní :))))
Odpovědět To se mi líbí20
@Barča Ahoj Barčo, děkuju moc za tvůj komentář a vložené stránky. Informovala jsem se i na jiných forech moc lidí s nano pěnou zkušenosti nemá, ale kdo má, tak ji docela chválil. Setkala jsem se se dvěma různými prostředky, jedním je ten, který jsi sem dávala ty, jen samotná pěna, která se nanáší a druhý je složen ze tří prostředků -odmašťovač- přípravek a nano pěna- přiznám si, že to už mi přijde zcela zbytečné a zdlouhavé. A tak jsem se rozhodla vyzkoušet tu pěnu, kterou jsi sem vkládala ty :)
Odpovědět To se mi líbí7
Taky jsem používala klasické běžně prostředky a nikdy mi nepřišlo, že by ten úklid nezvládaly, ale je pravdou, že jsem musela uklízet poměrně často. Nano pěnu jsem poprvé vyzkoušela od tchýně, která ji měla doma a byla jsem překvapená. Člověk udělá pořádný úklid a pak stačí jen omýt vodou třeba po týdnu a vypadá to stejně tak, jako po velkém úklidu. www.nanopena.cz/na-cestach tady si o nano pěně můžete přečíst a podívat se, jak se používá.
Odpovědět To se mi líbí1
Já ji doma mám a jsem az to jen ráda :) Opravdu nad ní nečistoty nemají šanci a to je přesně to, co jsem hledala. Když jsem ji ještě neměla, tak koupelna vypadala, jako po 100 letech užívání, teď vypadá jako skoro nová :)
Odpovědět To se mi líbí5
Já používám klasické prostředy na koupelny, kuchyně atd. Domestos, jar,ale vlastně nikdy jsem nevyzkoušela nic pokrokového, co se týče úklidu, stále jsem u osvědčených prostředků. I když nutno říci, že vlastn nejsou žádný zázrak, prostě se to tím pošmrdlá a je.
Odpovědět To se mi líbí7

Diskuze

Doporučujeme