Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Nastávající maminky Brno (moje mimi říjen 2014 a vy?)

Zdravím všechny nastávající maminky Jmenuji se Verča, je mi 26 let a jsem v 9 týdnu. Čekám první mimi a moc ráda bych poznala další těhulky nejlépe z Brna, aby to nezůstalo pouze u chatu, ale abysme si mohly společně vyjít i někam do cukrárny, do obchodu na hadříky pro mimi, na limču apod. Budu ráda, když se někdo ozve
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
@Chilligirl Ahoj.Souhlasím,klidně se můžeme sejít akorát mám teď docela šrumec,jsem denně v práci a víkendy pokud mám volno,jezdíme pryč.a ještě mě čeká vyšetření.Ale jak bude trochu volněji,určitě se domluvíme.A v které části Brna bydlíš?jinak děkuji,taky doufám,že se zadaří brzo.nejhorší je,že teď mě čeká ovu a já to nemůžu využít.to už je druhá tak snad ta příští už klapne
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, tak maminka už jsi, takže to není problém Vzhledem k tomu, že pracuju celý den na počítačí, tak pak nerada trávím takhle čas i doma, proto raději ten osobní kontakt. Já myslím, že bysme se mohly domluvit a snad se brzy zadaří. flower
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj.Já sice z Brna jsem,ale mám už jedno dítě a druhé teprve plánujeme.Měli jsme se snažit od února,to jsem vysadila HA,ale bohužel ze zdrav.důvodů musím počkat minimálně do konce dubna :'( takže nejspíš nejsem z těch maminek,které hledáš,ale pokud bys chtěla pokecat aspoň tady nebo někdy tu cukrárnu...budu ráda. a třeba se brzy podaří a budu taky těhu
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme