Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

Nebojte se přiznat že jste náctiletá matka

Ahojky. Je mi čtrnáct let a mám půl měsíční dcerku Miu. Porod byl bez komplikací a dcera je úplně zdravá. Miluju ji nejvíce na světě a myslím si, že se o ni dokážu postarat lépe než některé starší maminky. Jsem šťastná a nemyslím si, že jsem si nějak zkazila život. Ano je mi vážně čtrnáct let a nestydím se za to.Jestli máte nějaké dotazy neváhejte se zeptat😘
Celkem 31 odpovědí Zobrazit jako strom
@Leryyyyy A že máš čas vysedávat takhle pozdě na internetu. Radši se jdi učit nebo starat o dceru, to je myslím důležitější. Nazdar.
Odpovědět To se mi líbí0
@Leryyyyy Holka zlatá, ty to fakt nechápeš? Ten tvůj sloh je to poslední. To ty nehorázné bláboly co píšeš o péči o dítě tě usvědčily ze lži. I já ti přeju hodně zdraví a doufám, že se z toho jednou dostaneš. Tímto v diskusi končím.
Odpovědět To se mi líbí0
@Kura Jakože já jsem v pohodě a opravdu se u nečeho musím smát a říkám si, že jsem docela dost chytrá když mi kvůli slohu nikdo neveří můj věk. Asi toto ukážu učitelce na český jazyk😂
Odpovědět To se mi líbí0
No tak dámy, asi jsme si udělaly všechny obrázek o věrohodnosti osoby, která si říká Leryyyyy. Tím bych to ukončila a dotyčné popřála hodně duševní pohody.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lada Jenomže logicky tam kam chodím do školy tak tam i bydlím. A nevím co vám přijde na tom všem jako pohádka. Čtrnáct mi opravdu ale opravdu je a můj sloh si myslím na devátý ročník zákl. školy odpovídá. A jestli máte za potřebí shazovat sebevědomí urážkama o ubohosti tak by jste měla jít někam jinam
Odpovědět To se mi líbí0
@Polina Myslela jsem, že nevyřeším diplom doktorky. Čtrnáct mi opravdu je a nevím co se vám zdá nereálné
Odpovědět To se mi líbí0
@Leryyyyy Já se neptam, kde bydlíš, ale kam chodíš do školy. Jdi si ty pohádky vyprávět někam jinam, jsi s tím docela trapná.
Odpovědět To se mi líbí0
@Leryyyyy Jak že to nevyřešíš? Jde o tvoje dítě! Promiň, ale to co píšeš o tvém pobytu s novorozencem ve škole jsou naprosté a neuvěřitelně nehorázné bláboly. Už začínám chápat diskutující na začátku diskuse, které pochybovaly o tvém věku. Podle všeho měly pravdu. A já navíc pochybuju i o tom, že máš dítě. To, co popisuješ jsou jen nějaké tvoje idealistické představy. Realita života s novorozencem je úplně jiná. Jak už psal nékdo přede mnou, bylo by moudré tu diskusi ukončit. A moudré by to bylo především pro tebe.
Odpovědět To se mi líbí0
Řešíte opravdu relevantní problémy dámy, jen tak dál.
Odpovědět To se mi líbí0
@Polina Tohle já nevyřeším. Prostě to tak je. Já doktorce plně důvěřuji. Doktorka souhlasila, ale s tím, že tam nesmí být někdo s rýmou a nepouštět k Mie moc lidí, aby k ní nechodili moc blízko. Každý kdo se necítí moc dobrě zůstává doma. Všichni si ji váží a jsem za to moc ráda, že to takhle všichni berou. Je to hvězdička naší školy. Všichni ji tam obdivujou❤️⭐️😁. Každý se snaží teple oblékat aby nedošlo k nachlazení.
Odpovědět To se mi líbí0
@Leryyyyy A to má být jako v pořádku? Chtěla bych vědět, která dětská doktorka s takovým nesmyslem souhlasila. Měla by vrátit diplom, protože to je naprosté zvěrstvo.
Odpovědět To se mi líbí0
@Polina Šla jsem do školy až sedmý den po porodu
Odpovědět To se mi líbí0
@Lada Ano vím co je to šestinedělí. Je to období kdy je miminko citlivější na nemoce. A jsem ráda že mi má škola vychází vztříc. Jinak bych asi nasadila umělé mléko a mamka by ji doma krmila když bych byla ve škole. Jinak vaše otázka se vztahuje na mé soukromí a nejsem blbá abych cizím lidem psala kde bydlím a tak☺️
Odpovědět To se mi líbí0
@Leryyyyy To jako vážně? Doktorka ti řekla, že čtrnáctidenní mimčo, kterému se teprve vyvíjí imunita je celkem dost odolné? A souhlasila s tím, abys ho v podstatě od narození denně brala do školy? Nezlob se, ale tomu prostě nevěřím.
Odpovědět To se mi líbí0
@Leryyyyy Říká ti vůbec něco "šestinedělí"?Jinak do jaké školy chodíš? Asi se tam dojedu podívat, kecale.
Odpovědět To se mi líbí0
@Polina Taky jsem se toho bála a řešila to s doktorkou a ta mi dala doporučení do školy že by bylo lepší aby děti s chřipkou vážně nechodily do školy. My jsme taková menší škola a s jinými lidmi než je má třída se ve škole nepotkám. Ve škole se větrá a zároveň hodně topí. Doktorka říkala zě se to nezdá, ale že miminka jsou celkem docela dost odolný a zě by na ni musel někdo nakažený doslova prsknout nebo flusnout aby to chytila. My si ale stejně dáváme majzla a zatím nikdo ve třídě rýmu ani kašel nemá.
Odpovědět To se mi líbí0
@Leryyyyy Ty bereš čtrnáctidenní novorozeně mezi stovky lidí ve škole v době kdy každý druhý kýchá a kašle?
Odpovědět To se mi líbí0
@Lada Asi tak. Jedna chybička a né nějaké velké hrubky. Sloh mi jde lépe než pravopis😅
Odpovědět To se mi líbí0
@Zvědavá Normálně v noci kojím pokaždé když se malá vzbudí, ráno vstanu, sbalím sebe, sbalím Miu a vyrazíme do školy (naštěstí mám úžasného ředitele a učitelé kteří mi dovolí Miu nosit do hodin v kočárku později ji budu nosit i v manduce, a dovolí mi kdykoliv odejít z hodiny a Miu prěbalit či nakojit.) Po škole jedem na procházku na čerství vzduch. Když přijdu domů, Miu dám do "košíku" a mám chvilku na učení, pak dělám ostatní povinnosti. Večer ji vykoupu, namažu, učísnu, vyčistím ouška a nosík a nastříkám pupíček. Pak Opět nakrmím, dam do postýlky a Mia usne.
Odpovědět To se mi líbí0
@Leryyyyy Vypadá se píše s tvrdým y. Ale to je asi ten průměr 1,40 a ne 1.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Štír Na víkend máte báječnou náladu a vytváříte si v hlavě myšlenky, které chcete před Vánoci realizovat. Ne…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Radana, Radovana, Ivica

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné