Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Nechat si říct co to bude?

18peta18 31. 7. 2009 16:51
já mám zkušenost takovou že u první holčičky jsem si to říct nenechala a bylo to těšení do poslední chvilky,pak řekli holčička a byla to taková odměna za tu bolest,u druhé jsem to nevydržela a nechala jsem si to říct,samozřejmě to bylo taky nádherné když se narodila,ale ta chvilka překvapaní tomu chyběla.Proto doporučuji všem maminám:VYDRŽTE A NECHTE SE PŘEKVAPIT!!!!Ať je to holka nebo kluk stejně budete šťastná jako blecha!!!
Celkem 11 odpovědí Zobrazit jako strom
daninka1 11. 1. 2010 12:23
My máme první dítě, ale nenechali jsme si říct co to bude. To není už překvapení :-* Chtěli jsme kluka a máme ho. Babička zkusila podle prstýnku a sedělo to, už jí to několikrát vyšlo. 8-) Je asi čarodějka... <:-)
Odpovědět To se mi líbí0
Libuska 28. 8. 2009 22:33
jé, tak tohle bych asi nevydržela... chtěla jsem to vědět a můj muž taky ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
janika 23. 8. 2009 22:37
Poprvé jsem byla neskutečně zvědavá a asi bych to do porodu nevydržela, sice jsem si přála holčičku a už ve 20tt jsem viděla na UTZ pindíka, zklamaná jsem nebyla, ale spíš dobře připravená. Teď opět doufám v holčičku a tu zvědavost nepřekonám, musím to vědět, hned jak to bude možné! Překvapení musí být krásná věc, ale já na to vůli nemám...
Odpovědět To se mi líbí0
terezalysonkova 21. 8. 2009 11:51
Ahoj holky,my čekáme třetí miminko a asi si to říct nenecháme a budeme mít velké překvapení.Hlavně,ať je mimi zdravé.
Odpovědět To se mi líbí0
mamina z litvínova 9. 8. 2009 3:40
Nazdárek,my jsme si pohlaví prvního dítěte říct nenechali,moc jsem si přála holčičku a povedla se.Při druhém těhotenství jsem si to nechala říct hned při první příležitosti,hlavně i kvůli dceři,aby jsme jí mohli připravit na příchod sestřičky :-)
Odpovědět To se mi líbí0
blahovice 6. 8. 2009 21:33
Ahojky ja jsem moc chtěla vědět co budeme mít ale musela jsem být zvědavá až do konce moc jsem si přála holčičku a povedla se a u druhý jsme si museli taky počkat i když jsem to tak nějak tušila že to bude holka ale ten moment překvapení je stejně nejkrásnější!!! <3 <3 <3
Odpovědět To se mi líbí0
Very 5. 8. 2009 19:54
Já jsem to chtěla vědět, protože jsem na mimčo chtěla mluvit jménem, které jsme mu vybrali. Navíc to byla jedna z mála radostných událostí v mém těhotenství, nejak sem si to vůbec neužila, jak jiné maminy, buď mně bylo špatně, nebo jsem si pobyla v nemocnici........ jak já záviděla kamarádce, která jenom kvetla......a mně bylo furt tak jaksi divně ........
Odpovědět To se mi líbí0
maricka79@seznam.cz 5. 8. 2009 14:32
Ahojky, my jsme si to taky říct nenechali. Já jsme si mylsela, že to bude kluk, no moc jsme si přáli holčičku, a povedla se O<img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
Bětka 4. 8. 2009 21:45
Já to taky nevydržela. Prcek si dal ale docela načas, než se ukazál, co je zač:-) byla jsem ráda, že už se s ním také můžu bavit konkrétním jménem a taky už konečně nekupovat jen "nudné" neutrální oblečky:-) ale taky jsem už slyšela pár historek, kdy si rodiče skoro jistě mysleli, že to bude ona a pak to byl on...nebo naopak. to musí být pak překvápko.:-)
Odpovědět To se mi líbí0
Stepanka Machová 3. 8. 2009 10:36
Ahojky, my jsme si to říct nenechali.Cítila jsem, že to bude hočička. muž a jeho rodina věděli, že to bude kluk ;-) Když na porodním sále řekli manželovi ,že to je holčička málem omdlel :-D Ale štěstím, jsme rádi, že je zdravá a co to bude je úplně jedno. To překvapení stojí za to! Ale vydržet to... 8-)
Odpovědět To se mi líbí0
hejlovat@seznam.cz 31. 7. 2009 20:50
Ahojky, tak já, když jsem čekala prcka, tak jsem si pohlaví nechala říct, jak jen nejříve to šlo. Jsem totiž typ člověka, co nemá rád překvapení. Taky to mělo tu výhodu, že jsme mohli připravit pokojíček, koupit kočárek atd. na příchod kluka. Taky jsem si s ním povídala konkrétním jménem, když byl v bříšku :-) . Byla jsem moc ráda, že znám pohlaví.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu