Maminka.czDiskuzeVaření

Nechce doma vařené jídlo

Maminky, poradte mi, prosím - mám téměř dvouletého chlapečka a nechce mi jíst nic co mu doma uvařím :( I když ho nechám vyhládnot a zkouším různé úpravy tak nepochodím :( Ale jakmile mu ohřeju kupovanou skleničku tak tu sní napozesení bez problémů. Jediné co mi sní jsou polévky, palačinky a těstoviny s máslem. Nechce se mi vyhzovat stále peníze za kupované dětské příkrmy. Máte nějaké triky jak jste u svých dětiček uspěly?
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
ono se to upraví, nic se neboj....i to jídlo...akorát věřím, že je to prostě náročné, co? :-( vaříš, vaříš, a on to nechce :-( ale tak prostě to přijde.....asi tak jak všechno se děti naučí, naučí se i toto......
Odpovědět To se mi líbí0
s nočníkem jsme na tom stejně jako s jídlem :( když ho dám tak se občas vyčůrá ale sám si neřekne :( jen na velkou, to jo, ale musí na velký záchod :)
Odpovědět To se mi líbí0
tak třeba ho zima a mráz donutí sníst všechno :-D No a jinak to chce asi čas..ono to jednou přijde, uvidíš ;-) Já se tak trápila s Davidem a nočníkem, dělala sem hokusy pokusy, a nic...až pak on sám chtěl na nočník, tak začal sám, a hotovo...nepomohlo tehdy po dobrém, ani po zlém, sliby, výhružky, zákazy dvd, atd atd...nic nepomohlo. Až se on sám uráčil chodit na nočník, tak chodil....a to samé bude u vás stím jídlem, ono to jednou přijde, neboj :-)
Odpovědět To se mi líbí0
to na nás moc nepůsobí, spíš ho to rozptyluje :( zvláš když je nějaká rodina oslava a každý se snaží ho přemluvit aby jedl...no, uvidíme, dneska docela vymrznul a snědl 2 bramborové knedlíky, tak snad ta zima bude mít dobrý vliv :)
Odpovědět To se mi líbí0
no, co se kil týká, tak DAvid má dva a půl roku a má asi tak 12-13 kg, takže klííííííííííííííd ;-) ;-) No, s jídlem problémy naštěstí nemáme, tak to sem ráda moc. A jinak to docela jde :-D ........ No a co třeba zkusit oběd s nějakýma kamarádama..stejně starýma..že by viděl, co oni jí a chtěl by taky? :-\ David třeba moc nemusí sladké jídla, ale když viděl kámošku GAbču, jak se cpe palačinkama, chtěl hned taky.......
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, dobře :) Matýsek je lumpík první třídy :) To už jsem zkoušela - nepomohlo :( ještě tak když mu to namíchám půl na půl. Už jsem se těšila jak budu vařit jedno jídlo pro nás všechny a my si to pak už jen dokořeníme a nic :( Takhle musím malému to co jí on nebo aby se to dalo namíchat s kupovaným...Energie má asi dost, ale je hrozně huběňoučký..má cca 11kg ve skoro 2 letech.
A jak se máte vy?
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj. Tak jak u vás? furt stejné s tím jídlem? No, a co třeba zkusit do vymytých skleniček od kupovanýc jídélek dát domácí jídlo, co si uvařila, a pak před očima malého skleničku jakože otevřít, a dát mu to na talíř, jakože si to koupila?...třeba by mu zachutnalo,a časem by si už ani nic do skleniček dávat nemusela, a šup rovnou na talíř :-) .....jinak nevím, co poradít :-( :-(
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Panna Hned druhý den pracovního týdne máte energie přímo na rozdávání. Nezdá se, že byste byli pozadu s…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Patrik, Ella, Lev

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu