Maminka.czDiskuzeVaření

Nechce doma vařené jídlo

Maminky, poradte mi, prosím - mám téměř dvouletého chlapečka a nechce mi jíst nic co mu doma uvařím :( I když ho nechám vyhládnot a zkouším různé úpravy tak nepochodím :( Ale jakmile mu ohřeju kupovanou skleničku tak tu sní napozesení bez problémů. Jediné co mi sní jsou polévky, palačinky a těstoviny s máslem. Nechce se mi vyhzovat stále peníze za kupované dětské příkrmy. Máte nějaké triky jak jste u svých dětiček uspěly?
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
ono se to upraví, nic se neboj....i to jídlo...akorát věřím, že je to prostě náročné, co? :-( vaříš, vaříš, a on to nechce :-( ale tak prostě to přijde.....asi tak jak všechno se děti naučí, naučí se i toto......
Odpovědět To se mi líbí0
s nočníkem jsme na tom stejně jako s jídlem :( když ho dám tak se občas vyčůrá ale sám si neřekne :( jen na velkou, to jo, ale musí na velký záchod :)
Odpovědět To se mi líbí0
tak třeba ho zima a mráz donutí sníst všechno :-D No a jinak to chce asi čas..ono to jednou přijde, uvidíš ;-) Já se tak trápila s Davidem a nočníkem, dělala sem hokusy pokusy, a nic...až pak on sám chtěl na nočník, tak začal sám, a hotovo...nepomohlo tehdy po dobrém, ani po zlém, sliby, výhružky, zákazy dvd, atd atd...nic nepomohlo. Až se on sám uráčil chodit na nočník, tak chodil....a to samé bude u vás stím jídlem, ono to jednou přijde, neboj :-)
Odpovědět To se mi líbí0
to na nás moc nepůsobí, spíš ho to rozptyluje :( zvláš když je nějaká rodina oslava a každý se snaží ho přemluvit aby jedl...no, uvidíme, dneska docela vymrznul a snědl 2 bramborové knedlíky, tak snad ta zima bude mít dobrý vliv :)
Odpovědět To se mi líbí0
no, co se kil týká, tak DAvid má dva a půl roku a má asi tak 12-13 kg, takže klííííííííííííííd ;-) ;-) No, s jídlem problémy naštěstí nemáme, tak to sem ráda moc. A jinak to docela jde :-D ........ No a co třeba zkusit oběd s nějakýma kamarádama..stejně starýma..že by viděl, co oni jí a chtěl by taky? :-\ David třeba moc nemusí sladké jídla, ale když viděl kámošku GAbču, jak se cpe palačinkama, chtěl hned taky.......
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, dobře :) Matýsek je lumpík první třídy :) To už jsem zkoušela - nepomohlo :( ještě tak když mu to namíchám půl na půl. Už jsem se těšila jak budu vařit jedno jídlo pro nás všechny a my si to pak už jen dokořeníme a nic :( Takhle musím malému to co jí on nebo aby se to dalo namíchat s kupovaným...Energie má asi dost, ale je hrozně huběňoučký..má cca 11kg ve skoro 2 letech.
A jak se máte vy?
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj. Tak jak u vás? furt stejné s tím jídlem? No, a co třeba zkusit do vymytých skleniček od kupovanýc jídélek dát domácí jídlo, co si uvařila, a pak před očima malého skleničku jakože otevřít, a dát mu to na talíř, jakože si to koupila?...třeba by mu zachutnalo,a časem by si už ani nic do skleniček dávat nemusela, a šup rovnou na talíř :-) .....jinak nevím, co poradít :-( :-(
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Beran Pečlivě sledujte jednání svého potomka a bude vám nad slunce jasné, že jablko nepadá daleko od stromu.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Otmar, Otomar, DaisyRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu