Maminka.czDiskuze

Nechci dítě

martina 21. 5. 2012 11:25:03
Dobrý den, je téměř 40 let, mám dva skoro dospělé syny, nedavno jsem se rozvedla a našla si příteletele, jsme stejně staří, je svobodný a bezdětný, život nám takto vyhovuje, avšak jeho matka nás tlačí do dítěte, za každou cenu si prosazuje svou... sice je mi líto, že nemá žádná vnoučata, ale já už další dítě nechci, moji kluci jsou dospělí ( 18 a 20) a já si nedovedu ani ve snu představit, že bych měla být těhotná a mít miminko, když teoreticky můžu být babička , hned na začátku mého vztahu jsme si toto s přítelem vyjasnili, řekla jsem mu narovinu, já už žádný děti mít nebudu, jenže jeho rodina tlačí a hraje mu na city, do mě rýpají a mají uštěpačný řeči, nasazují mi prasečí hlavu, protože jim nedám jejich vytoužený vnouče. Dost se kvůli tomu hádáme, přítel sice tvrdí, že jim řekl, že on po dítěti netouží a že dítě nechce, ale pokud dojde na jejich připomínky, tak se mě nezastane. Nevím co dělat dál, nabídla jsem přítelovi možnost, že se tedy rozejdem, aby si mohl najít někoho, s kým bude dítě mít, ale on tvrdí, že mě miluje, že je to nesmysl, že o mimino nestojí, ale zároven´ nechá do mě jeho rodinu rýpat..... Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo podobné zkušenosti a jak jste je řešili.... Děkuji za Vaše názory a přeji heký den.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme