Maminka.czDiskuze

nedonošená miminka

kathy83 24. 1. 2010 19:58:53
Ahoj, Porodila jsem 3.1.2010, ale termin jsem měla 1.3.2010. Bohužel Pepíček nechtěl na svět, ale musel. Měla jsem těžkou peeklampsii a byla jsem ohrožena na životě. Když mi řekli že mi ukončí těhotenství, tak jsem málem skolabovala, říkala jsem si že je to moc brzo, tak mě doktor nechal do druhého dne a snažil se tlak snížit, ale bohužel marně, hned ráno jsem šla. Když jsem šla na sál, tak jsem si připadala jako když jdu na popravu, jeden porod mám za sebou ale císařský řez byl pro mě noční můrou.No stalo se, uspali mě a miminko bylo na světě, já dostala záchvat po zákroku a moc příjemný to nebylo. Miminko vážilo 1530g a měřil 41 cm. Pepíčka jsem viděla až za 2 dny a to zhubl na 1320g, byl to šok, nevěděla jsem zda mám brečet, nebo křičet měl různé hadičky a dýchcí přístroj, nevěřila jsem že je to naše dítě. 3 dny po porodu dostal virozu a byl na antibiotikach, neprijmal potravu a hubnul. Nyní váži 1710g, je mu 18 dní a vypada o dost lépe, už jsem si ho mohla i pohladit. Je pro mne hrzně těžké být doma, když je on v nemocnici, bohužel za ním nemohu dojíždět každý den, ale i přes to se snažím tak být často, vozím mu mlíčko i když mám problemy s odsávání, pořádn se nemůžu rozkojit, tak než nastřádám určité množství utečou 2 dny. Je to i psychikou, že ho nemám doma, protože jedno dítko už mám dvou leté a pořád se ptá kdy bude doma. Náš prcek snad už brzy půjde domů a přeji všem maminkám hodně síly a trpělivosti.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme