Maminka.czDiskuze

nedonošená miminka

21. 2. 2010 21:21:26
Ahojky, já jsem 19.12.09 porodila ve 32týdnu holčičku, porodní váha 1100g měřila 40cm ! (je mi 26let a jem prvorodička)k porodu doslo kvůli preeklampsii, kterou mi zjistili 17.12.! Ihned mě poslaly do nemocnice, kde mi zdělily, ze možná dojde k porodu! Absolutně to pro mě bylo neuveritelné, neměla jsem žádné komlikace a najednou jsem už měla rodit??? No převezl y mě do Mostu, kde mi řekly, že miminko budem ještě udržovat(píchat kortikoidy a tak) ale najednou při ozvách se na mě vrhly a císařem mi malou vyndaly! Byl to neuvěřitelnej šok, když jsem se brobudila z narkozy! Přitel za mnou ihned přijel,a šel se podívat na malou! Já jsem ji viděla až za 3dny! Při pohledu na ní jsem šla k zemi! Síleně jsem plakala, myslela jsem si ,že jsem jediná na světě, kdo má takhle maličký miminko! Přestehovaly mě z pooperačního na pokoj k maminkám, které tam také byly s malými mimi, a hned se mě ujala Věra, která mi začala vyprávet , jak jsou oni na tom a jak na tom byly tamti a tak! V tu chvíli jsem se styděla, opravdu techto případů je spousty, ale člověk neví , když o tom nikde neslyšel!!! No zůstala jsem s malou v nemocnici, byly jsme tam přesně 61dní! Bylo to šílený , malá prodělala težkou infekci, kterou ale díky pohotovým sestřičkám včas zjistili a nic vážného se dál nedělo! Každý denj sem byla vzhuru 17hodin z toho 12hodin jsem byla u malý! Byla to nádhera sledovat jak roste, jak se z toho maličkýho šarpeje stává buřtík! Při váze 2,4kg nás propustily domu! Jája je v pořádku a tedka uz si uzívame toho prcíka doma! Chci ti jen řici , že musíš věřit že bude vše dobré! O stresu, který prožíváš vím svoje! Já jsem se opravdu hroutila, ale když jsem se rozhlídla, viděla jsem že může být i hůř, tak jsem Jáje držela palečky a věřila! Jinak co se týče psychické podpory, v Mostě mazec, absolutně je maminky nezajímaj ! psychická podpora tam opravdu pro maminky chybí!!! Ondrášek je maličký, a moc mu držíme palečky!!!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme