Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Negativní, nebo pozitivní?

pav.foj. 23. 3. 2012 21:22
Dobrý večer, mám dotaz, co znamená, když se mi na testu zobrazí dvě čárky,ale až po dost dlouhé době, asi hodině, možná víc.Jedna se ukáže hned, a druhá až potom.Znamená to, že je pozitivní? Četla jsem, že některé testy, jsou hodně citlivé, takže výsledky, nejsou správné. A na návodu, je napsané, že platný výsledek je jen do deseti minut, od udělání testu..Tak co si o tom myslíte? Děkuji, za názory.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
pav.foj. 24. 3. 2012 18:50
Tak už vím, děkuji za názory :-) Ale podle představ, to bohužel nedopadlo.
Odpovědět To se mi líbí0
pav.foj. 24. 3. 2012 18:50
Tak už vím, děkuji za názory :-) Ale podle představ, to bohužel nedopadlo.
Odpovědět To se mi líbí0
85Martinka 24. 3. 2012 16:07
Nejlepší je ranní moč. Ale já myslím, že je to pozitivní, jen jsi třeba na začátku těhu a hodnoty HCG jsou ještě nízké. Zkusila bych to třeba za 3 dny a ráno a uvidíš.Držím pěstičky ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Eva P. 23. 3. 2012 22:08
Myslím, že hodně záleží na tom, kdy jste test dělala, kolik dnů po vynechání MS, nebo ještě před MS? Co jsem četla různé internetové diskuze, tak maminky často psaly, že se jim tohle stalo, druhá čárka se objevila i za několik hodin, a těhotné byly. Takže ta možnost tu určitě je. :-\ Nejlepší bude zkusit jiný test znovu, pokud testujete moc brzy, tak raději třeba pár dní počkat. A pokud chcete mít jistotu, zajděte si do nemocnice na odběr krve, a budete hned vědět, na čem jste. :-) Jinak z vlastní zkušenosti mně se dvě čárky objevily vždy hned, testovala jsem asi týden po vynechání MS a byly obě dvě zřetelné a jasné. ;-) Tak ať to dopadne podle vašeho přání. flower
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu