Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

Nekojím. Lidi mají na mě vztek, ale já se jim ráda vysmívám.

Nekojící mamina 5. 3. 2016 18:36
Jsem mladá mamina a mám skoro ročního syna. Jak už vypovídá název, nekojím ho. Přesto je to spokojené mimino, které krmím umělým mlékem. Jsem na to pyšná a nestydím se za to. Skoro nikdo mě v mém okolí nechápe, kromě manžela se kterým jsem více jak 10 let. Ten mě v mém rozhodnutí podporuje. Vždycky jsem měla ke kojení značný odpor, ani jsem na to neměla odvahu ten hnus vyzkoušet. Ten pocit, že bych svou bradavku strčila do držky malého mimina a ono by jí sálo. Je pro mě krajně pedofilní. Ostatní lidi co mi tvrdí "jsi sobecká. Měla bys své dítě kojit." neberu vůbec vážně. Dokonce se jim s manželem vysmíváme a oni pak mají na nás vztek. Prostě nehodlám kojit. Moje dítě je zdravé tak co. Pro svého syna bych se samozřejmě rozdala, miluju ho. Ale vždycky když řve, mám 100 chutí vzít roubík a zacpat mu držku. Jsou to však pouze mé myšlenky, ve skutečnosti tohle nedělám. <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/icon_lol.gif" /> Manžel mě plně chápe a je mi oporou. V sexuálním životě nám vše klape. Nemáme problém s tím dítě zavřít do jiné místnosti a odejít do jiné si spolu užít. Máme velký, prostorný dům, takže řev mimina neslyšíme. Ještě říkám, že svého syna miluju. Ale někdy bych ho nazvala uječeným, smradlavým fakanem.
Celkem 13 odpovědí Zobrazit jako strom
Helena 14. 3. 2016 14:30
@Nekojící mamina Každá matka je občas na nervy , ale jen psychicky narušená, citově oploštělá osoba na hranici středně těžké demence by mluvila o svém miminku jako o "uječeném fakanovi kterému by nejradši nacpala roubík do držky".Odborníka rozhodně vyhledejte a jestli svoje dítě opravdu milujete tak ho dejte k adopci!
Odpovědět To se mi líbí1
lomacka 13. 3. 2016 15:08
takovou dceru bych nechtěla ani za nic, co řekne že by svojí bradavku nestrčila do držky miminu, uječený smradlavý fakan,
Odpovědět To se mi líbí1
Čtenářka 13. 3. 2016 11:24
Tohle je vzorový příklad toho, proč by měly být některé osoby sterilizovány. Tento článek beru opravdu pouze jako vtip, jelikož jsem ještě nepoznala nikoho tak dementního, kdo by tohle vypustil ze své hlavy, aniž by nebyl narušený.
Odpovědět To se mi líbí5
kukurukuku 12. 3. 2016 22:30
KOJENÍ JE PRO DÍTĚ NEJLEPŠÍ VĚC,ALE KAŽDÝ K TOMU PŘISTUPUJE JINAK.OD TŘETÍHO TÝDNE NEKOJÍM.ALE TVRDIT,ŽE JE MIMINKO SPOKOJENÉ,KDYŽ HO ZAVŘETE DO JINÉ MÍSTNOSTI,JDETE SI UŽÍT A NESLYŠÍTE JEHO "ŘEV" TO JE DOST SOBECKÉ!!!!! TO ASI NEBUDE TA PRAVÁ RODIČOVSKÁ LÁSKA... A TO, ŽE JSOU DĚTI NĚKDY UJEČENÉ A ZROVNA NEVONÍ JSTE SI MĚLI ZJISTIT DŘÍVE NEŽ JSTE SI HO UDĚLALI. SYNOVI PŘEJU "SPOKOJENÝ ŽIVOT " A HLAVNĚ "SPOKOJENÉ RODIČE"
Odpovědět To se mi líbí1
BěžkyněSára 11. 3. 2016 13:44
Uff, tohle vážně není vážně, že ne?
Odpovědět To se mi líbí1
Sp 11. 3. 2016 0:16
Ty se bez lecit holka v hlave to asi nebudes mit moc v poradku
Odpovědět To se mi líbí1
kolemjdouci 10. 3. 2016 23:15
@Nekojící mamina Ajajaj moc spatne,chybi ti empatie,zejmena s tvym miminkem,trochu hadam,ze nemas oba rodice a jako s malou se z tebou nikdo nemazlil.Tipuji na zevnejsek super kocku,to kojeni neva,ale duvod strkat prso do drzky.. mas problem holka asi v detstvi,co tata jak to bylo,seber se a najdi kineziolozku,at te odblokuje,jinak skoncis zle,cely zivot neni o tom si v klidu vedle v mistnosti hezky uzit,jednou budes chtit svoje dospely dite i vnoucata mit u sebe,takhle akorat skoncis v duchodaku,protoze co davas to dostanes zpatky,zakon akce a reakce.Aspon se zamysli ahoj
Odpovědět To se mi líbí1
Nechápu 10. 3. 2016 11:15
@Nechápu Ještě jsem chtěla dodat,že dítě si vše poslední pamatuje..a vysílat k němu takovou negativní energii,je vážně nehoráznost..chápala bych to u pubescentni slečny,která "do toho vlitla" a teď si s tím neví rady,je nepřipravená na mateřství...ale dospělá žena? Být matka otyčné,tak jí střískám na hromadu!!jednou jí tohle bude mrzet,protože tohle všechno se značně odrází na jejím vztahu se synem..ale pak uz bude zatraceně pozdě!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Jana 9. 3. 2016 23:47
Od vás spíš jednou uteče to dítě. Jinak nehodlám mrhat časem stran hodnocení vašeho psychického stavu.
Odpovědět To se mi líbí3
Nechápu 8. 3. 2016 14:16
Samozřejmě mateřství je v prvních týdnech a měsících velmi náročné..ale tohle co jsem si přečetla je vážně hnus.Měli by dotyčné miminko sebrat..protože taková zena si nezaslouží být matkou!! Na světě je ono žen,které by daly nevím co za to,aby mohli mít dítě,ale nemohou jej mít..ale každé dítě je Dar!!A i když je to opravdu náročné,milující tedy skutečně milující matka všechno vydrží,protože blaho jejího dítěte je pro ní vším!!!Neumím si představit dat dítě do místnosti,abych ho měla bez dozoru a sama si užívala,sex. Dotyčnou by měl někdo chytit za fligr a dat s prominutím do držky jí,aby se probrala!!Doufám,že je ten článek pouhou provokací,jelikož jinak he mí toho dítěte upřímně líto!! TAKOVÁ ŽENA SI SNAD ANI NEMŮŽE ŘÍKAT MATKA!!!Měla by,se,stydět!!
Odpovědět To se mi líbí2
uzg 7. 3. 2016 14:29
Jestli se nejedná jen o provokaci z nudy urychleně vyhledejte psychologa protože to v hlavě nemáte v pořádku.A sobecká vážně jste píšete jak máte dítě ráda ale klidně ho necháte bez dozoru někde kde ho nemůžete slyšet jen aby jste si užila.Co když by se začlo dusit nebo se mu stalo něco jiného?a váš názor na kojení je také silně pošahaný člověk je savec a savci odjakživa pijí mateřské mléko
Odpovědět To se mi líbí2
Carrie 6. 3. 2016 23:38
To, že nekojíte je čistě Vaše věc, ale způsob jakým jste napsala Váš článek je opravdu nechutný. Viz věty "... strčila do držky malého mimina.." ... " zacpat mu držku.." Váš syn má držku? O poslední větě ani nemluvím - .. nazvala uječeným, smradlavým fakanem." Těžko věřit, že své dítě milujete, jak několikrát zmiňujete.. Nic odpornějšího jsem už dlouho nečetla :achjo: Je k nepochopení, že takový hnus mohl portál zveřejnit.
Odpovědět To se mi líbí2
Nekojící mamina 5. 3. 2016 18:42
Ještě uvádím, že se s manželem staráme o dítě velmi vzorně. Nijak netrpí, je milé. Ale někdy mě jeho řvaní irituje a štve. Nejraději bych se vším třískla a odešla někam hodně daleko. Moje matka mi říká abych si s tímto problémem prý zašla k nějakému odborníku. Ale snad každá matka mi někdy své dítě někde nechala a utekla od něj.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu