Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Nemocnice Valašské Meziříčí

Ahoj maminky,chtěla bych se vás zeptat jak ste byli spokojené v nemocnici ve valmezu ?? zanedlouho nás to čeká tak jsem zvědavá.. prý je možnost dvou osobo u porodu. a chtěla bych se zeptat co se týče epidurálu jestli je možnost ho píchnout kdykoliv,nebo když na začátku řeknu že nechci a po několika hodinách se třeba rozhodnu že to nezvládnu bez něj jestli mi ho píchnou nebo už budu mít smůlu.. děkuji moc. :)
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Tak jsem měla nakonecjen přítele u porodu,a nakonec ani ten mi nakonec moc nepomohl protože mě na poslední chvíli brali rychle na císaře.už se polepšili asi určitě TBC sono hlavičky i kyčle nám udělali před odchodem.sestřičky byli super. :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, k porodu si vem buď chlapa nebo mamku, ale oba bych si nebrala akorát by si na hekárně překáželi. Masírovat tě bude stejnak jenom jeden a ten druhý bude akorát deprimovaný že ti zrovna nepomáhá.
Epidurál ti dají kdykoliv kdy si řekneš. Jediná podmínka je v jaké fázi budeš, ke konci druhé doby ti ho už nedají.
Ve Valmezu jsem rodila před 3 roky, zařízení pokojů, strava a péče jak o mne tak dceru byla velni dobrá.
Sestřičky byly milé a velmi ochotné. Jenom jedna věc mne namíchla, i když se nemocnice honosí různými certifikáty a podobnými blbodiplomky. Dceři při propuštění neprovedli prohlídku kyčlí, ani sono hlavičky a bříška ani očkování TBC. To vše jsem musela dodatečně absolvovat týden po porodu. A můžu ti říct, že to nebylo moc příjemné, když místo odpočinku lítáš přesně týden po porodu od jednoho doktara k druhému. Tak doufám, že už se polepšili, protože koncem října mám termín druhého potomka.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Beran Chodíte jako tělo bez duše a netěší vás ani podpora dětí. Věřte, že si nyní ověříte, kolik toho vlastně…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Oldřich, Otokar, Žitomír

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu