Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Nemocnice Valašské Meziříčí

Ahoj maminky,chtěla bych se vás zeptat jak ste byli spokojené v nemocnici ve valmezu ?? zanedlouho nás to čeká tak jsem zvědavá.. prý je možnost dvou osobo u porodu. a chtěla bych se zeptat co se týče epidurálu jestli je možnost ho píchnout kdykoliv,nebo když na začátku řeknu že nechci a po několika hodinách se třeba rozhodnu že to nezvládnu bez něj jestli mi ho píchnou nebo už budu mít smůlu.. děkuji moc. :)
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Tak jsem měla nakonecjen přítele u porodu,a nakonec ani ten mi nakonec moc nepomohl protože mě na poslední chvíli brali rychle na císaře.už se polepšili asi určitě TBC sono hlavičky i kyčle nám udělali před odchodem.sestřičky byli super. :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, k porodu si vem buď chlapa nebo mamku, ale oba bych si nebrala akorát by si na hekárně překáželi. Masírovat tě bude stejnak jenom jeden a ten druhý bude akorát deprimovaný že ti zrovna nepomáhá.
Epidurál ti dají kdykoliv kdy si řekneš. Jediná podmínka je v jaké fázi budeš, ke konci druhé doby ti ho už nedají.
Ve Valmezu jsem rodila před 3 roky, zařízení pokojů, strava a péče jak o mne tak dceru byla velni dobrá.
Sestřičky byly milé a velmi ochotné. Jenom jedna věc mne namíchla, i když se nemocnice honosí různými certifikáty a podobnými blbodiplomky. Dceři při propuštění neprovedli prohlídku kyčlí, ani sono hlavičky a bříška ani očkování TBC. To vše jsem musela dodatečně absolvovat týden po porodu. A můžu ti říct, že to nebylo moc příjemné, když místo odpočinku lítáš přesně týden po porodu od jednoho doktara k druhému. Tak doufám, že už se polepšili, protože koncem října mám termín druhého potomka.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Blíženci Když tento víkend vykonáte to, co se od vás očekává, Jupiter se vám štědře odmění. Přijde vás to sice…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Otmar, Otomar, DaisyRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu